Son günlerde yediğim banlar,sizde'de sorun varsa yazabilirsiniz

Turkia schrieb:

ilkay26 schrieb:

Abi bobcular ss alıyor diyorsunuz da, adam 6 ch ye de kurulmuş, anti-ban'ları kapalı ( ki en sevdiğim slota çökmüş ). Ben bile gider bunun ss ini alırım kimse kusura bakmasın. Bot kullanıyorsanız da insan gibi kullanın 6 ch'ye çökmek nedir?

Edit : Adamın bütün charları aynı loncada...

banada pm atıp ss nı alacam dıyorlar butun butun çarlarımın yerlerını tek tek yazıp atıyorum hepsını alsın dıye umrumda degıl ss den yıyen çarlar.

ss alırken bunu goz onunde bulundurun. :D

he bırını cok saglam yakaladım o hem rakıbım rakıpten zıyada pıyasayı dusuruyor zıtlık yapıyor 4 gundur gormuyorum onu :) ne zaman acsa 2 saat ıcınde yollayıp banlatıyorum 4 5 saatte banlanıyor.
      kımsenın ekmegınde deıglım herkes usluplu oynasın ... bunuda kenarı bırakayım bot açan ınsan kurcam dıyen ınsan 1 saatte bır ban yese bıle o adam yıne kurar yıne yoluna bakar kımse engel olamaz :D

onunda sana aynısını yapacağını unutma , sen zıtlaştıkca oda zıtlaşır banlattığını söylediğini emnim ki alakasız bir çok insan ban yeme sebebinin sen olduğunu düşünerek sana veya sana ait olmayan botlara karşı çoktan gıcık olmuştur. biri yanıma geldiğinde denk gelirsem yana kaymasını rica ediyorum böylelikle mapi verimli şekilde 2 kişi kullanabiliyoruz. daha iki üç gün önce ban yediğini söylüyordun bu üzücü bir durum , ban yedikten sonra rakiplerinin sslerini almanda etik gelmedi bana . hesaplar senin parasını ödediğin program senin sen bilirsin ama bana göre uzun vadede kaybeden sensin . kazancımdada gözle görülür bi değişiklik olmadı slotlar yeniden çıkıyor hepinize yeter.
      1-serbest piyasa
      2-piyasayı düşürecek kadar derin stoğa sahipse bu won fiyatının artmasına neden olur zararlı çıkmassın düz mantık zor değil
      3-1 envanterle ucuzdan koyuyorsa seni etkilemez 15 dakika geç satarsın
      4-6 chye bot kuruyorsanız range düşürün birazcık başkasıda gelip yakınınıza koysun 6 chye bazı bölgeler 3 er kişiye kadar kaldırır aç gözlü olmayın ü
      5- bölgeler m2bob üzerinden sahiplenilmiyor senin bölgen onun bölgesi yok kaldı ki bu işi kitabına göre yapan insanlar bile değiliz açık ve net hile kullanıyoruz bölge sahiplenmek yerine paylaşmasını öğrenin gelişiminizin ufkunuzun bir parçası olsun.
      6-bir bölgede insan ban yediğinde genelde o bölgeyi terk etmiyor geri dönüyor , ilk yaptığı işte o bölgedeki diğer botun ss ni alıp yollamak. tahterevalli gibi biri yukarı çıkarken öbürü aşağı iniyor yukarı çıkan tekrar aşağı iniyor. sorun sadece dengede durmayı bilmemeniz becerememeniz.
      7-bir hafta ss aldığın için 20 lira fazla kazanabilirsin, ikinci hafta bunun sana çok daha ağır şekilde döneceğini unutma kaybın kazandığın 20 den çok olur .
      8-sen video atarken kendinide ifşa ediyorsun , bunada sistem banı deme
      sen 6 hesap etp yı 12 saat bekledın mı pazarda :) (satamadan ban yedi oderece)

örnek; adam 200 e koyuyor bırakıyor açmıs 30 hesap umrunda degıl. Sende 200 e koyuyorsun adam 150 e koyuyor.

