Son günlerde yediğim banlar,sizde'de sorun varsa yazabilirsiniz

SheronTR schrieb:

Dediğim gibi "ispat edilmemiş" diye bir şey yok, hüküm IP ile ilişkili tüm çarlara verilir. Dikkat et hocam ticket falan uğraşıyorsan elinde kaldıysa değerli çarın-yangın onuda yakabilirsin. Hiç bulaşma derim,

Sw: Turkey Tarih: İlk ay Kayıp: Min 10bin

Hep videosunu atarım bu çarın çünkü benim geçmişte tek ban yedirdiğim değerli çarım buydu. 90 küsür levelde ban yedi tee.
      Uyku sersemliğine anti-banı kapat, çatır çutur kes ohh.. :facepalm:

Ben kocaman büyük bardakta içmiştim kardeşim suyu :awesome:

Pm attığında anlamıştın dimi aksdjıowajdıkajmdasdsd
      Güç daima kıskanılır.

SheronTR schrieb:

Hocam sıkma canını, ne oldum değil ne olucam demeli insan. Bu işte bir ekseninden çok saparsan bir de böyle boşluğuna dalgınlığa gelip geç farkına varılan hatalar yüzüne ban yiyor insan. Allah birinci sebepten ötürü ban yedirmesin, gerisi sağlık olsun :)

Dile getirdiğin ve sadece senin bildiğin(kendi bulduğun taktiğin yöntemin düşüncen vs) boğazından laf olup dışarı çıktığı anda değerini yitiriyor ve göz-nazara inanan birisiyim dillendirdikçe elinden kayıyor. Ben hem para yatırıp hem hile yaptım akla hayale sığmayacak yerlerden bot ile para kazandım lakin şunu gördüm ve ders çıkardım karda yürüyüp ses etmeyeceksin.

"Burada niye bencilsiniz," "herkesten lafı kerpetenle alıyoruz yahu" diyenler vazgeçin bu sevdadan kendi yolunuzu kendiniz çizin zira kerpetenle kopardığın eskimiştir en iyisi değildir.

ve tekrardan "Herkes anasının karnından doğduğunda bilmiyordu araştır öğren" diyenlerde bir tarafta, bu tiplere hiç sözüm yok çünkü bunlar kerpeten kullanıp bişe bildiğini sanıp kendini etiket edenler gördüğünüz yerde pas geçin.

İşin özü başkasından duyulan edinilen bilgiyle yola çıkmayın. Yol çok kalabalık olabilir veya tarif edilenden ileri geçemezsin. Bu yüzden diyoruz hep yoksa taş kalpli değiliz kara propaganda yapalım be hocam :)

KIZILPENCE schrieb:

Konu içerisinde şu fonksiyon ban yiyor bu fonksiyon ban yiyor gibi kesin emin cümleler kurarak diğer bot kullanıcılarını da şüphe ve tereddüt içerisinde bırakmayınız.
      Levelbot kurarsın gm izleme modunda gelir banlar
      shopbot kurarsın gm izleme modunda gezer gelir pazarını bulur banlar
      yang satarsın ticaret bağlantını tespit eder sen shopbotta olursun çarını bulur banlar
      daha 10 larca sıralanacak sebep vardır

7 minutes ago
      mollyy
      merhabalar ben yeni aldım da premium az once shopbot kullandım ve search bot ban yermiyim bu yüzden sorun mu var shopbotta

bu kullanıcı para vermiş kullanmak faydalanmak istiyor lakin her ban yediğinde bunu forumda dile getirenler yüzünden tereddüt içerisinde ve daha nice almayan kişilerde dahil burayı çok sıkıcı baskıcı bir şekilde idare etmek istemiyoruz lakin lütfen topluluğu düşünerek hareket edin ona göre içerikler paylaşın ona göre yorumlar yapın ki işleyiş bugüne kadar olduğu gibi sorunsuz devam etsin.

Gözden kaçmasın şurda dursun.

Yok hocam orda sinirli anıma denk geldi kendine mod ünvanı takılıp burnu yere değmeyen cevap vermeye tenezzül etmeyen bi zata sinirlenmiştim sana ve ya başkasına değil bunu kızılpence nct için falan söylemiyorum mod ünvanını taşıyıp kimseyle muattap olmayan birine diyorum kimse yanlış anlamasın sonuna kadar haklısın hocam boşver devam et benim zaten var olan yüksek level farm yapan hesaplarım var lakin insan başkalarının tecrübelerinden faydalanmak istiyor yinede sağol cevap verdiğin için reyis

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.

