Son günlerde yediğim banlar,sizde'de sorun varsa yazabilirsiniz

Turkia schrieb:

dragonmyth schrieb:

sistemsel diğil işte gmler elle banlıyor.

Logları sistemden kontrol edip banlıyorlar özellikle ss alırlarsa geniş caplı ban yıyebılıyor loncaya kadar wm siz oynanmıyor wm ayarlayın :)

hocam merak ediyorum wm nedir acaba? dediğiniz vm (virtual mahcine) olabilir mi? elimde kendi internetimden başka 1 ip daha var vmyi ona bağlasam 2. pc gibi olur mu?

Rurouni55 schrieb:

Turkia schrieb:

dragonmyth schrieb:

Logları sistemden kontrol edip banlıyorlar özellikle ss alırlarsa geniş caplı ban yıyebılıyor loncaya kadar wm siz oynanmıyor wm ayarlayın :)

hocam merak ediyorum wm nedir acaba? dediğiniz vm (virtual mahcine) olabilir mi? elimde kendi internetimden başka 1 ip daha var vmyi ona bağlasam 2. pc gibi olur mu?

İkincil internetin varsa senin için en iyisi olur kardeşim VM kurmak
      (DESTAN) 10 WON SATILIR 900

꧁꧂

HEY Douglas!
      Türkçe Rap'ın ustası VEYasin'den keşvedilmeye değer Rock tadında Anadolu'ya has parçalar :thumbup:

SheronTR schrieb:

Rurouni55 schrieb:

Turkia schrieb:

dragonmyth schrieb:

İkincil internetin varsa senin için en iyisi olur kardeşim VM kurmak

Wpn ile wm kurdum sorunu çözdüm alayı ban yesin hocam şimdi :D
      Yalnız VPN sitelerinden canlı sohbete bağlanıp ürünlerini almak düşüncesinde olduğunuzu, test için türkiye lokasyonlu offical IP'lere ihtiyacınız olduğunu söyleyin. :thumbup: Yoksa VPN yakalanma şansınız iken %100 olur :huh:

Edit: İmla

꧁꧂

HEY Douglas!
      Türkçe Rap'ın ustası VEYasin'den keşvedilmeye değer Rock tadında Anadolu'ya has parçalar :thumbup:

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „SheronTR“ () aus folgendem Grund: (%20 yada 30, işte her neyse son cümleye "iken"den önce ekleyin ^^)

Turkia schrieb:

asilcan schrieb:

Banlar sistemsel ya bob da hangi karakterler açık ise aynı anda güm benim karakter durduk yere ban yedi öyle ortada duruyordu :D

panelden goruyorlar yenı olusturulanları sanırım :D ama oto ban oldugunu sanmıyorum suan lık

Ben sanmıyorum onların panel e erişim izni olduğunu belki coma da yetki olabilir ama gm ler de sanmam çünkü kurumsal bi şirket abi büyük o alt yapıyı gm ler görse neler neler olur ama tabi bu benim düşüncem yeni açılan her karakteri banlarlarsa bunlar sakat o zaman ne güzel valla millet köye kahraman olmuş onlar ban yemiyor benim duran çarlar yiyor durduk yerde en fazla 3 gün dayanıyor gm falan ortada yok gözümün önünde banlandı çar durduk yere ban yedim
      #HAYIR

asilcan schrieb:

Turkia schrieb:

asilcan schrieb:

Banlar sistemsel ya bob da hangi karakterler açık ise aynı anda güm benim karakter durduk yere ban yedi öyle ortada duruyordu :D

panelden goruyorlar yenı olusturulanları sanırım :D ama oto ban oldugunu sanmıyorum suan lık

Ben sanmıyorum onların panel e erişim izni olduğunu belki coma da yetki olabilir ama gm ler de sanmam çünkü kurumsal bi şirket abi büyük o alt yapıyı gm ler görse neler neler olur ama tabi bu benim düşüncem yeni açılan her karakteri banlarlarsa bunlar sakat o zaman ne güzel valla millet köye kahraman olmuş onlar ban yemiyor benim duran çarlar yiyor durduk yerde en fazla 3 gün dayanıyor gm falan ortada yok gözümün önünde banlandı çar durduk yere ban yedim

Normal gm ler de yok sgm ga admınler de felan var sanırım ama koontrol var kesinlikle.