2 farklı sv'de 2 farklı modem ıle oynuyorum ben o svde gıcık oldugum vea bana gıcık olan kımse yok logdanda kontrol ederım hep.

aç gozlu olmayın dıyorsun ne kasıcaksın adam yanına 3 bot atmıs hadı kas hıcbırsey dusmuyor kı elektrık parana deymıyor :D (sen kasıp satana kadar ban yıyorsun zaten)

1 ay oncekı çarımında ss sını aldı zaten adamlar,zaten 5 sanıyelık bob a gırıp cıktıgım çarlarıda aldılar. 2 ay oncekı pazar çarlarımıda aldılar.

neyse bos muhabbete dondu burası gereksız kapat gıtsın konuyu modum amacını acacak konu yoksa.

İtem fiyatının düşmesi won fiyatının yükselmesi demektir. Normalde bu olması gerekir,Lakin won fiyatı düşüyor item fiyatıda düşüyor. sorun bu ona uyuz oluyorum. :)))

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

nofbrk schrieb:

sistem banı yok ondan eminim, açık konuşmak gerekirse oyun yönetiminden çok ekmeğini paylaşamayan m2bob kullanıcıları bu banların sebebi. kimse kimseye masumu oynamasın. belirli saatlerde rotalarda slotlarda bölgelerde ss leri alıp alıp toplu şekilde ticket atılıyor bunu yapanda karını düşürmek istemeyen/paylaşmak istemeyen kendini bölgenin sahibi hisseden güruh. bir iki kere yaptıklarına şahit olmama rağmen aynı yöntemle peşine takılmadığım güruh... m2 tr yönetiminin bu banlara, hepsine her şeye kapasitesi yetmiyor yetmez. katıldıkları yayınlarda bunu sık sık dile getiriyorlar, yeteceği günün geleceğinide sanmıyorum. sistem banı geliyor diyerek foruma koşanlar genelde kendi yaptıklarının feedbecklerini alabilmek için konu açıp olan biteni izliyor veyahut malesef ''komşusunun'' ss lerinden zarar görüp kayıplara uğrayıp toplu olduğunu düşünerek geliyor. sistem banı konusuda bu forumda genelde swlerde oyuncu sayısı arttığında ortaya atılmaya başlıyor ki bu oyuncuların içinde bizim gibi m2bobcularda oluyor , gözler yan tarafında kurulan bota dönüyor... bir çok oyunda hile kullandım , oynadım ban yedim hesap kurtardım sizin gibi bende belli bir yaştan beri keyif aldığım/kar ettiğim için hile kullanıyorum . hangi oyun olursa olsun banwave geldiğinde kaçamazsınız ıskalamaz amacı temizliktir zaten 1000 kişiden 10 kurtulur hadi abartalım 100 ü kurtulur. çözümü bence yoktur ama önlemi çoktur farklı bi konu açmak istemiyorum bu postun altına yazayım dipnot geçmek gerekirsede bunların hepsi şahsi düşüncemdir, bir veya bir kaç kişiye itafen yazılmamıştır.
      art niyetli komşunuzdan korunmak için alabileceğiniz önlemler.çok uzun süre boyunca denediklerim gözlemlerim sonucunda kendimce yaptığım çıkarımlar:
      1-Kendinize oyun içi çete kurmayın; blablabla Loncası altında tüm hesaplarınızı toplayıp veya asd1 asd2 asd3 asd4 karakter isimili 4 hesabı 4 chye yayıp kendinizi swdekilere ve art niyetli ''komşularınıza'' tehşir etmeyin. reklam yapmanıza gerek yok.exp bağışlamak için loncaya ihtiyacınız var ise ve 4 tane bot kullanacaksanız önceden 40 lvl yaptığınız karakterlerden ayrı ayrı birbirinden bağımsız isimli lonca açıp dağıtın, aynı şeyi karakter isimlerinede uygulayın kiart niyetli komşularınız ''aaaa yine falancanın botu geldi yettin ama ss alıcam bi ban yede git şurdan'' diyemesin.her karakteriniz oyunda bakıldığında bir boru değil bir metin2 oyuncusunu temsil etsin.
      2-''ekmeğiniz'' farmbottan çıkıyorsa rotanızı kendiniz oluşturun , mümkünse bildiğiniz oynadığınız bayrak olmuş olsun forumda paylaşılmış olan rotaları referans alabilirsiniz rotanızı çizerken ,ama kullanmayın kendinize özgü benzerini çizin . mümkünse duvardan dağdan bayırdan geçmeyecek şekilde ayarlayın hem oyundan atma sayısınıda bi hayli azaltır bu olay . böylelikle ''komşunuz'' duvardan geçeceğiniz yerde bekleyip duvardan geçen botlarınızın sslerini tek tek alamaz.
