yüksek seviye botlar

yüksek seviye botlar

yüksek seviyede bot yapmak istiyordum da bu konu hakkında yardımcı olabılıcek bırılerı varmı acaba aranızda ... yani nereden iyi won kasılır nereden iyi item kasılır tarzında riskli olabilir ama yinede öğrenmek istiyorum özelden yada yorum atarak taktik vermek isteyen var ise buradayım eğer yasak değilse yorum olarak ta yazabılırsınız kı bu riski almak isteyebilicek arkadaslar varsa alsınlar

taylor66 schrieb:

6 tane katakombluk car diz +75lv her çara 5 von masraf et koy kataya haftalık 40 von kazanırsın veya etp kasıp satabilirsin

Kardo bu yazdığını düşünmüştüm bana yazdığında da çarların banlanması sabit 2 hafta sürüyor.75 kasmak hileyle 5 6 gün alıyor.Kalan 1 haftalık süreçte 30won masrafa girip 40 won kazansan 2 haftada toplam 10 won eder çok düşük

yunus551996 schrieb:

Okey piyasası çöktüğünden beri (5-6 haftadır) çok nadir giriyorum oyuna o da taktik aramak için.Köpekler hem uğraştırıcı hem çok getirisi yok.Kazananlar nerden kazanıyor burdan yanıt vermezler ve ben de baya araştırdım ama henüz bi sonuç elde edemedim

OKey piyasası da çöktü etp piyasasıda coktu bir kişi bildiğini bin kişiye anlatırsa sonuc bu olur ...
      Özelden yazın özelden.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

@tryandamere hacı benim bildiğim birşey varsa oyunda ticaret haricinde hiç bir şeye para harcamıyıcan. gümlemek her türlü mümkün. benim taktik 18 lw +6 zırh +6 kalkan kask 30 lwde bunları yapıyorum hepsi zihinsel bunları yapacak parayıda 30 olana kadar yapıyolar. 50 60 sandıklarından eldiven 7 günlük çıkıyo nasıl olsa 40 lwde hepsine kendi loncasını kuruyorum 50 de bir süre sabit eldvenin bitmesine 2 gün kala exp bağışı kapa 50-65 arası getirisi süper kutsama okey + basmalar açtığın define sandıklarında +lı shiriken kutsama yerden yeşil mor iksir +lı illaç falan saymakla bitmez ban yesende kaybın olmaz pek 18 çar +50 olduğunda 24 saatte 10 won çıkarmaya başlıyo min. bu etkinlik vakti 15 ide geçer.( işin özü senin kabiliyetinede bağlı tabi.)

Nerde kasıcağınıda sen bul :D

NOT: GÜNLÜK YAPTIĞINI SAT :thumbup:

Dieser Beitrag wurde bereits 4 mal editiert, zuletzt von „dragonmyth“ ()

Tylerrrrr schrieb:

Oyunda binlerce oyuncu var 2 kişinin taktik yazmasıyla çökmez piyasa salak salak konuşmayın. En basitinden bir gününüzü piyasada ki ihtayaca ayırıp kontrol etseniz yolunuzu bulursunuz.

Kardo ama bi kişi 6 botuyla ortalama 60 kişilik item kasar (günlük normal bi user 2.4 saat kassa günde senin botun 24 saat kasıyor)
      25 botla oynadığını düşün bi kişinin 250kişilik item kasıyor günlük.Bunu 20 bob kullanıcının kastığını düşün 5000kişilik stok eder sana günlük.

dragonmyth schrieb:

@tryandamere hacı benim bildiğim birşey varsa oyunda ticaret haricinde hiç bir şeye para harcamıyıcan. gümlemek her türlü mümkün. benim taktik 18 lw +6 zırh +6 kalkan kask 30 lwde bunları yapıyorum hepsi zihinsel bunları yapacak parayıda 30 olana kadar yapıyolar. 50 60 sandıklarından eldiven 7 günlük çıkıyo nasıl olsa 40 lwde hepsine kendi loncasını kuruyorum 50 de bir süre sabit eldvenin bitmesine 2 gün kala exp bağışı kapa 50-65 arası getirisi süper kutsama okey + basmalar açtığın define sandıklarında +lı shiriken kutsama yerden yeşil mor iksir +lı illaç falan saymakla bitmez ban yesende kaybın olmaz pek 18 çar +50 olduğunda 24 saatte 10 won çıkarmaya başlıyo min. bu etkinlik vakti 15 ide geçer.( işin özü senin kabiliyetinede bağlı tabi.)

