Son günlerde yediğim banlar,sizde'de sorun varsa yazabilirsiniz

hocam sistem banı yok diyorsunuzda Allah için akıl var mantık var adam oturup aksam 20:45'den ertesi gün gece 00:00 a kadar tek tek bakıp mı banladı bu hesapları hepsi onaylı yanı baktım hepsinde 3pt yazılım diyor. 2 hesap ss ye alındı onlarda harici yazılım eywallah.
      da yani buda saçma açıkcası. +++ bob ile girdiğim çar yani bunlar ondan hariç normal girdiğim hesap ayakta duruyor üstelik aynı ipden :) neyse ara ara sallıyorlar banları sistem banı yok demesin boşuna kimse. konu kapatılabilir önemli değil birini kırdıysam özür dilerim modlar felan kimseye lafım yok herkes işini yapıyor. Arada kızıyoruz kusra bakmayın anlık sinir kendimize hakim oluyoruz gecte olsa kimseye lafımız yok :)
      [BOTNICK: 09.05.2018, 01:16:26] --> Bot successfully started, Playtime: 16175 min

Kardeşim kendinle çelişiyorsun. Sistem banını dediğin gibi ara ara sallayamazlar, sallasalar sistem ibaresi gereksiz olur. O yüzden denk gelmişin olmuş %100 ban yemiceksin diye bir şey yok var mı? Sen acemi birisi değilsin seni tanıyorum üzülüyorum böyle konuşunca. Kardeşimsin. :)

Geç olsun güç olmasın ;)
      (DESTAN) 10 WON SATILIR 900

꧁꧂

HEY Douglas!
      Türkçe Rap'ın ustası VEYasin'den keşvedilmeye değer Rock tadında Anadolu'ya has parçalar :thumbup:
      Kokusu geliyor evet ama senin teorinle değil kardeşim :D Gönül koyma bak kimseye ayar vermeye veya küçük düşürmeye çalışmıyorum sadece birisine hakaret ederek kendi kalitesini düşürenlere sözüm sen üstüne alınma. Git evinde bağırarak küfret ama burasıda bir topluluk, adı topluluk diye topluluk değil sonuçta bob platform camiasının buluştuğu yer ve dingonun ahırı değil. En öncelikle bu lafları ben kendime söyledim kendimi biledim zira öfke kontrol sorunumu ve bu foruma yansıtışımı @DidierDrogba ve hatta sen de bilirsin :)

꧁꧂

HEY Douglas!
      Türkçe Rap'ın ustası VEYasin'den keşvedilmeye değer Rock tadında Anadolu'ya has parçalar :thumbup:
      Ban yöntemleri kesinlikle değişti ama şuan ciddi sistem banı olduğunu düşünmüyorum.
      Comanın açıklamalarını göze alırsak büyük ihtimal gelecek bakımdan sonra yeni bir ban dalgası başlar.
      Ama Slaitin yeteneklerine güvenim sonsuz :)

Edit: İtem aktarım yöntemimi şimdiki duruma ayarladım ve farm yapan karakterlerim ban yediği halde itemlerimi koruyabiliyorum.
      Burda uzun zaman bizimle olan ve tanıdığım üyelere özelden sunabilirim :)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „zukiki“ ()

Bende en azından temel bir kaç fonksiyonun çalışacağı, çalıştırılacağı kanaatindeyim. Bugüne dek hçbir anti-hile sistemi %100 engelleyememiş hileyi. Zaten istenilende budur, oyunun ilk 2 mapı ve hatta çöl ve vadi bizler tarafından adeta kullanılmaz haldeydi. Gerçekten Turkey'de oynayanınız var mı bilmiyorum ama genel sohbet gündemi kırmızı bayrak için %90 bizdik, bizlerin very high acımasız botlarımızdı. Belkide daha iyi oluyor. Sonuc itibari ile yine hepimiz slow durumda olacağımız için hem huzur kaçmayacak hemde pazar düzelecek.

Hayırlısı olsun.

Edit: Biz farketmedik ama daha çok çalışmaya; daha az karşılık almaya başladık. Gümüş okey sandığı 10 tanesi 25m'e bir envanter rastladım bugün(turkey). Won artarken piyasa düştü. Buda iki üç(diyeyim aslında onlarca da...) richi rich oyuncunun wonları stoklaması olayıdır... Eskiden böylemiydi? Piyasa bobcuların elindeydi, biz yön verirdik ve oyuncu genel olarak memnundu. Fakat şimdi bir yönetme durumu var. Bakın yön vermek ayrı, yönetmek ayrı.
      Derinbirdarbe daha, bize değil bu kitleyedir. Biz enkazdan yeniden doğarız nede olsa. Nede olsa yeniden filizlenmemiz için bu gerekir :)

Buda borsayı yönetenlere göre bir hip-hop, imzamdaki rapcinin kız kardeşidir. :)

꧁꧂

HEY Douglas!

