Ankündigung [TR-Collection Thread] Ban Raporlari

Bazılarınıza laf anlatmak gerçekten çok zor biz size birşeyler söyledikçe inadına m2 takımı şöyle yok syserr engelledik yok xdiag da pc nin özellikleri ne arıyor şeklinde yorumlarınız geliyor, herkes bir kenara biz buradayken 1 kamyon gm avcı criminal takım üyeleri ga sga lar geldi geçti bizlere botculuğu hileyi yöntemleride öğretmeye kalkmasın lütfen bazıları 2010 dan beri buradayız ve m2 türkiye takımıyla ne muhabbetler nasıl bağlantılar geçtiğinide burada anlatmayacağım sadece 2 görsel atıyorum anlayan anlar gm nin sizi banlaması için yanınza gelmesine gerek yok /user yazdığında haritadaki tüm oyuncular gözükür / lonca izleme modunda gezdiğinde ise bot yanınzda gm olduğunu anlamaz ve gm gelir ip banı atar geçer
    her banlandığınızda foruma gelip feryat figan etmeyin konu amacının dışına çıkmasın yöntem buldum yapıyorum ediyorum diyenlerede ağır konuşmak istemiyorum konu içerisinde farklı bot hile isimleri söyleyenleride uyarıp tekrar devam etmesi durumunda forumdan uzaklaştıracağız.Herkese iyi pazarlar iyi forumlar dileriz.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „KIZILPENCE“ ()

Konu ne zaman açılmış ve şuan ne durumdayız. ben 15 gündür tek bir işlem yapamadım 2 key var elimde boş duruyor. Yok yakalanmıyor dediniz pazar kurdum elimdekiler pataladı ne yapmamazı istiyorsun. Yakalanmaz demiyoruz ama sistem banı var ve devam ediyor. Bunu inkar eden bazıları var onlarda başkalarına zarar veriyor. (nokta)

KIZILPENCE schrieb:

Bazılarınıza laf anlatmak gerçekten çok zor biz size birşeyler söyledikçe inadına m2 takımı şöyle yok syserr engelledik yok xdiag da pc nin özellikleri ne arıyor şeklinde yorumlarınız geliyor, herkes bir kenara biz buradayken 1 kamyon gm avcı criminal takım üyeleri ga sga lar geldi geçti bizlere botculuğu hileyi yöntemleride öğretmeye kalkmasın lütfen bazıları 2010 dan beri buradayız ve m2 türkiye takımıyla ne muhabbetler nasıl bağlantılar geçtiğinide burada anlatmayacağım sadece 2 görsel atıyorum anlayan anlar gm nin sizi banlaması için yanınza gelmesine gerek yok /user yazdığında haritadaki tüm oyuncular gözükür / lonca izleme modunda gezdiğinde ise bot yanınzda gm olduğunu anlamaz ve gm gelir ip banı atar geçer
    her banlandığınızda foruma gelip feryat figan etmeyin konu amacının dışına çıkmasın yöntem buldum yapıyorum ediyorum diyenlerede ağır konuşmak istemiyorum konu içerisinde farklı bot hile isimleri söyleyenleride uyarıp tekrar devam etmesi durumunda forumdan uzaklaştıracağız.Herkese iyi pazarlar iyi forumlar dileriz.

Yalnız önemli bir husus var ciddi anlamda eğer bazı şeyler uygulanmaz ise m2bob anında yakalanıyor. Yani her hangi bir kötüleme anlamında demiyorum fakat bunun farkına sizlerin de varması lazım. Evet dediğiniz doğru görüntü v.s Ama sorun şurada bazı şeyler uygulanmadığında girildikten 5-10 dakika en fazla 1 saat sonra hiçbir şey yapmasan bile ban yeme olayı. Aslında çoğu insanın anlatmak istediği şey bu. Girip botla kasılıyorum şöyle yapıyorum banlanıyorum diyen pek yok herkesin asıl anlatmak istediği budur. Umarım biz size nasıl anlayış gösteriyorsak siz de aynı şekilde bu konuda gerçekleştirmelisiniz. Evet tabii ki çok küfürler v.s ediliyor. O yorumlara değil bu tarz yorumlara tölerans göstermeniz gerekmekte. İyi günler :) @KIZILPENCE