Nerde kasıcağınıda sen bul :D

NOT: GÜNLÜK YAPTIĞINI SAT :thumbup:

Kardeş dediğin yer için zaten her ch de max 4 5 alan var ve slotu da az.Sürekli bu taktiği uyguluyosan bu yorumunu sil bence başkalarının da tahmin etmesi zor değil :)
      @yunus551996 Yukarıda kendinde yazmışsın catacomb için. Kızıl ormanda 80e kadar kasabiliyorum yukarda dediğim itemlerle ama çar dizmeden yüksek lw ne kazanabilirsin. zarar etmeden yüksek lw bot kullanmanın sınırı 65 lw (zarar dan kastım zaman) harcadığın yang kazandığın yang ve ban yediğinde giden yang ben buna göre söyledim.Her yöntemi 2 ay dene ve her yöntemden 2 ayda ne kadar kar ettiğini karşılaştır. Benim için yüksek lw bot düşük lw önemli diğil 1 lvden 90 lwle kadar bot kullandım benim için önemli olan kazanç Senin içinde öyle diğilmi. Slot çok olunca çok kazanılmıyo emin ol Nereye bırakacağını bilicen.

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „dragonmyth“ ()

dragonmyth schrieb:

@yunus551996 Yukarıda kendinde yazmışsın catacomb için. Kızıl ormanda 80e kadar kasabiliyorum yukarda dediğim itemlerle ama çar dizmeden yüksek lw ne kazanabilirsin. zarar etmeden yüksek lw bot kullanmanın sınırı 65 lw (zarar dan kastım zaman) harcadığın yang kazandığın yang ve ban yediğinde giden yang ben buna göre söyledim.Her yöntemi 2 ay dene ve her yöntemden 2 ayda ne kadar kar ettiğini karşılaştır. Benim için yüksek lw bot düşük lw önemli diğil 1 lvden 90 lwle kadar bot kullandım benim için önemli olan kazanç Senin içinde öyle diğilmi. Slot çok olunca çok kazanılmıyo emin ol Nereye bırakacağını bilicen.

Sen 50-60 lv deyince farklı bişey gelmişti aklıma da 15 20 çarlık anca yer var diyecektim ama tahmin ettiğimi yapmıyomuşsun hacı
      55 level hesapla örümcek bacağı kıskaç yılan kuyruğu düşürüyodum ara vermiştim bi geldim piyasa ölü hiçbişey para etmez olmuş :D wonlar da düşüyo saçma bi durum oyunda kriz var sanırım yada doların 4.5 lira olması won fiyatlarını etkiledi saçma bi sebep ama mümkün bence asdmoaısjdmsdfdfgfd
      Güç daima kıskanılır.

gokhan59200 schrieb:

NCT schrieb:

elimde günlük 1 t kasılabilecek taktik mevcut dileyene para ile satabilirim

günde 1t kasabiliyosan şuanda örnegin kabasakal wonu 15ten alıyor itemcide 16dan rahat satabiliyosun günlük 150tl ayda 4500tl. Neden satıyorsun taktiği para çok geldi rekabetçiler gelsin kazancım azalsınmı diyosun :D

Turkey değildir o diğer serverlerde günde 1t kasmak o kadarda zor bir şey değil.
      Benutzer-Avatarbild

Beitrag von „NCT“ ()

Dieser Beitrag wurde vom Autor gelöscht ().
      Benutzer-Avatarbild

Beitrag von „NCT“ ()

Dieser Beitrag wurde vom Autor gelöscht ().