      3- uzun vadede kullanmak istiyorum ''komşum'' rahat durmuyor veya bu mapte ssci eleman dolaşıyor diyorsanız hızlı vuruş tiklerini kapatın , 30 saniye geç kesiceğiniz metin size çok şey kaybettirmez ama o metni 30 saniye geç kesmiş olmanız uzun vadede misli misli fazlasını kazandıracaktır, acele işe şeytan karışır derler.siz bilgisayar başında değilken m2bob yapması gerekeni fazla fazla yapıyor zaten .(toplama kısmından wait before first pickup ı açın , küçük ayrıntı ama gün gelir buna bile dikkat ederler)
      4-botunuzda birikenleri kendi belirlediğiniz saat aralığında aralığında her gün düzenli olarak toplayıp pazar çarınıza aktarın , mümkünse ulu orta yerde yapmayın bunu gözlerden biraz uzak olsa veya büyük bir kalabalığın içinde olsa yeterli , ne 5-6 botu yan yana dizip ch6 gardiyan yanında pazara aktarırken kendinizi tehşir edin nede seri aynı isimli pazarları yan yana dizip kendinizi reklam edin.
      5- örnek veriyorum her gün 6 bottan 3 pazar çarına saat 4-5 gibi item aktarıyorsunuz , günlük itemlerin değeri toplam 1-2won , günlük olarakda pazarları kurup itemleri satın biriktirmeyin biriken ufak ufak paranız olsun . 24 saat sonunda A pazarınızda 30m B pazarınızda 29m c pazarınızda 45oldu , ve tekrar botların biriktirdiklerini pazara koymanız gerekiyor; paranızı sürekli bi çardan bi çara atma gereği duymayın rahatlayın paranoyaklık bir noktadan sonra sadece tadınızı kaçırır yine aynı botlarla aynı pazarlara itemleri aktarın F ve G botu ile A pazarına ilk gün item aktardıysanız ikinci günde sadece A pazarına item atın, F ve G botunu B pazarına bulaştırmayın . Böyle böyle para mı stoklayalım ? hayır aklınızdaki hedefinizdeki meblaya ulaştığınızda , yani satıcağınız miktara ulaştığınızda botlarınızı durdurun , bilgisayarınızı ve modeminizi eş zamanlı kapatıp açın ve düz metin2 açıp pazar hesaplarınızdaki parayı tek hesapta veya teslimat hesabında toparlayın . bu işlemi sadece ve sadece teslimattan 5-30 dakika önce yapıp gereksiz tüm riskleri kaldırın bunu şiddetle öneriyorum. teslimatı yapın dilerseniz tekrar modem ve bilgisayara reset attıktan sonra kaldığınız yerden devam edin. böylelikle hem birşeyleri biriktirmek zorunda kalıp yüksek meblağları riske atmassınız hemde wonu çok küçük parçalar halinde satmak zorunda kalmazsınız . biliyorsunuz ki wonu küçük parçalar halinde satmaya başladığımızda komisyonlar belimizi biraz daha büküyor buda bir kayıptır bana göre gerek yok
      6-pazar ve teslimat hesaplarınızı belirli periyotlarla yenileyin bu 3 güne bir olur 1 hafta bir olur 2 haftada bir olur tamamen size ve buna ayırdığınız zamana bağlıdır şahsen ben haftalık olarak
      7- boş hayallerin peşinden gitmeyin, bu forumda kimsenin altın yumurtlayan tavuğu yok herkesin kendince bir yolu yordamı var yazılan her şeye inanmayın , kendince buldukları para kasma taktilerini bulan zaten onlarca yüzlerce kişi var ''büyük'' çoğunluğu herkesçe biliniyor e kardeşim madem herkes biliyor banada söyle dersen senden esirgemiyorum bunu kendi adıma söyleyebilirim ama niyetinden de şüphelerim var (derindarbe sen misin yoksa :) ? yokyok ssci komşuda sormuş olabilir ;( ), yok ben günlük bilmem kaç won kazanıyorum yok taktiğimi paylaşmam vesaire gibi şeyler sizi yanıltmasın peşlerinde koşmayın yalvarmayın, bu yazı dahil her yazı sizin alehinize hevesinizi kırmaya yönelik olabilir işinize geleni alın gelmeyenin hevesinizi kaçırmasına izin vermeyin. elbet yüksek meblalar kazananlar var ama bu kişiler bu işe senin benim ayırdığımdan daha çok zaman daha çok tecrübe ve çok çok daha büyük donanımlar ile giriyor , yani niyetin harçlık çıkarmaktan öteyse bunu anca daha çok riske girerek başarabilirsin , altın yumurtlayan taktik yok yok yok
