Ankündigung [TR-Collection Thread] Ban Raporlari

Turkia schrieb:

roadsidepicnic schrieb:

sürekli ban yedim daha sonra sadece otomatik toplamayı açıp çar kastım gidip dolunay düşüreyim dedim ban yedi hesap bakın sadece yerden item toplama açıktı başka bişi kullanmadım ip ve metin2 klasörü temizdi

uyu reis birgun uyanınca hersey guzel olacak :))) herkes beklemede
    Ustam Senin Clienti Bob İle Başlatman Yeterli Ban Yemek İçin :) Hiç Bir Fonksiyon Açmıyorum Ama Ban Kaçınılmaz :)
    acaba m2bob açıp item ve para kasıp ip değişsem diğer hesaba aktarıp itemleri tekrar ip değişsem asıl hesap ban yer mi onu düşünüyorum

edit: hile yaptığım hesap ban yedi. item aktarımı yaptığım hesap banlanmadı. bu demek oluyor ki sistemden ban yedim büyük ihtimalle

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „roadsidepicnic“ ()

1.5 Haftalık Test & İncelemelerim

Neler yapıldı, 2 kere format atıldı 2 farklı internet hattı & mobil internet kullanıldı, mac adresi işlem sonlarınla sürekli değiştirildi, farklı ücretli bot hesapları kullanıldı.

1) format sonrası bob kullanmaya başlamadan önce açtığım hiç sabıka geçmişi olmayan hesapla bob aktif bir şekilde ch2 yüzbaşında afk bırakıldı, 3 saat ardından hiç bir fonksiyon çalıştırılmamasına rağmen ban yedi. Ticket attım hala cevap yok

farklı ücretli az fonksiyonlu leş bir bor programı ile 4 char sürdüm servere bunlardan 3ü o gün açtığım diğeri aylar öncesi oluşturulan kat hesabının yan charı. 4 gün sonra günde 12 saat çalışacak şekilde aktif kaldılar. 5. Gün aylar öncesi oluşturduğum hesap hariç diğerleri ban yedi.

Nesne market oto av satın alarak charı 2. köye bıraktım diğer ücretli hile ile skilleri kullanarak slotları kesiyor 19. Saatinde hala bir sorun yaşamadım güncellemelere devam edeceğim, çekme açık bu arada..

Cesaret korkunun ettiği duadır

thanoth schrieb:

Hocam eski konulara bakarken bob içinde önceden yaşanan sorunları ve banları görmüştüm ancak o zamanki kimse şuanki gibi isyan etmiyordu, bırakalım bir zaman aksın elbet işler yoluna girecektir.

Şu an gram gram kazanıyorum onu bile botun lisansını uzatmak için ayırırım diye planladım, nasıl bi psikolojiye sahibim sen düşün.

thanoth schrieb:

Valla hocam benim rahatlığım yang satışı yapmamamdan :D ben sadece kendime hoş bir hesap kasmak istedim ondada bir ay geçmeden dalga başladı şanssızlık işte :/

En başlarda ben hile karşıtı bir oyuncuydum attığım ticketlere bahaneler bulup incelenmemeye başlanmış oyun içi aldığım hizmettende memnun kalmamaya başlamıştım, lakin yang bugu gibi saçma bir olayı bilmelerine rağmen ört bas etmeye çalışan oyun görevlilerine Allah ıslah etsin demekten başka bir şey gelmiyor elden, oyunlara eşek yükü para veririm ama bu oyuna vermek keriz gibi hissettirmeye başlıyordu bende oyunu hem oynayıp hem kazanarak daha kaliteli oyunlar alırım diyerek başladım bu maceraya

Ulan bi tutturmuşsunuz yang bugu bilmem ne bugu. kimi komaya küfreder kimi takım üyelerine. geçmişte nasıl becermiştik bunları diye bugünlerde övünürler. he konu bu dimi. böyle mi tatmin edicez kendimizi. ama çözüme yönelik bişi yok ortada bu nedenle küfredip duruyoruz. canımız yanıyor. elimizden birşey gelmiyor. ben yenilemiyorum artık. burada güzel bir şeyler gördüğümde belki. bobun güvenilirliği tartışılır hale geldi. denemediğimiz bir şey kaldı mı? küfretmeyi de denedik... sonuç?

eowyn schrieb:

thanoth schrieb:

Valla hocam benim rahatlığım yang satışı yapmamamdan :D ben sadece kendime hoş bir hesap kasmak istedim ondada bir ay geçmeden dalga başladı şanssızlık işte :/

En başlarda ben hile karşıtı bir oyuncuydum attığım ticketlere bahaneler bulup incelenmemeye başlanmış oyun içi aldığım hizmettende memnun kalmamaya başlamıştım, lakin yang bugu gibi saçma bir olayı bilmelerine rağmen ört bas etmeye çalışan oyun görevlilerine Allah ıslah etsin demekten başka bir şey gelmiyor elden, oyunlara eşek yükü para veririm ama bu oyuna vermek keriz gibi hissettirmeye başlıyordu bende oyunu hem oynayıp hem kazanarak daha kaliteli oyunlar alırım diyerek başladım bu maceraya

Aynen öyle bende öylesine oynuyorum nostalji olsun diye, zamanında yüzlerce kişi banlattım bende sürekli ss alırdım server temizliği yapıyordum resmen :D sonrasında daha güzel oyunlar buldum tabi elder scrolls online mesela harika mmorpg.

serbela schrieb:

Ulan bi tutturmuşsunuz yang bugu bilmem ne bugu. kimi komaya küfreder kimi takım üyelerine. geçmişte nasıl becermiştik bunları diye bugünlerde övünürler. he konu bu dimi. böyle mi tatmin edicez kendimizi. ama çözüme yönelik bişi yok ortada bu nedenle küfredip duruyoruz. canımız yanıyor. elimizden birşey gelmiyor. ben yenilemiyorum artık. burada güzel bir şeyler gördüğümde belki. bobun güvenilirliği tartışılır hale geldi. denemediğimiz bir şey kaldı mı? küfretmeyi de denedik... sonuç?

Hocam sana özelden birşey yazıcam bakarsın