Ankündigung [TR-Collection Thread] Ban Raporlari

thanoth schrieb:

Şöyle diyeyim konu kapansın, ben hile kullanıp ban yiyeni savunmam kullanmadan yiyeni savunurum böyle belirteyim anla beni, birde dediğin diğer konudada haklısın ancak 200 300 kişi bir oyunu çevirmeye yetmez kendi kuyularını kazıyorlar yavaş yavaş bu durumları nice oyunlarda gördüm, örneğin bu derindarbe gibi salak olmayan yönetimi olan bir mmorpgde olandan bahsedeyim; Elder Scrolls Online, bu oyunda grinding sistemi vardı yani sadece görevle gelişmek yerine haritayı gezip düzenli slot kesip gezerek eğlenceli bir şekilde gelişiyordun ancak bunu yapan bazıları bot olduğu sanılıp ban durumları ile karşılaşınca oyunculardan belli bir kısım bırakmıştı tabi adamlar bu coma gibi gerzek olmadığı için özürlerini dileyip, bu durumla karşılaşanlara ufak bir miktarda olsa teselli amaçlı oyun parası hediye edip hatalarını düzelttiler, şimdi iki örneğe bakalım biri hatasını örtbas eden bir sığır diğeri sorumluluk üstlenip işleri yoluna koymak isteyen biri, choose one yani :D

oyunu yöneten uygulatan güncelleyen coma degil ki gameforge :) coma müsteri temsilcisi ve gameforgenin kararları uygulayan merci. ben öyle biliyorum. bahsettiiniz oyunu ise ilk kez duyoyorum ben ve metin2de de defalarca özür dilenip iadeler yapıldığına bizzat şahit oldum. ha bu adamları severim sevmem konu bu değil. sadece yiğidi öldür hakkını yeme derim. şuan m2 takımı işini yapıyor, onlar işini yaptığı için biz iş yapamıyoruz. konunun ana teması bu! (lütfen artık mesajlarımı silmeyin 4 senedir mesajımı bırakmadınız sile sile :D )

TarakOs schrieb:

Turkia schrieb:

burada paylasımımız sonrası metın2 forumdakı oto ban ıle ılgılı konuyu sılmısler ve bırı yenı konu açmıs. bakın ıyı bakın dun mod deerındarbe paylastı bunu dıye paylastıgı yazıyı konuyu sılmısler derındarbede bana aıt degıl dıyor :D

Dünkü konu ve cevap. bugunku comanın cevabı asadakı lınkte bana aıt degıl dıyor

board.tr.metin2.gameforge.com/…ostID=6460429#post6460429

Adamların Birbirinden haberi yok ki oyunculardan haberi olsun
    O Derinderbe diye dolanan herif tamamen önyargılı sığ düşünceli hayata beygir gözlüğü ile bakan yozlaşmış bir tip
    herşeyin en iyisini o dalbudak biliyor sanki. Kendi modun yaptı o açıklamayı aptal facebook grupları felan değil eğer gerçekten bu açıklama ilk facebook gruplarından çıksıysa ilk önce kendi saf modunu uyar inanmasın. insanlara da açıklama yapmasın. sorsan hepsi Bilirkişi

Oyunu Götüm Gibi yönetiyorsun ona birşey yok tabi yang bugu kapandı dedik 18.0 güncellemesinde yine açık tunutmuşsun dalbudak sonra millet bug kullanınca ağlıyorsun kapıyı kapalı tutman gereken sen sonra bahaneyi oyunculara atma içkiliydi bilmemne felan

sana son sözüm istediğin kadar banla bot akacak. zamanla çeşitli yöntemler gelecek ancak şu forumda okcu ile ban yiyenlere üzülüyorum gerçekten sistemin bozuk ve yine çok bilmişlik kabul etmiyorsun sıralı çar açan birçok normal oyuncu ban yedi buda okcu ile ban kasan birisi

18.0 da ne tür bi açık vardı ?
    Botların banlanmasını isteyenlere cevap olarak banlıyolar kullanmayan kişileri bir sürelik. Bi nevi bot düşmanlarını susturmak için. Bobun önüne geçilmeyeceğini gösteriyorlar. Bu arada piyasayı da toparlıyolar. Büyük ihtimal kaldıracaklar bu ban olayını yakın zamanda. Bu da işte oto ban olayının oyunun kaldırmayacağını öyle bişeyin olmayacağını bahanesi oluyor. Benim teorim
    sistemin yakalaması dısında gm ve avcılarda slotları gezıyorlar ayrıyette bırı ss alırsa dırek lonca banı atıyorlar ister bedava bot kullan ister paralı bot kullan ne kullanırsan kullan farketmıyor , ben sistem banından banlanmadım bızzat gm banladı 3 kez yanıma gelıp :D , ayrıyetten botacunt diye bı ban var bı bılgısayardan kısa zamnda bırden fazla karakter acınca dırek sıstem banlıyor bot kullanmasan dahil , gameforce kaynaklı şu aralar yüzde yüz çözüm yok ban için

laroxy schrieb:

sistemin yakalaması dısında gm ve avcılarda slotları gezıyorlar ayrıyette bırı ss alırsa dırek lonca banı atıyorlar ister bedava bot kullan ister paralı bot kullan ne kullanırsan kullan farketmıyor , ben sistem banından banlanmadım bızzat gm banladı 3 kez yanıma gelıp :D , ayrıyetten botacunt diye bı ban var bı bılgısayardan kısa zamnda bırden fazla karakter acınca dırek sıstem banlıyor bot kullanmasan dahil , gameforce kaynaklı şu aralar yüzde yüz çözüm yok ban için

Loncaya aynı ıpden gırdıgın zaman lonca banı atıyorlar.. ve hazır karakterlerını herzmana loncada bekletme.. oyundan cıkarken 4 karakterınse 4 une farklı ıpden sok cıkar bırı yerde dıgerı yemez.. mesela lonca carına gırdın bır çarını aldın modemı kapat aç lonca çarına sok 1 2 dk dursun tekrar modemı kapat aç o loncaya aldıgın çara gır.