      8- anti-ban sekmesinde gm gelince kaybol tikleri( işe yarar olduğuna gözlerimle görene denyene kadar gram inanmazdım ) işaretle
      9-6clientte 6 tane farmbotunuz açıksa 30lvl ban yemeleri durumunda yedekten kullanabileceğiniz 6 tane uzun süre önce kasmış hazırlamış olduğunuz 30 lvl bot olsun.
      lakin ban yediğiniz an bilgisayarı modemi kapatır çayınızı kahvenizi içer üstünden bir saate yakın süre geçmesini bekler ve yedekteki 6 botu sahaya sürerek zaman kaybetmeden kaldığınız yerden devam edersiniz ara vermeyedebilirsiniz farklı bir taktiğe geçerek o bölgenin durulmasını bekleyebilirsiniz(şayet pusuda bir avcı var ise) yada bir kahve içip kaldığınız devam edersiniz size bağlı(kahvemi içer kaldığım yerden devam ederim ben)
      10-siz ''komşularınızdan'' banlardan sscilerden korunmak için bunları yaptığınızda evet eskisine göre bir tık daha düşük performansta çalışacak botlar ama bunun yarar kısmı size oldukça daha fazla olacaktır , bazen bayrak değiştiren m2bobcular geldikleri bayrağı temizleme gayretindeler unutmayın.
      11*** bir noktada bunların bir kaçını veya hepsini uyguladığınızda ''art niyetli komşunuzun'' botlarınızı kapattırmak, bölgenin taktiğin TEEK hakimi olabilmek için harcadığı sürede uğradığı zarar sizin uğradığınız zarardan çok daha fazla olacaktır ki buda demek oluyor ki size namluyu doğrultup her ateş etmeye kalktğında harcadığı zaman ile önce kendi topuğuna sıkmış olacaktır . kurşun size isabet alsada aldırmayın kaybınız zaten küçük olacaktır kin gütmeyin o zaten sizden daha çok vakit ve efor harcamış olacaktır.
      12-düzen önemli bu bahsettiğim yedek 15-30 lvl botları ayın belirlediğiniz bir günü exp eventinde hızlıca kasabilirsiniz , pazar çarlarınıza aktarımı olsun yeni pazar çarlarına geçiş olsun hepsini belli düzene koymak size vakit ve nakit olarak geri dönecektir.( ben günde max 1 saatimi ayırıyorum hafta sonundan bir gün seçip genel bakım gibisinden 2 saatimi ayırıyorum sakız parası çıkıyor :)) )
      13-hepsini yaptım ama ban yedim...hani her şey güzel olacaktı be kardeş... Der iseniz ki diyenler olucak şunu belirteyim yerdiğimiz bir avuç görevli gm avcı da olsa , sistemleri cılızda olsa arada canda yaksa olduklarını kabul edin . size denk gelebilir bu avcı bir anda botta açık olan hesaplar tek tek gidebilir ama bu kısa vadeli bir şey sayılarımız hesaplarımız kullandığımız m2bob hepsi karşılaştırıldığında onlar bir avuç biz ise çok çok daha fazlayız. ne kadar gönül ilede yapsalar bu işi ,zaman zaman bize karşı hırslansalarda mental olarak tek tek hepimizin peşine düşemezler. tüm ekiplerini ele aldığımızda bozuk saat örneği yeri yerine uygun günde 2 kez doğru gösterir 2 kezden 1 tanesi sen olsanda kayıp uzun vadede azdır aklını kulanana.
      14- oyun çok geniş herkese yeter para göz olmayın , boş hırsınız size günlük bir adet sakız parasından fazlasını getirmez , sadece yarın sizin gibi birinin çıkmasını sağlar . birbirinze sıka sıka 2 kaybeden kalırsınız ortada.
      15**duyar kasmanın kardeşlik türküleri söyleminin de derdinde değilim , herkes saygı çerçevesinde kendi işini yapsın yeter

