YARDIM BEYLER ERROR CODE 0

YARDIM BEYLER ERROR CODE 0

An internet error occured at the function ''for internet connecting'' !
      Error Code 0
      Notice: something went wrong while connecting and your firewall program.then reestart your pc. vesaire şeyler yazıyor ve problem solving bölümündekiler ve hatadaki açıklamalar dahil her şeyi denedim ama hatayı çözemedim.güvenlik duvarı kapalı antivirüs pcde yok bile.yardımcı olun arkadaşlar.hatayı çözmem gerek.daha 2 günlük bedava sürüme geçmem için gereken link bile gelmeden direk bu geliyor.patch atarken veya devama basarken.ikisinde de geliyor.YARDIM EDİN.
      Kardeşim öncelikle DEP'i aç sonrasında güvenlik duvarlarını kontrol et, hepsini devre dışı bırak. Windows defender da dahil. Anti kullanıyorsan sil, sonrasında tekrar dene. Veri alım gidim kurallarını düzenle. En önemlisi forumdan @NCT başvur. Bu arada bota giriş yaptığın isimde Ş Ü yada @ gibi işaretler varsa bu da sorun çıkarıyor bilgine. Öyle bir sıkıntı varsa yine @NCT e başvur. Hallediyor :)

cagriates schrieb:

An internet error occured at the function ''for internet connecting'' !
      Error Code 0
      Notice: something went wrong while connecting and your firewall program.then reestart your pc. vesaire şeyler yazıyor ve problem solving bölümündekiler ve hatadaki açıklamalar dahil her şeyi denedim ama hatayı çözemedim.güvenlik duvarı kapalı antivirüs pcde yok bile.yardımcı olun arkadaşlar.hatayı çözmem gerek.daha 2 günlük bedava sürüme geçmem için gereken link bile gelmeden direk bu geliyor.patch atarken veya devama basarken.ikisinde de geliyor.YARDIM EDİN.

Merhaba :)

Lütfen benimle iletişime geçiniz
      Yardım ve sorunlarınız için [email protected]