Son günlerde yediğim banlar,sizde'de sorun varsa yazabilirsiniz

   Son günlerde yediğim banlar,sizde'de sorun varsa yazabilirsiniz

   2 günde pazar çarım,lonca çarım,5 10 gün once kullanmadıgım çarlarım,1 2 aylık çarlarım,alakasız şekilde 3pt yazılımdan ban yedi. yaklaşık bugun sadece 220 won + 870 gümüş 200 küsür altın sandıklarım heba oldu,kapalı çarlar bile saat saat ban yemiş.. Lütfen konu kapatmayın.

   çok değil birkaç ay sonra yani,yakında herkes ban yiyecek ve buraya yazacak.

   metin2 nin içindeki snapshot_blob anlık resim çekme dosyası ne arıyor ? ve SİD.
   "Toplu ban olabiliyor dikkatli olun"

   Dieser Beitrag wurde bereits 7 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

   karakterli bir şekilde yazıyorum kimseyle bir sorunum yok.

   dediğim gibi yani ip hep değiştiririm nasıl aktarılır nasıl bilmemne yapılır herseyi biliyorum senelerdir satış yapıyorum vsvs. botacc banı olamaz ben çarlarımı hepsi onaylı şekilde 1 ıpden en fazla 3 tane 10 dk arayla kurup dinlendiren insanım onaylarımda alakasız nasıl onceden lonca banı bile yiyorsa aynı sekilde yedi.. Dikkatli olun alakasız şekilde 3pt den ban yer ss felan değil yani.. hayır pazar çarı gümledi 2 haftadır girmediğim ona uyuz oldum.

   @SheronTR hocam bendede oyleydı aynı sekılde ban yemıyordu lafım yok o yönden bır anda alayı gıdyor karma ban seklınde bob ile girdiğim ona uyuzum.. daha vurmamıs olabilir yakında vurabilir cok dikkatli olun.

   dragonmyth schrieb:

   @Turkia Botları tesbit ettikten sonra botlardan yere item atıldığında resim alıyodur belki pazar çarlarını bu şekilde buluyor olabilirler. o dediğin anlık resim dosyası ne zaman geldi oyuna.


   gameguard kalktıgından berı o dosyalar gelmiş bulunmakta.. Yani slait önlem alması lazım alakasız çarlar yani 5 dk bob la girip çıktıgım çarlar yedi bi anlık resim alınıp kontrol edip banlıyor olabilirler vea farklı birşey ama kesinlikle banlanmıcam gibi birşey yok hertürlü tuaf ban yiyor..

   @dragonmyth cok dikkat etmek lazım kardeşim vallahi :D @xNazmi07 hocam o püf noktaları cok iyi biliyorum bende fakat akıl ermiyor artık cok guzel bir şekilde aktarımı yapıyorum ama gercekten cok tuaf anlık resim alıyor demekki kontrol edip patlatıyorlar..

   metin2 dosyaları incelenmesi lazım !! erken önlem önemli herkese ban vurmadan ki pazar çarına kadarda benım gıbı banlanan olmus .. (ip felan bişey demeyin cok iyi biliyorum aktarımları)

   Karkillerx schrieb:

   Hadi onu bunu geçin şu hileci olduğunu belli edenler ban yemiyor normal ayarlarla oyuna girenler ban yiyor çok saçma
   şu 50 lvl vadide bir sürü olan botlar turkey serverinde ban yemiyor arkadaş isimleri aklımda bakıyorum hep oradalar


   +++++1000000000000 :)) günlük kasıp günlük satmayı bilmezsem böyle olur bir yandan bana müstahak ama bobda gözden gecırılmelı. 3pt yazılım banı diyor sonucta ve yanı cok alakasız sadece 2 dk girip cıktıgım çarlarda ban yemıs tee 20 gun onceki çarlar neyse Sorunu olan yazsın bilelim en azından emin olalım.. Bende yarın tekrardan botu alcam bitti bugun bakacagım duruma ,stok yapıp durmayın benden uyarı :))
   Kardeşim üslubunu bozma burası siyah offical forum beyaz taraf değil öyle bi algıya girme o adamında işi bu sonuçta tanımadığın insanlar hakkkında böyle konuşma boşver bizede onlarada bir şey katmaz kardeşim. Ha ben taraf tutmuyorum sadece edebi elden bırakmamak lazım nolursa olsun :)


   SheronTR schrieb:

   Kardeşim üslubunu bozma burası siyah offical forum beyaz taraf değil öyle bi algıya girme o adamında işi bu sonuçta tanımadığın insanlar hakkkında böyle konuşma boşver bizede onlarada bir şey katmaz kardeşim. Ha ben taraf tutmuyorum sadece edebi elden bırakmamak lazım nolursa olsun :)   :thumbup:

   Ben bu şekilde mitoz a kaydır yapıyorum ama hak etti , tanıyorum ve kayıyorum. Geri kalana hiç bişey demem işleri bu , denmesini de hoş karşılamıyoruz. saygılar :)   GEZO
   http://i.hizliresim.com/nAMJy5.jpg

   Yukarıdan bakma insanlara tek beyin sende yok..

   Kardeşim, banlanmak kabul edilir bir şey değil sanki olağan bir şey değilmiş gibi yazılıp çizilip birde körü körüne o düşünceyi savunuluyor ve bunun akabinde üslub bozuluyor açıkçası forumun kalitesi açısından benim yüzüm kızarıyor ne olursa olsun karşıdaki coma değil başkası da olsa aynı.

   Konu dahilinde olmayacak ama comanın bir kere konuşmasını dinledim ve gerçekten bu kötü ithamlar o adama saygısızlık oluyor, tabi burada fanboyluk yapmıyorum sadece fikrimi belirtiyorum yoksa sağa sola giydirin umrumda olmaz sadece ben dahil hakkını yemişiz darbenin, hayırlısı olsun diyelim.... Kimseye akıl vermiyorum zaten bu ne haddime olur nede bana düşer.

   Son olarak;
   İlk yazdığında söyledim @Turkia şuan sistem banı falan yok. Ha lafım şuan için. ;) Daha fazla sündürmeye gerek yok benCe sn modum @KIZILPENCE


   Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „SheronTR“ () aus folgendem Grund: imla