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „SheronTR“ ()

Değerli üyelerimiz konu içerisinde ban önlemlerine karşı paylaşılacak her yöntem çok büyük riskler taşımaktadır ve bunlara kesinlikle izin vermeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Defaatle izah ettik bu tarz açtığınız konular onların ekmeğine yağ sürüyor diye 50 100 tane bot karakteri banladıkları zaman oyundaki botları engelleyebileceğini sanan bir güruh bununla iftihar ediyor.Daha önceki konularda olduğu gibi bu konuyuda kapatmıyoruz lakin çok ileri gidildiği durumda kapatılacağını bilmenizi isteriz sonra neden konular siliniyor kaldırılıyor şeklinde tersleyici bildirimlerde bulunmayın 1 2 kişinin keyfi için 100 den fazla üreticiyi ve bot ile alternatif ticaret yöntemleri yapan kişiyi riske atamam.
      o zaman 3pt yazılımdan benım butun hersye mı arastırıp sadece m2bob ile girdiğim hesapları 2 gun saat saat banlamıslar 5 dk girip cıktıgım hesabı bile bunun baska bır acıklaması sanırım olamaz. Özellıkle tickette attım bakalım ne cevap gelcek ne dıyecekler dıye merak edıyorum :P
      hocam yanı tek secenek arastırıp banlamaları yonunde baska bır secenegım yok botta sorun yoksa. :)

hmm :D

not: metin2 de sid dosyasının hep saatleri oynuyor girip çıkarken felan arada bir kontrol edin önceden böyle bir olay yoktu.
      10 saatte bir vea 6 saatte bir farketmez değişiyor durumlar vahim araştırmayı nasıl yaptıklarını az cok ayıktım sanırım..

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

<p>

Turkia schrieb:

</p>

<p>&nbsp;hmm :D</p>

<p><br />
      not: metin2 de sid dosyasının hep saatleri oynuyor girip &ccedil;ıkarken felan arada bir kontrol edin &ouml;nceden b&ouml;yle bir olay yoktu.<br />
      10 saatte bir vea 6 saatte bir farketmez değişiyor durumlar vahim araştırmayı nasıl yaptıklarını az cok ayıktım sanırım..
      </p>

<p>&nbsp;</p>
      :D :D :D :D :D
      ay ısıgı eventı bıtmesıne 15 dakıka kala 4 çar soktum oyuna (ban yinecni biliyorum işin ustası olduk artık) event bıttı bittikten sonra 1 çar daha soktum 4 çar ip ban olarak yedi acıkken aynı ıpdeyken en son event bittikten sonraki çar ban yemedi :) biliyorum abi artık ezberledik oyunun sıstemını.. ay ısıgı eventındeki çarları hile olanları gümlettiler o saatten sonra girenlerde aynı ıpde olsa birşey yok kısacası bu.
      @Turkia Hocam şimdiye kadar kaç kere ban yediysem ( belki yüzlerce ) hiç birinde 1 charım bile sağlam kalmadı. bobla 10 saniyeliğine girdiğim hesaplar bile banlandı. Şöyle bir durum olabilir, SS alınan karakterinin IP si üzerinden kaç hesbaın açık olduğuna bakıyorlardır, veya hesapların açıldığı ip ler (((( veya bir knight online pvp serverında görmüştüm, harddisk numaraları )))) kayıt ediliyordur ve 1 ss de o hesapla ilişkili bütün hesapların kapatılıyordur.
      Ben seni son zamanlarda çok görüyorum buralarda, çok fazla hesabın ban yiyor. İmkanın varsa bilgisayarına yeni bir harddisk takıp veya 3. parti yazılımlarla harddisk numaranı değiştirip botu tekrar denemen mümkün mü acaba?
      [ konuyla ilgili değil ama ben de bi ara her gün ban yiyordum. Sıkıldım banlardan ve botu bıraktım fakat 1 hafta sonra bir etkinlik nedeniyle 2 hesap açarak tekrar başladım. Tekrar başladığımda yediğim banlar durmuştu ( sistemsel banlar olduğu zaman başlamıştım) ]

ilkay26 schrieb:

@Turkia Hocam şimdiye kadar kaç kere ban yediysem ( belki yüzlerce ) hiç birinde 1 charım bile sağlam kalmadı. bobla 10 saniyeliğine girdiğim hesaplar bile banlandı. Şöyle bir durum olabilir, SS alınan karakterinin IP si üzerinden kaç hesbaın açık olduğuna bakıyorlardır, veya hesapların açıldığı ip ler (((( veya bir knight online pvp serverında görmüştüm, harddisk numaraları )))) kayıt ediliyordur ve 1 ss de o hesapla ilişkili bütün hesapların kapatılıyordur.
      Ben seni son zamanlarda çok görüyorum buralarda, çok fazla hesabın ban yiyor. İmkanın varsa bilgisayarına yeni bir harddisk takıp veya 3. parti yazılımlarla harddisk numaranı değiştirip botu tekrar denemen mümkün mü acaba?
      [ konuyla ilgili değil ama ben de bi ara her gün ban yiyordum. Sıkıldım banlardan ve botu bıraktım fakat 1 hafta sonra bir etkinlik nedeniyle 2 hesap açarak tekrar başladım. Tekrar başladığımda yediğim banlar durmuştu ( sistemsel banlar olduğu zaman başlamıştım) ]

Hocam ben bi miktar kaybettim kalanları hemen sattım sattıktan sonra 1 sat sonra felan ban yedi biraz kurtardım.
      Konu şu ben burda birçok kişiye dikkat etmeleri için yazdım bazı kişiler herkes değil yok sistem bilmem ne deyip durdular.
      He ben sorunumu nispeten çözüm kendi başıma hangi tür ban attıkları belli hwid ban değil sanırsam.
      bide mesela etkinlik 16:00 da basladı dıyelı 18:00 da bitecek 16:00 da giren hileli çarlar etkinlik bittikten sonra gümlüyor ip olarak felan :) bi çok şey ogrendım suan sorunum yok. he yiyor mu yiyor tabi.
      yenı acılan çarların neden ban yedıgınıde ogrendım çözüm diyelim tabi daha dikkatli olmak gerek.

NOT: Sakın stok yapmayın.Benden uyarı :)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()