Prepective schrieb:

SheronTR schrieb:

Dediğim gibi "ispat edilmemiş" diye bir şey yok, hüküm IP ile ilişkili tüm çarlara verilir. Dikkat et hocam ticket falan uğraşıyorsan elinde kaldıysa değerli çarın-yangın onuda yakabilirsin. Hiç bulaşma derim,

Hep videosunu atarım bu çarın çünkü benim geçmişte tek ban yedirdiğim değerli çarım buydu. 90 küsür levelde ban yedi tee.

Yok yahu gülünç olan ise o ss aldım diyerek tarih atıyor ben ":D" gülücük koyuyorum. Bilmiyorum ki anti-ban inaktif

@Vries Estafurullah hocam sizde sağolun.Ee Halabaya modum kalıyor geriye bir tek :huh: . Dostum adam çift üniversite okuyor zaten gönüllü verilen hizmeti çok irdelememek lazım. 10 dolar verip herkesi satın almıyoruz sonucta ;) Halabaya moduma laf söyletmem kızılpence modumdan iyi olmasın adamdır kendisi ^^ Ve yazdıklarımı sana yazmadım la üstüne neden alınıyorsun kızılpence'nin postundan hemen sonra hiçe sayılan sözler ve ardı arkası kesilmeyen vesveselere hitaben genel olarak yazdım yani meclisten dışarı sözüm. Huyumdur gerilen ortamı yumuşatmak arada bir aktif olurum böyle yazarım sonra kaybolurum :)

꧁꧂

SheronTR schrieb:

Prepective schrieb:

SheronTR schrieb:

Yok yahu gülünç olan ise o ss aldım diyerek tarih atıyor ben ":D" gülücük koyuyorum. Bilmiyorum ki anti-ban inaktif

@Vries Estafurullah hocam sizde sağolun.Ee Halabaya modum kalıyor geriye bir tek :huh: . Dostum adam çift üniversite okuyor zaten gönüllü verilen hizmeti çok irdelememek lazım. 10 dolar verip herkesi satın almıyoruz sonucta ;) Halabaya moduma laf söyletmem kızılpence modumdan iyi olmasın adamdır kendisi ^^ Ve yazdıklarımı sana yazmadım la üstüne neden alınıyorsun kızılpence'nin postundan hemen sonra hiçe sayılan sözler ve ardı arkası kesilmeyen vesveselere hitaben genel olarak yazdım yani meclisten dışarı sözüm. Huyumdur gerilen ortamı yumuşatmak arada bir aktif olurum böyle yazarım sonra kaybolurum :)

Haklısınız hocam görüpte cevap verilmeyince hani insan yadırgıyor neyse sıkıntı yok hocam ya devam herkes tuttuğu yoldan devam :)

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.
      Benutzer-Avatarbild

Beitrag von „tub1x“ ()

Dieser Beitrag wurde von „NCT“ gelöscht ().

zukiki schrieb:

Evet, NCT belirttiği gibi gelecek versiyonda bize her cliente başka İP verme imkanı verilecek.
      Böyle son günlerde artan İP ban olayları arkamızda bırakmış olacaz :)

Alternatif olarak veya yeni versiyon gelesi kadar, İP banları hafifletmek için size bir önerim olacak.
      Eğer bilgisayarınızın yeterince CPU performansı ve RAM'ı varsa, Virtual Machine ( sanal makine) kullanabilirsiniz.
      Her açtığınız sanal makineye VPN üzeri başka İP verip, botlarınızı açabilirsiniz.
      Önerğin ben tek bilgisayar üzeri 4 VM çalıştırıyorum.
      Her VM üzeri 6 ve Host-PC üzeri 12, toplam 36 bot aynı anda kasıyor.
      Böyle 36 karakter bir İP değil, 5 IP kullanıyor :)

Hocam sizin ban durumunuz nasıl sizdede sıkıntı yoksa vm ye geçiricem pcleri
      Tabi GM ve Avcilar tarafindan hesaplarim banlaniyor, ama VM sayesinde banlar cok etkili degil.
      Sadece tek tek veya kücük grup halinde banlar geliyor ve giden karakterleri zaten direk yedeklerlen degistiriyorum.
      Suan pek ban sorununu yasamadigim icin, sadece 2 tane VM kullaniyorum, RAM kullanimini azaltmak icin.
      Herseyi ayaladiktan sonra böyle görünüyor:
      https://picload.org/view/dociirdl/vm.png.html
      1 PC, 36 Client, 3 IP

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „zukiki“ ()

Tek birşey yazıcam burda geçen biyerede yazmıştım,M2bob'u oyun içinde çok etiket ediyorsunuz örneğin xx itemini +20 pazar kuruyorsunuz xx iteminden sınırsız satılır diyorsunuz,biri ss alıyorum dediği zaman alırsan al banlasalar ne olacak yangları hemen satıyorum diyorsunuz ve bir çok örnek verilebilinir.
      Bu yazdıklarımı yapanlar var herkes üstüne alınmasın,oyunun takımın çok ciddi anlamda dikkatini çekiyor unutmayın böyle etikete devam edilirse yakında hiçbirşey kazanamıcazda botta kuramıcaz. Geçen banları unutmayın..

