Ankündigung [TR-Collection Thread] Ban Raporlari

farslangiray schrieb:

i.hizliresim.com/rOvoR1.jpg buyur bu 1 şubatın kaçında ilk girişim
    buda 2 i.hizliresim.com/Lb0WEb.jpg hala aktif çar 1 ay oldu burda boş konuşan yok tutturmuşsunuz sistem banı diye sistem mistem yok log kaydından uçuyosunuz havaya ondada ayar yapmayı bilmeyen mantıklı düşünemeyen insanlar olduğunuz için bişey oldumu hemen havlıyosunuz modların kafasını şişirmekten sövmekten bi işe yaradığınız yok temiz kurulum ince ayar yapıcaksın o kadar @laroxy

ilk önce sen konuşma üstürubuna dikkat et gel bak bakayım benim diger postlarıma bir kişiye saygısızlık yapıp küfür etmişmiyim , havlamak demişşinde biz insalar konuşarak anlaşıyoruz güzel kardeşim , sen galiba diger insanlarla köpeklerin kurdugu iletişimle anlaşıyosun ki herkesi öle sanıyorsun , seni begenenleride görüyoroz mod begeniyor i bu duruma bi söz var bilirmisin bozacının sahidi şıracı 3 postun 3 likeın var like nın biri moddan diger leride ban yemeyen o 1-2 arkadaş ne ironik :D , ama sen haklısın kardeşim burda yüzlerce kişi ban yiyor bizde format atmasını temiz kurulam yapmasını ip mac degiştimeyi bilmeyen cahil kişileriz zaten :D , biz temiz kurulum muhabbetini aylar önce bıraktık konuşmayı ,burda olan kişiler zaten böle basit ayarlar yapmasını sen daha iletişim kurmayı ögrenmeden biliyorduk illa 1 postluk batman profili açıp tokatlattırma kendini
    -Ortada hatalı bir ürün varsa üretici ürünü toplar iadesini yapar hatayı düzeltir ve tekrar piyasaya sürer. İmaj düzeltmek için uğraşır. kampanya yapar vs.
    -Ancak burda hatalı bir ürün var. para verip hatalı ürün alıyorsun. test edip sorunu çözmeye çalışıyorsun. 2 ay geçmesine rağmen elle tutulur bir sonuç yok. test edilmesi için yeni ürün piyasaya sürülüyor ve oda satılıyor. bir süre bedava yapma gereği bile görülmüyor.
    -Ortada bir ayıp var ve bunu kullanıcılar düzeltecek değil. Konuya şikayeti olmayanlar yazmasa daha sağlıklı olacak. Konunun amacı itibariyle zaten gereksiz konumdalar.

-Hatalı üründe sorun yaşamayan kimi kullanıcılar hata olduğunu bildirenlere hakaretler ediyor.
    -
    Şahsen nasıl banlanmamayı kendi denemelerimle keşfettim. Epey de süre oldu. Burayada yazdım özel mesajda attım. Ancak daha fazla test etmek için tekrar para verecek değilim.

-Her sayfada her mesajı tek tek okudum. Bir kaç kişi dışında benimkilerde dahil gereksiz yorumlar. Yönetimden de henüz elle tutulur bir açıklama olmamış. Geçiştirme gibi geldi. Bir süre ücretsiz yaparsınız herkes her yolu dener test eder. Para verip test etmek kadar saçma sapan birşeyi ilk kez burda gördüm.

Aytozu schrieb:

-Ortada hatalı bir ürün varsa üretici ürünü toplar iadesini yapar hatayı düzeltir ve tekrar piyasaya sürer. İmaj düzeltmek için uğraşır. kampanya yapar vs.
    -Ancak burda hatalı bir ürün var. para verip hatalı ürün alıyorsun. test edip sorunu çözmeye çalışıyorsun. 2 ay geçmesine rağmen elle tutulur bir sonuç yok. test edilmesi için yeni ürün piyasaya sürülüyor ve oda satılıyor. bir süre bedava yapma gereği bile görülmüyor.
    -Ortada bir ayıp var ve bunu kullanıcılar düzeltecek değil. Konuya şikayeti olmayanlar yazmasa daha sağlıklı olacak. Konunun amacı itibariyle zaten gereksiz konumdalar.

-Hatalı üründe sorun yaşamayan kimi kullanıcılar hata olduğunu bildirenlere hakaretler ediyor.
    -
    Şahsen nasıl banlanmamayı kendi denemelerimle keşfettim. Epey de süre oldu. Burayada yazdım özel mesajda attım. Ancak daha fazla test etmek için tekrar para verecek değilim.

-Her sayfada her mesajı tek tek okudum. Bir kaç kişi dışında benimkilerde dahil gereksiz yorumlar. Yönetimden de henüz elle tutulur bir açıklama olmamış. Geçiştirme gibi geldi. Bir süre ücretsiz yaparsınız herkes her yolu dener test eder. Para verip test etmek kadar saçma sapan birşeyi ilk kez burda gördüm.

sonuna kadar milyon kere haklısın

Aytozu schrieb:

