Son günlerde yediğim banlar,sizde'de sorun varsa yazabilirsiniz

mtldnc07 schrieb:

KIZILPENCE schrieb:

mtldnc07 schrieb:

Şu pazar botuna bir çözüm bulun artık lütfen sürekli oyundan atıyor tekrar girdiğide bazen oyun açılmıyor bazen pazar kurmuyor bıktım 1 haftadır 3 kere ban yedim bu pazar muhabbetinden @KIZILPENCE @Halabaya

Pazar botundan kaynaklı ban yeme durumu yok sürekli kontrol ediyoruz sistemleri, yaşadığınız ban sizden kaynaklı ne şekilde pazar kurup ne sattığınızı bilmediğim için yorum yapamıyorum pazar botunda atma gibi bir problemde yok patcher dan güncelleyin 9.6 versiyonuna

​farklı programlarını kullanıyoruz heralde. herkes diyor bob sürekli oyundan atıyor günde en az 6 clientten toplamda 50 60 kere oyun atıyor bazen bob tekrar girdiğinde başlamıyor yalan mı söylüyoruz bunca insan allah aaskına

valla bendede sorun yok benide tedirgin ediyonuz bobu güncellemiyorum bende sorun yaşarım diye :D
      HAYAT M2BOBLA YAŞANIYOR GÜZELİM
      i.hizliresim.com/r1BrJa.jpg
      Sıkılmaya başladım zırt bırt ban yiyorum 1 haftada 40 50 hesabım onlarca zarar bir ben mi ban yiyorum arkadaşlar ne çekme açık ne bişey her şey kapalı sadece hızlı koşma o da 180 civarlarında lütfen ama yeter ya valla bunaldım ya olmaz böyle o kadar emek veriyorum günlerce pc başında aha dedim bu sefer dayandı çarlar kapalı iken ban yedik
      #HAYIR

asilcan schrieb:

Sıkılmaya başladım zırt bırt ban yiyorum 1 haftada 40 50 hesabım onlarca zarar bir ben mi ban yiyorum arkadaşlar ne çekme açık ne bişey her şey kapalı sadece hızlı koşma o da 180 civarlarında lütfen ama yeter ya valla bunaldım ya olmaz böyle o kadar emek veriyorum günlerce pc başında aha dedim bu sefer dayandı çarlar kapalı iken ban yedik

Çok gm var ve ss alıyor özellikle okçular gönderdiği taktirde anında ban yiyebiliyor ve acc'den hesap kurma siteden kur onayla "tavsiye" benim kızdıgım bir şhop bot onun dısında dıger çarlarımı tam ortada herkesın gorecegı yerde level bot a bırakıyorum o bile 3 gun felan gidiyor.
      Benutzer-Avatarbild

Beitrag von „Rurouni55“ ()

Dieser Beitrag wurde von „KIZILPENCE“ aus folgendem Grund gelöscht: Riskli yorum ().

Rurouni55 schrieb:

asilcan schrieb:

hocam ayrı sunucularda aynı ip olsa bile ban yenilmiyor. fakat aynı sunucuda bir kişinin bot olduğundan şüphelenilirse tüm o ipdeki çarlar ban yiyor maalesef.

Çatur çutur level bottakiler kasıyor ama bir şey olmuyor fakat pazar botunu açıtığım anda ban yiyorum düzeldi diyorlar ama hikaye
      #HAYIR

Turkia schrieb:

asilcan schrieb:

Çok gm var ve ss alıyor özellikle okçular gönderdiği taktirde anında ban yiyebiliyor ve acc'den hesap kurma siteden kur onayla "tavsiye" benim kızdıgım bir şhop bot onun dısında dıger çarlarımı tam ortada herkesın gorecegı yerde level bot a bırakıyorum o bile 3 gun felan gidiyor.

bende de durum aynı zaten benim level bottakiler ban yemiyor genelde ama pazar bot açıldığı zaman ban 1 hafta içinde 40 50 hesap gitti o kadar emek ve sıkıldım yani parama yazık
      #HAYIR

asilcan schrieb:

Turkia schrieb:

asilcan schrieb:

bende de durum aynı zaten benim level bottakiler ban yemiyor genelde ama pazar bot açıldığı zaman ban 1 hafta içinde 40 50 hesap gitti o kadar emek ve sıkıldım yani parama yazık

boşa yazıyoruz herşeyi bütün yazılanlar herşey boşa kendi kendimize önerim kendi kendimize hatları yazıyoruz felan saçma sapan yazmıyorum bırdaha sızde yazmayın takan yok .

dragonmyth schrieb:

Benim çarların eldiveninin süresi bitti yeni hesap kurdum ve 3 - 4 saatte bir ban yediler toplu ıp ban yeni kurulan hesapları o gün içerisinde takip edip ıp ban atıyorlar bence. 2. Köyde kahraman çarlar ban yemiyo ss alınmış olsa onlarda ban yerdi.

Bugün bende şahit oldum bu olaya 24 saat olmadan ben ban yedim yanımda kahramanlar duruyor ne iş anlamadım :) desemki farklı hile kullanıyolar öyle bi durumda söz konusu değil onlarda bariz bob kullanıcısı.