Bazı önlemler alınabilinir çok fazla clienti,aynı bayrağa yüklememek gibi,pazar çarlarını farklı farklı ch'lere dağıtıp üretimleri etiket etmemek gibi,sınırsız kelimesini tarihten silmek gibi,en önemlisi oyun içinde taktik vermemek bencillik iyi birşey değil o ayrı bir konu fakat sen taktiği verdiğin an adam aynısını uyguluyor zıtlık başlıyor sana yer kalmıyor bu sefer daha ileriye gidip adam ss almaya başlıyor,bu tipler çok var.Şahsen bana hangi hileyi kullanıyorsunuz diyen olduğu zaman
      m2bob diye söylüyorum fakat içini dışını karıştırmıyorum. Bende bu m2bob'u aldığım zaman çok emek harcadım nasıl yang kasarım ne yapmalıyım diye çok banlar yedim gidenlerin haddi hesabı yok kimsede birşey söylememişti bırakın herkes kendi taktiğini kendi bulsun.

Zaten şu metin2 iyce acayipleşmeye başladı adam 10 tane okçu kuruyor her ch'ye hilesiz şekilde oto ava biz bot açtık mı ban yiyoruz. Ulan okçular bottan daha kötü :D

Turkia schrieb:

Tek birşey yazıcam burda geçen biyerede yazmıştım,M2bob'u oyun içinde çok etiket ediyorsunuz örneğin xx itemini +20 pazar kuruyorsunuz xx iteminden sınırsız satılır diyorsunuz,biri ss alıyorum dediği zaman alırsan al banlasalar ne olacak yangları hemen satıyorum diyorsunuz ve bir çok örnek verilebilinir.
      Bu yazdıklarımı yapanlar var herkes üstüne alınmasın,oyunun takımın çok ciddi anlamda dikkatini çekiyor unutmayın böyle etikete devam edilirse yakında hiçbirşey kazanamıcazda botta kuramıcaz. Geçen banları unutmayın..

Bazı önlemler alınabilinir çok fazla clienti,aynı bayrağa yüklememek gibi,pazar çarlarını farklı farklı ch'lere dağıtıp üretimleri etiket etmemek gibi,sınırsız kelimesini tarihten silmek gibi,en önemlisi oyun içinde taktik vermemek bencillik iyi birşey değil o ayrı bir konu fakat sen taktiği verdiğin an adam aynısını uyguluyor zıtlık başlıyor sana yer kalmıyor bu sefer daha ileriye gidip adam ss almaya başlıyor,bu tipler çok var.Şahsen bana hangi hileyi kullanıyorsunuz diyen olduğu zaman
      m2bob diye söylüyorum fakat içini dışını karıştırmıyorum. Bende bu m2bob'u aldığım zaman çok emek harcadım nasıl yang kasarım ne yapmalıyım diye çok banlar yedim gidenlerin haddi hesabı yok kimsede birşey söylememişti bırakın herkes kendi taktiğini kendi bulsun.

Zaten şu metin2 iyce acayipleşmeye başladı adam 10 tane okçu kuruyor her ch'ye hilesiz şekilde oto ava biz bot açtık mı ban yiyoruz. Ulan okçular bottan daha kötü :D

Metin2 nin sonu yaklaşıyor ya oto avı kaldırırlar hem katakombda yang satanlar biter hemde bu okçu muhabbetleri biter ya da biter oyun bu arada ne kastığını bu kadar belli etme herkes ona akın ediyor sonra ifşa olduk diyorsun

zukiki schrieb:

Tabi GM ve Avcilar tarafindan hesaplarim banlaniyor, ama VM sayesinde banlar cok etkili degil.
      Sadece tek tek veya kücük grup halinde banlar geliyor ve giden karakterleri zaten direk yedeklerlen degistiriyorum.
      Suan pek ban sorununu yasamadigim icin, sadece 2 tane VM kullaniyorum, RAM kullanimini azaltmak icin.
      Herseyi ayaladiktan sonra böyle görünüyor:
      https://picload.org/view/dociirdl/vm.png.html
      1 PC, 36 Client, 3 IP

Ben 6 client açıp film izliyorum genelde lakin senin ram kullanımına bakinca ağlayasim geldi,herhangi bir tavsiye var mı?

Bunu dışında genel olarak soruyorum yeni gelecek vpn guncellemesi pvpler için geçerli olacak mı?