Announcement [TR-Collection Thread] Ban Raporlari

bosverın gıtsın arkadaslar bız burda dogruları savundukca kensını haklı goren ısmı lazım degıl nıckten anlarsınız mahlukatlar ban atmaya devam edıyorlar metın2 oyunda bunlar forumdan bosuna yazıyorsunuz bunlardan bı s... olmaz :D:D

thanoth wrote:

Şimdi piyasa ateş pahası olacak ve düşük level olanlar şikayet etmeye başlayacaklar hadi bakalım :D

bence yang bugu tekrar yapılmadı, en azından trde. muhtemelen başka ülkenin birinde bu açık tespit edildi ve tedbiren tüm ülkelerde kapatıldı. eğer tr de yapılsaydı yang fiyatları bu yoklukta çoktan düşerdi. ve olay çoktan patlardı.
    yahu elınde yangı kalan mı kaldı donumuza kadar banladılar son 1 aydır geçmiş çarlar dahıl stok ta duran gırılmemıs 100 lerce çar bılen banlanmıs :D : D :D ne yangı , onaylı açılmıs onaysız açılmıs farketmıyor sistem algılıyor ister 1 saat sonra ıster 10 saat sonra ban yıyoruz , fonksıyonlar kapalıyken yıyoruz dıyoruz hayla atagı 100 yapın dıyolar :D :D komedi , fonsıyonların hepsi kapalı dedigimde burda 5 yaşında çocuk bılen herşeyın kapalı oldugunu anlar heralde bence yöneticilerde botun yakalandıgını biliyorlar ama diyemiyorlar olay bu
    halada soyledıklerımı savunuorum ve arkadasındayım gelmıs bı tne resım cekmıs :D 24 saattır ban yemıyorum dıyor cek foto koy 72 saatte ban yemezsın ..slaıt turkce bılıyormuymus falan dıye konusuyor bırde senın gorvın ne burda o halde andaval ben yazıcam turkce forum burası sen alıcaksan ceırıcıceksın slaıte bu kadar basıt bır seyı bıle saca sapan cumlelerle haksız dudurma dusurme cabalarında mılletı ne gerızekalı adamlarla ugrasıyoruz surda ya ...

laroxy wrote:

yahu elınde yangı kalan mı kaldı donumuza kadar banladılar son 1 aydır geçmiş çarlar dahıl stok ta duran gırılmemıs 100 lerce çar bılen banlanmıs :D : D :D ne yangı , onaylı açılmıs onaysız açılmıs farketmıyor sistem algılıyor ister 1 saat sonra ıster 10 saat sonra ban yıyoruz , fonksıyonlar kapalıyken yıyoruz dıyoruz hayla atagı 100 yapın dıyolar :D :D komedi , fonsıyonların hepsi kapalı dedigimde burda 5 yaşında çocuk bılen herşeyın kapalı oldugunu anlar heralde bence yöneticilerde botun yakalandıgını biliyorlar ama diyemiyorlar olay bu

öyle deme bende her sw da 200 mvar ne olur ne olmaz diye kenarda tutuyorum:D onları banlayamamışlar. arada siteye girip bakıyorum yemişmi diye yok yememiş:d 200 m satılır her sw 1 m 1 liradan:d

laroxy wrote:

bılıyolar tabı bılmezler mı gelıp burda coluk cocuk gıbı konusup sacma sapan seyler acıklayıp yok oluyorlar dogruyu soleyıncede banlıyorlar ıste bu kadar velet kısılıkler bunlar haklarını bıle savunucak durumlrı yok anca ban atıp gecerler ..resım cekıp koymus ya .D saka gıbı cıdden saka gıbı
    Valla artık bot olayını bu yeni yapılan sistemle bitirdiler o yüzden sizde bot açıp boşuna ban yemeyin 0-17 arası oto av 17-24 arası bot 24- ve şimdiye kadar hep oto avla kasıldım ban yemedim yemeyeceğim gibi görünüyor kendi imkanlarımla günlük 50 m yada 1 won kasabiliyorum sizde öyle yapın bottan ümidinizi şimdilik kesin
    yahu 70 tane avcı dıyor avcı ne demk oluyor beleşten çalıstırılan gönillü insan ee okullarda açıldı bu 70 kişi demek oluyor ki dogruysa okula gitmeyen liseyi bitirmiş boş kişler , bunların arasına truva atı gibi girsek ya sistemi çözeriz bari :D önüne geleni avcı yapıyolar zaten :D
    ne yaparsanız yapın dıyorumda abı :D adamlar resmen assalamak ıcın konusuyorlar ...halaluyanın attıgı mesajı gormuyomusunuz resım cekerek 24 saat ban yemedım dıyor :D:D adam haklı dagılın beyler :D:D bunu soledık dıyede ban atıyor arkadas ıste bu kadar gevsekler bunuda banlıcak sankı foruma gırımıcez bıdaha :D

sıze bısı dıyım mı mıllet :D guzel bır teorı ..m2bob gamef.. aıt oldugunu acıkladırlar zaten kanıtlarla falan :D olan olay su aralarında anlasmalık cıktı ve kıcı kırık dedıgınız metın2 yonetımı bunların canına okuyor suanda olan olay bu bence :D