yuh üşenmedinmi ya :P

GEZO
      http://i.hizliresim.com/nAMJy5.jpg

Yukarıdan bakma insanlara tek beyin sende yok..

yunus551996 schrieb:

Turkia schrieb:

2 gündür 1 lvl onaylı hesaplar durmadan gümlüyor .k soguttular ıyce.

Potansiyel bot sebepli ban yiyebilirsin sıralı ıd ya da aynı şifreli hesaplar açarsan.Öyle bi sıkıntı değil di mi

yok hocam o sekılde degıl pazarda sorun cıkıyor bende ama tuaf mesela 1 envanter mal kaldı elımde bıttı bıtecek güm 3pt yazılım.
      bu 5 6 kere oldu dun bugun canımı sıktı 2 gun ust uste :) neyse hayırlısı

ama 30 35 level hesaplarda sorun yok yersede ss den yiyor.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

kadavra173 schrieb:

bugün ıp ban yedim zarar 200 TL ip ban sırasında para çarını nasıl kurtarabiliriz ? itemleri birde sürekli yere atarak topluyordum ancak çara 1defa girmek bile yetiyor sanırım hepsi ipden ban yedi elimde hesap kalmadı balık eventi için direk 6 çar yapıp balığa attım tabi

hocam gitmese bile gidiyor öğlen yedım ben bugun. zararım 300m sorun degıl,lakin artık içi dısı arastırılıyor ban atıldıktan sonra stok yapıp bırakmayın kesınlıkle..
      ıstedıgın kadar sakla yere at ıp degıs gıdıyor artık bu sıstem var.
      onemlı olan o stogu hemen bosaltıp ucuzda olsa elınden cıkartmak.

ubus31 schrieb:

bugün öğlen gmler bir güzel temizlik yaptı :)

hocam sistem uzerınden loglardan kontrol edıp yaptılar emın olabılrısınız duran 1 level çar pazardayken ban yedı. ss ıle alakalı degıl çarlar temız dınlenmıs çarlardı.

bu olay devamlılık gostermesınde :)

modummm özlüyoruz seni arada bir selam yazz :)) <3 @KIZILPENCE

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

Turkia schrieb:

ubus31 schrieb:

hocam sistem uzerınden loglardan kontrol edıp yaptılar emın olabılrısınız duran 1 level çar pazardayken ban yedı. ss ıle alakalı degıl çarlar temız dınlenmıs çarlardı.
      Haklı olabilirsin ama benim pazar çarları fln yedi tüm param gitti ancak 1hafta önce kasmış olduğum kutsama için tuutuğum 6 tane çarım ban yememiş hepsi aynı anda kasılmış çarlar ve etp yaptığım çarlarda ban yememiş.Bu durum beni çok şaşırttı m2bob açılmamış pazar hesabı ıpden ban atıldı diyelim gümlüyor ozaman bu 40 lvl çarlar niye ban yemedi tüm çarların mailleri onaysız pazar hesabı dışında

kadavra173 schrieb:

Turkia schrieb:

ubus31 schrieb:

Haklı olabilirsin ama benim pazar çarları fln yedi tüm param gitti ancak 1hafta önce kasmış olduğum kutsama için tuutuğum 6 tane çarım ban yememiş hepsi aynı anda kasılmış çarlar ve etp yaptığım çarlarda ban yememiş.Bu durum beni çok şaşırttı m2bob açılmamış pazar hesabı ıpden ban atıldı diyelim gümlüyor ozaman bu 40 lvl çarlar niye ban yemedi tüm çarların mailleri onaysız pazar hesabı dışında

Hocam karma ban gibi bişey yiyor sisteme dusenler gibi devamlı acmıyorlar bu sıstemı ara ara acıyorlar.Bırde suphelendıgım nokta loglardan elle banlamaları sistem banı dedıgım bu yanı elle mudahale logları gorup.

Turkia schrieb:

kadavra173 schrieb:

Turkia schrieb:

ubus31 schrieb:

Hocam karma ban gibi bişey yiyor sisteme dusenler gibi devamlı acmıyorlar bu sıstemı ara ara acıyorlar.Bırde suphelendıgım nokta loglardan elle banlamaları sistem banı dedıgım bu yanı elle mudahale logları gorup.

Loglar dediği oyunda olma süresi falan mı başka hangi bilgilere bakılıyo bide loglardan
      Güç daima kıskanılır.