Ankündigung [TR-Collection Thread] Ban Raporlari

Slait ne yaparsa yapsın, eğer bu yönetim bitirmek isterse gerekirse her açılan hesabı banlar yine de bu işi bitirir.
    Metin2 büyük darbe alacaktır ama aynı şekilde bot kullanıcıları da darbe alacak.
    Bu durumun arkasına birde drop oranlarını veya para kasmayı zorlaştıracak 1-2 çözüm alırlar ise botçuların sonu tamamen gelir aynı Knight Online da olduğu gibi.
    Ko oynayan sayısı oldukça azaldı ama buna bağlı olarak hile kullanan kişi sayısı da.
    Ne yaptılar, her yeri gezdiler sürekli ban attılar üyelik için paralı sistemi getirdiler.
    Metin2 Ko'yu takip ederse bu işin sonu gelir.

mtldnc07 schrieb:

dark2222 schrieb:

GM veya avci gezinme modda geldiğinde botta onu görebiliyorsak bot algilamiyorsa gm ve avcılar yakalıyor demektir. eğer gozukmuyorda geliyorsa yine avci ve gmden gezinme modda gelip hem Bobda gözükmüyor ve algilamiyorsa büyük sorun demektir.

biri tercume edebilir mi beyler
    ben edeyim gm ga avcılar serbest moda alıp boba yakalanmadan hesaplar farmdayken hesabın yanına kadar gelip bobun algılamaması botun haritasında gmnin gözukmesi ama algılamamasından bahsehdim ki bununla alakalı olmadıgı sonucuna vardım dun 16 hesap daha gitti.pc basındaydım hesaplar ban yerken ne bir gm ne baska birsey hiçbirsey yoktu 1. bottan baslayıp 2 saniye arayla hepsi ban yedi ki en kısıt ayarlarda farmdaydı carlar sistemsel birsey ki bunu gmler oyun içinde tarama basladı şeklinde dile getiriyorlar. anladıgım kadarıyla gameguarda buyuk mevlalar ödenmiş.adamlar lep demeden corum der gibi car banlıyor.

dark2222 schrieb:

mtldnc07 schrieb:

dark2222 schrieb:

GM veya avci gezinme modda geldiğinde botta onu görebiliyorsak bot algilamiyorsa gm ve avcılar yakalıyor demektir. eğer gozukmuyorda geliyorsa yine avci ve gmden gezinme modda gelip hem Bobda gözükmüyor ve algilamiyorsa büyük sorun demektir.

ben edeyim gm ga avcılar serbest moda alıp boba yakalanmadan hesaplar farmdayken hesabın yanına kadar gelip bobun algılamaması botun haritasında gmnin gözukmesi ama algılamamasından bahsehdim ki bununla alakalı olmadıgı sonucuna vardım dun 16 hesap daha gitti.pc basındaydım hesaplar ban yerken ne bir gm ne baska birsey hiçbirsey yoktu 1. bottan baslayıp 2 saniye arayla hepsi ban yedi ki en kısıt ayarlarda farmdaydı carlar sistemsel birsey ki bunu gmler oyun içinde tarama basladı şeklinde dile getiriyorlar. anladıgım kadarıyla gameguarda buyuk mevlalar ödenmiş.adamlar lep demeden corum der gibi car banlıyor.

Şöyle bi ihtimalde var slait her güncelleme getirdiğini tespit edip tekrar 1 gün içinde fixliyorlar böyle bişeyde olabilir görevlendirilmiş bi mecra vardır yani buda bobun sonu gelebilir demek anlamına geliyor.Slait bi yazılımcı lakin koca bir şirket ilede savaşamaz sanırım.

Nothing.Everthing.

King Baldwin IV schrieb:

dark2222 schrieb:

mtldnc07 schrieb:

dark2222 schrieb:

Şöyle bi ihtimalde var slait her güncelleme getirdiğini tespit edip tekrar 1 gün içinde fixliyorlar böyle bişeyde olabilir görevlendirilmiş bi mecra vardır yani buda bobun sonu gelebilir demek anlamına geliyor.Slait bi yazılımcı lakin koca bir şirket ilede savaşamaz sanırım.
    slait getirdigi guncellemelerin tespitini yapıp fixlendıgini söylemişsin ben katılmıyorum. bence kalıcı bir sistem getirdiler.slait yaptıgı guncelleme bence yanan ormana 1 damla su etkisi yaptı.3 gun sonra gene patlat verdi slaitin getirdigi seyi adamlar 2 gunde cözdüler.demekki baya saglam bir sistem kurmuslar.
    Kime olursa olsun hakaret, küfür vs. edenlerin hesabı kapatılsın lütfen. Kimseye yaranmaya çalıştığım yok(yaransam bile forum hesabıma hiçbir fayda sağlanmaz zaten) fakat kimse sizi, bizi burada zorla tutmuyor. Millet nasıl olsa forum hesabını önemsemediğindendir muhtemelen pek güzel ayıp kelimeler kullanıyor.