-

Cok haklısınız hocam.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Halabaya“ ()

bir arkadasın lafı vardı son cırpınısları ne satsam kar mantıgı ile ilerliyor slait diye cok dogru adamlar test etirrmek icin bile satın alın diyolar madem test ettirmek sorunu cozup gerip donusler istiyorsun o zaman ucretsiz yapıcaksın botu yapmıyorsan art niyet ararız burda demekki cozemeyecegin kadar buyuk sorun varki son malları elden cıkarayımda sonra dukkanı kapatırım kafasındasın yakında bot kapanırsa şasırmam surda 2 ayı devirdi nerdeyse ban dalgası tek ilerleyis 20-30 dk yenilen ban suresinin 10-12 saate cıkması bence buda onemsiz ha 1 saat sonra ha 12 saat sonra cozemedikten sonra sorunu 1-2 kişi 10-15 gun dayanıyorum demiş burda kullanıcıların %5 mi onemli yoksa %95 yasadıgı sorun mu onemli kaldıki 10 gun sonra ban yemende birsey ifade etmez ben bob duzgun calısıyorken 1-2 ay ban yemeden kullanıyordum. son zamanlarda boyle idi daha eskiye gidersek 4-5 ay aynı hesaplarla kullanmıslıgım var.burda siz ayar bilmiyorsunuz kullanmayı bilyorsunuz diyenler benim bildigim ve uyguladıgım yontemlerin %25ini bilmiyordur.kimse ahkam kesmesin o yuzden

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „dark2222“ ()

Ban yiyip yazanların %80 i Turkey serverında kalan lik kısım ise gm ve avcıların en yoğun gezdiği serverlerda problem yaşıyor.
    Çözüm ne botta açtığınız ayarlarda nede komplo üretilen syser vs de defalarca yazdık yine yazıyoruz avcı ve gm banı var 5 dk da birde ban yiyebilirsiniz 5 saatte birde 5 günde birde
    şu kadarını belirtip yazımı sonlandırıyorum.
    -Oyun yönetici GA AVCI sgm ler her oluşturulan yeni karakteri takibe alırlar önlerine liste düşer bu listedeki hesapları takip ederler o sebeple oluşturduğunuz karakterleri en az 4 5 saat bekletin buradaki topluluğu sıkıntıya sokmamak daha fazla detay vermeyeceğim.
    Oluşturduğunuz hesaplardan bahsetmiyorum sadece karakterler üzerinde liste takibi yapılıyor ek olarak yoğun şekilde avcı ve ga lar dolaşıp ip ban +karaktere işlem banları uyguluyorlar.
    Karakteri açtım 4 5 dk sonra ban yedi diye yazanların tamamı bu sebeple ban yemektedir karakteri oluşturuyorsun liste önlerinde ne yapıyor ne ediyor görüyorlar ve kapatıyorlar.
    yazdıklarımı sağlıklı okuyanlar sağlıklı sonuçlara ulaşacaklardır.
    Bol Şans.yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyürüm. kızılpençe kardeş yaz özel den işte ayarları yardımcı ol demekki hata bizde. gm gelince kapat açık oyuncu gelince ch at açık. hız kapalı wallhack kapalı hızlı vurma azıcık açık. ayrıca açtığım karakterler sıfır karakterler değil 1 2 haftalık yatan karakterler. bu kadar iyi mod sanız pm atarsınız arkadaşım yardımcı olursunuz. benim gibi eskiden beri güvenilir üyelerinize.
    shop bot ile pazar kurulduysa illa 5 6 saat vea 1 gün içinde o hesapta ban yiyor.Banlar sonradan geliyor eger aktardıktan sonra aktardıgın çara baska ipden girmezseniz ip ban yiyor pazar çarıda gümlüyor yani deneyen var mı ? (deneyin) 1 level hesap ile..tek kullanımlık çar olarak kullanıyoruz artık 1 levelleri gına geldi.

KIZILPENCE schrieb:

Ban yiyip yazanların %80 i Turkey serverında kalan lik kısım ise gm ve avcıların en yoğun gezdiği serverlerda problem yaşıyor.
    Çözüm ne botta açtığınız ayarlarda nede komplo üretilen syser vs de defalarca yazdık yine yazıyoruz avcı ve gm banı var 5 dk da birde ban yiyebilirsiniz 5 saatte birde 5 günde birde
    şu kadarını belirtip yazımı sonlandırıyorum.
    -Oyun yönetici GA AVCI sgm ler her oluşturulan yeni karakteri takibe alırlar önlerine liste düşer bu listedeki hesapları takip ederler o sebeple oluşturduğunuz karakterleri en az 4 5 saat bekletin buradaki topluluğu sıkıntıya sokmamak daha fazla detay vermeyeceğim.
    Oluşturduğunuz hesaplardan bahsetmiyorum sadece karakterler üzerinde liste takibi yapılıyor ek olarak yoğun şekilde avcı ve ga lar dolaşıp ip ban +karaktere işlem banları uyguluyorlar.
    Karakteri açtım 4 5 dk sonra ban yedi diye yazanların tamamı bu sebeple ban yemektedir karakteri oluşturuyorsun liste önlerinde ne yapıyor ne ediyor görüyorlar ve kapatıyorlar.
    yazdıklarımı sağlıklı okuyanlar sağlıklı sonuçlara ulaşacaklardır.

alakasi yokbaska program ile 7 gun ban yemedi kayit olur olmaz girip bota birakmistim. Bob ile girdim sadece 10dk falan belli araljklarla 2 gun dayandi snra ban. Alttan tarama mubabbeti geciyorlar sonrasinda en baba 10dk ya ban. Bob ile girdiginde bunlarin tarama dedigi seye takiliyor yakalaniyor ve tespit edilen ban. Uzun sure dayandim diyenler o tarama muhabbetine fenk gelmeyenler bence sorun bu sorun var giris ile alakali sorun. Girisin degismesi lazim kesinlikle