yüksek seviye botlar

Benutzer-Avatarbild

Beitrag von „NCT“ ()

Dieser Beitrag wurde vom Autor gelöscht ().
      İlk olarak konu içerisinde yang sitesi tarzı isimlerin paylaşılması yasaktır, bunun için sizlere güvenilir ve güvenilir olmayan yang siteleri adı altında konu sunmuştuk.
      2.olarak şu taktiğim var dileyene satabilirim tarzı konulara kesinlikle bu forumda yer yoktur.Taktik satılmasından öte forumda uygun görmediğimiz taktiklerin bile paylaşılmasına izin vermiyoruz öğrenmek bizimde hakkımız gibi düşüncelere kapılmasın sakın bazıları burası herkese açık bir platform kimse kendisine kolay yoldan kazanç elde edecek yöntemi buradan öğrenemez çevresinden ve ya deneyerek bazı şeyleri çözmesi gerekiyor.
      Unutulmaması gereken son husus ise bizzat şahsım 10 larca kasma yöntemini şu kadar kar elde edebilirsiniz şu kadar kazanabilirsiniz şeklinde konu açıp konuyu sabitleyip burayı ticari kazanç faaliyet alanına çevirebilirim lakin bizlerin görevi buradaki düzeni sağlamak
      uygun olanı faydalı olanı desteklemek uygun olmayan ve topluluk için sıkıntı yaratıcak tüm şeylerin burada bulunmamasını sağlamaktır.
      Yukarıdaki yazıyı yazdıktan sonra başka yazıları okudum. Yazdığıma utandım. Yıllardır bot kullanıyorum diyen var ama hiç geliştirmemiş kendini teknik açıdan. M2Bobu kazanç amaçlı 1 yıldır kullanıyorum ve M2bob çalışır vaziyetteyken zarar etmek imkansız.
      @KIZILPENCE Bu yazıları okuduktan sonra gülüyomu ağlıyomu bilemiyorum artık.

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „dragonmyth“ ()

NCT schrieb:

yok dostum ondan değil bu dediğim tatik 2 tane bilgisayar ve çok sayıda bot ile yapılabiliyor 1 tane pc mi sattım maliyet çok fazla olduğu için uğraşmıyorum bilgi boşuna erisin istemiyorum

valla bende 3 pc var sen 2 pcden günlük 10w alıyosan dedigim gibi aylık 4500tlye denk geliyor pcni satmak yerine pcleri cogaltman lazım :D
      HAYAT M2BOBLA YAŞANIYOR GÜZELİM
      i.hizliresim.com/r1BrJa.jpg

gokhan59200 schrieb:

NCT schrieb:

yok dostum ondan değil bu dediğim tatik 2 tane bilgisayar ve çok sayıda bot ile yapılabiliyor 1 tane pc mi sattım maliyet çok fazla olduğu için uğraşmıyorum bilgi boşuna erisin istemiyorum

valla bende 3 pc var sen 2 pcden günlük 10w alıyosan dedigim gibi aylık 4500tlye denk geliyor pcni satmak yerine pcleri cogaltman lazım :D

:thumbup:

GEZO
      http://i.hizliresim.com/nAMJy5.jpg

Yukarıdan bakma insanlara tek beyin sende yok..