Turkia schrieb:

asilcan schrieb:

Turkia schrieb:

asilcan schrieb:

Normal gm ler de yok sgm ga admınler de felan var sanırım ama koontrol var kesinlikle.

Doğrudur olabilir ama 3 gün durup ban yemesi de saçmalık oyunda olmayan karakter ban yemedi mesela çar vallahi 2.köy de sarı bayrak duruyordu birden lönk banned dedi :D şaşırdım
      #HAYIR
      Şirket dışımı? İmzaladıkları sözleşme ne için peki söyle bakam? En başından beri bu iş böyleydi. böyle olmasa ss dışında başka nasıl ban atabilirlerdi. Hem bu bilgiler özel bilgiler diğilki bahsettiğimiz konu oyun içerisinde ne yaptığın. GMleride ilgilendiren konulardan biride bu zaten.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „dragonmyth“ ()

Yok hocam size demedim :D mevzu dönüp dolaşıp "sistem banı"na geliyor ve henüz bobu denememiş foruma göz atanlar ve hali hazırda userlar için olumsuz bişey

Edit: Aynen hocam, Mahalle Kahvesi tadında bir tane türkçe başlık olmazsa olmaz, son 6 aydır moda zaten forumumuzda :evil: (konuyu başlatan üstüne alınmasın lütfen)

꧁꧂

HEY Douglas!
      Lütfen burayı millet kıraathanesine çevirmeyelim ;)
      Bot kurup 3 4 saat içinde de banlanabilirsiniz 12 saat içinde de 5 6 gün içinde de 15 gün içinde de anti ban önlemleri yeteri kadar varsa 1 2 ayda birde yiyebilirsiniz.
      Bot kullanıpta ban yenilmeyeceğini kim garanti edebilir işinizin cilvesi bu.
      Ga avcı dolaşır gelir banlar ss ticket atılır ticketler hızlı okunur banlanırsın ticari faaliyetlerin incelenir banlanırsın vs vs daha sıralanabilir.Lütfen bu anlayışla işlerinizi devam ettirin.
      Panel olayına gelince elbette panelleri var Almanca ve ingilizce olarak 2 dil seçenekli içeriğinden burada bahsetmeyeceğim sadece bilmeniz gereken belki oyun içi günlük 100.000 ticaret dönüyor onlar araya dursun sizde botunuzu kurmaya devam edin.Herkese iyi oyunlar dilerim.

KIZILPENCE schrieb:

Lütfen burayı millet kıraathanesine çevirmeyelim ;)
      Bot kurup 3 4 saat içinde de banlanabilirsiniz 12 saat içinde de 5 6 gün içinde de 15 gün içinde de anti ban önlemleri yeteri kadar varsa 1 2 ayda birde yiyebilirsiniz.
      Bot kullanıpta ban yenilmeyeceğini kim garanti edebilir işinizin cilvesi bu.
      Ga avcı dolaşır gelir banlar ss ticket atılır ticketler hızlı okunur banlanırsın ticari faaliyetlerin incelenir banlanırsın vs vs daha sıralanabilir.Lütfen bu anlayışla işlerinizi devam ettirin.
      Panel olayına gelince elbette panelleri var Almanca ve ingilizce olarak 2 dil seçenekli içeriğinden burada bahsetmeyeceğim sadece bilmeniz gereken belki oyun içi günlük 100.000 ticaret dönüyor onlar araya dursun sizde botunuzu kurmaya devam edin.Herkese iyi oyunlar dilerim.

Yaw "coma" ustayım ben diyip duruyordu meğer "kek" ustasıymış :D Yeni açılan hesaplar ban yiyebiliyor ama sistemsesl bişey yok kontrol edebilirler onlar banlar biz açarız biz açtıkça onlar banlar o yüzden m2bob u alıp keyf'ince oynayabilirsiniz. :D

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()