+6lık epinler

Daha öncede belirtmiştim tekrar belirtiyim

7 günlük aldığınız m2bob keyi şuan güncel olarak 22.1 TL yani ortalama 3.6 Euro
      bunun 0.6 euroluk kısmını genel dağıtıcıya veriyoruz kalan 3 euroluk kısmı ise m2bob a kalan miktar birim fiyat olarak düşünün
      7 günlük m2bob keyini 3 TL ye aldığınızı düşünün bunun tek sebebi ülkemizde malum euro nun 6 tl seviyelerinde olması.
      Ülkece yaşadığımız döviz kaynaklı sıkıntılar bizleride bu şekilde etkileyebiliyor bu sebeple örneğin haftaya euro 6.2 tl olduğunda 7 günlük key 22 tl yerine 24 25 tl olacak lakin euro 5.8 5.7 ye düştüğünde ona göre tkerardan bir fiyat indirimine gidilecek.
      Umarım anlayabileceğiniz şekilde anlatmışımdır. Herkese iyi iftarlar iyi akşamlar dilerim.

taylor66 schrieb:

konu açıyoruz konuyu kapatıyorlar arkadaşım biz slaite nasıl ulasıcaz bu fiyatlarla nasıl işimizi yapıcaz siz söylemiyorsnuz madem bırakında biz söyliyelim tabi kendinize bedavaya geliyor epinler

Durumu üst bildirimde izah ettim slaite ulaşmanızın hiç birşeyi değiştirmeyeceğinizi de izah ettim.
      Bizlere her ayın 1 inde 31 günlük m2bob keyi verilir bunun harici birşey almıyoruz ihtiyaçta duymuyoruz ;)

M2bob price TR Açtığın konu bu sanırım silinmedi olduğu gibi duruyor

KIZILPENCE schrieb:

Daha öncede belirtmiştim tekrar belirtiyim

7 günlük aldığınız m2bob keyi şuan güncel olarak 22.1 TL yani ortalama 3.6 Euro
      bunun 0.6 euroluk kısmını genel dağıtıcıya veriyoruz kalan 3 euroluk kısmı ise m2bob a kalan miktar birim fiyat olarak düşünün
      7 günlük m2bob keyini 3 TL ye aldığınızı düşünün bunun tek sebebi ülkemizde malum euro nun 6 tl seviyelerinde olması.
      Ülkece yaşadığımız döviz kaynaklı sıkıntılar bizleride bu şekilde etkileyebiliyor bu sebeple örneğin haftaya euro 6.2 tl olduğunda 7 günlük key 22 tl yerine 24 25 tl olacak lakin euro 5.8 5.7 ye düştüğünde ona göre tkerardan bir fiyat indirimine gidilecek.
      Umarım anlayabileceğiniz şekilde anlatmışımdır. Herkese iyi iftarlar iyi akşamlar dilerim.

" euro 5.8 5.7 ye düştüğünde ona göre tkerardan bir fiyat indirimine gidilecek." Yazdınız ama 2 gün önce euro 5.8 di 95 günlük hile 150 liraydı şuan euro 5.49 a düştü hile 159 lira oldu :/
      2. Öneri
      Antibanın devreye girmesi için circle seçsek o circleye oyuncu girince aktif olsa katta veya sürgünde odalı maplarda işe yarayacağını düşünüyorum yan odada kasılan adamdan dolayı antibanın devreye girmesi ve sürekli low modda çalışması sıkıntı oluyo.
      Güç daima kıskanılır.
      5.Öneri
      "Antibana "xx" kişisi yanıma yaklaşırsa safe modda çalış." gelebilir.
      Video çeken kişilerin isimlerini yazabiliriz bazı kişiler youtube için video atıyolar sürekli aynı nick yanımıza yaklaştığında safe modda çalış gibi özellik olmalı diyenler repp +1+1+1111+1+1+1+1+1+1 aspdoıoasjdısdf
      Güç daima kıskanılır.
      Lütfen botun fiyatı pahalı diye ağlamayın artık. Keşke bot aylık 200 lira olsa da en azından 7 günlük alıp etrafa dehşet saçan veletlerden kurtulsak. Arkadaş zaten kazancın botu aldığın fiyatın en az 20 kat üstünde. 30 40 liranın lafını yapmayın lütfen........

ilkay26 schrieb:

Lütfen botun fiyatı pahalı diye ağlamayın artık. Keşke bot aylık 200 lira olsa da en azından 7 günlük alıp etrafa dehşet saçan veletlerden kurtulsak. Arkadaş zaten kazancın botu aldığın fiyatın en az 20 kat üstünde. 30 40 liranın lafını yapmayın lütfen........

eses kiki eski eskies
      Güç daima kıskanılır.