SonsofSakarya schrieb:

Slait ne yaparsa yapsın, eğer bu yönetim bitirmek isterse gerekirse her açılan hesabı banlar yine de bu işi bitirir.
    Metin2 büyük darbe alacaktır ama aynı şekilde bot kullanıcıları da darbe alacak.
    Bu durumun arkasına birde drop oranlarını veya para kasmayı zorlaştıracak 1-2 çözüm alırlar ise botçuların sonu tamamen gelir aynı Knight Online da olduğu gibi.
    Ko oynayan sayısı oldukça azaldı ama buna bağlı olarak hile kullanan kişi sayısı da.
    Ne yaptılar, her yeri gezdiler sürekli ban attılar üyelik için paralı sistemi getirdiler.
    Metin2 Ko'yu takip ederse bu işin sonu gelir.

demek m2 müdürü verdiği tutuyor :D dediğin gibi ko ya döneceğini pek sanmıyorum. kendi sv m de ch1 genelde kalabalık diğerleri boş olur. ona rağmen daha dün akşam girdiğimde en az 15 tane etp pazarı vardı.250k-350k arasıydı fiyatı. slaitin daha yeni güncelleme yaptığı hilenin 2-3 gün felan sorunsuz çalıştığı zamanlar aha hile düzeldi etp ler biraz ucuzlamıştır az çekeyim cor kasayım dediğimde 5-6 pazar anca vardı ve 450k-600k arasıydı. o ana denk gelmiştir falan demeyin nerdeyse tüm gün online ım oyunu takip ediyorum. herneyse m2 biraz daha işi biliyor bug dan sonra 4 gün balık eventi ve işe yaramasa da bir sürü event getirmişti. bu hilelerin tamamen sonunu getirirse yine bu tarzda şeyler yapar oyuncu çekmek için. bugdan sonra oyun öldü bitti denmesine rağmen anadolu ch1 ch2 full diğerleri kalabalık turkey in de nerdeyse anadolu kadar online ı var. bu oto banlanmanın olduğu zamandaki online oyuncu sayısı. hileler bittiğinde bütün sv lerin boş boş boş olacağını sanmıyorum :)
    m2 bob oyun açıkdıktan sonra gameguard görev yöneticisinde tamamen kapanıyor gameguardın yakaladığını düşünmüyorum

şöyle bir tahminim var m2 bob oyun içi başlattığınızda sohbet satırında bot succcesfuly started gibi yeşil bişey yazıyor ya acaba buradan yakalanıyor olabilir mi bu yazıyı nasıl kapatabiliriz yani hiç yazmasın orada

şuradan bahsediyorum

Yardım ve sorunlarınız için [email protected]

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „NCT“ ()

alibey1 schrieb:

Sistem banı ve gm banlarında devam ediyor.Gmler normal oyuncu karakterleriyle haritalarda 1 saat karakter bırakıp video çekiyor özellikle metin bölgelerinde 1 saat videoyu izleyip hile kullanan karakterlere ıp ban atıyorlar.

bu söylediğin mantıksız antibanlı kas yani hilesizmişsin gibi yine banlanıyorsun onunla alakalı değil üst postta bir teori attım ortaya doğru olabilir belki
    Yardım ve sorunlarınız için [email protected]

NCT schrieb:

m2 bob oyun açıkdıktan sonra gameguard görev yöneticisinde tamamen kapanıyor gameguardın yakaladığını düşünmüyorum

şöyle bir tahminim var m2 bob oyun içi başlattığınızda sohbet satırında bot succcesfuly started gibi yeşil bişey yazıyor ya acaba buradan yakalanıyor olabilir mi bu yazıyı nasıl kapatabiliriz yani hiç yazmasın orada

şuradan bahsediyorum

olabilir mi ? Neden olmasin. Cunku surekli cok kufurlu yazdginda 24 saat sohbet engeli geliyor otomatik olarak. Yani bu da belki sisteme yakalanan bir cumle olabilir @KIZILPENCE @Halabaya

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Halabaya“ ()