Tatiana schrieb:

KIZILPENCE schrieb:

Yalnız önemli bir husus var ciddi anlamda eğer bazı şeyler uygulanmaz ise m2bob anında yakalanıyor. Yani her hangi bir kötüleme anlamında demiyorum fakat bunun farkına sizlerin de varması lazım. Evet dediğiniz doğru görüntü v.s Ama sorun şurada bazı şeyler uygulanmadığında girildikten 5-10 dakika en fazla 1 saat sonra hiçbir şey yapmasan bile ban yeme olayı. Aslında çoğu insanın anlatmak istediği şey bu. Girip botla kasılıyorum şöyle yapıyorum banlanıyorum diyen pek yok herkesin asıl anlatmak istediği budur. Umarım biz size nasıl anlayış gösteriyorsak siz de aynı şekilde bu konuda gerçekleştirmelisiniz. Evet tabii ki çok küfürler v.s ediliyor. O yorumlara değil bu tarz yorumlara tölerans göstermeniz gerekmekte. İyi günler :) @KIZILPENCE

Elbette hiç bir fonksiyon kullanmayan hesaplarada tespitler yapılıyor bizlerde bu sorunu yaşıyoruz zaten bununla alakalıda açıklama yapmıştık araştırmalar devam ediyor fixlenmesi için uğraşıyoruz sadece fonksiyonsuz öylece duran karakterlerin tespit edilmesine yönelik sonraki güncellemelerde çözümler sunacağız merak etmeyin.

KIZILPENCE schrieb:

e buna bir cozum yok mu lonca izleme moduna?? Bob algilamiyor sonuc ban
    Dün akşam 20:00 da açtığım 2 tane hesabım hala ban yemedi. Gece 2 ye kadar açık tuttum sonra kapattım, sabah kalktığımda banlanmasını bekliyordum ama banlanmamış. Galiba açtığımız bazı şeylerden biri sisteme yakalanıyor şuan açmaya korkuyorum hangi ayarlarda kullandığımı öğrenmek isterseniz özelden mesaj atın.
    Akşam 46lv dediğim charım 51lv oldu hile özelliklerini kullanmıyorum sadece bot olarak kasıyor m2bob 2.charda shopbot
    Biri veya gm gelse ss alacak birşeyi yok cünkü oto av gibi gayet normal vurup kesiyor tek farkedebilinecek sey alan toplaması 3.güne girdik sayılır syserr dosyasıyla falanda oynamadım izindi bilmem neydi hiç ellenmedi.

- Fotoyu kaldırdım.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Dorenst“ ()

Arkadaşlar bişey paylaşırken resimlerde isim bulundurmayın. Bölge belirtmeyin. Bizzat derindarbe burayı hergün kontrol ediyor. Başkasına hava aticam diye ifşa etmeyin kendinizi. Geçen denemek amaçlı normal temiz pcden girerek isim belirttik çarı 10-15 dk içinde banladılar. Adamlar 7/24 burda. Ayrıca halabayanın açtığı canlı yayındada gördünüz gidip banladılar. Şunlara prim vermeyin.

We Have Drogba. They Don't.

Ben ücretsiz sürümünü kulanarak ta denedim özellikler kısıtlı olduğu halde dün 1 tane karakterşm bugunde sabah kalktım 3 karakteerim ban yedi. Bot ne kdar kaldığın önemi yok ban kaçınılmaz bir sorun şuan. Karakterleri 30 lwl kastım gecce 3ten sabah 7 kadar 3 karakteri 30 lwl kastım ve çıkış yaptım oyundan şimdi kaltıktan sonra girdim ve ban yediğimi gördüm. geçe kasarken 1 adam bile yanımızdan geçmedi kuytu köşede kastım.Bot süresi bitti için full sürümde değildim. Ama suan bu banlar devam edersede almıyacağım. Botta sıkıntı var gün eklemeyin.