M2bob karakter yaratıcısı bölümünü otomatikleştirme ve geliştirme (konuya bakıp görüşlerinizi yazmanız rica olunur)

M2bob karakter yaratıcısı bölümünü otomatikleştirme ve geliştirme (konuya bakıp görüşlerinizi yazmanız rica olunur)

Öncelikle merhaba önerim "otomatik karakter oluşturma" Bu projeyi kısaca size sunmak istiyorum;
      1;Account creator ile hesap kurmak ve siteden hesap kurmak
      2:Server,channel,slot seçmek bunlar m2bob'da var olan özellikler ve hayata geçirilmesini istediğim özellikleri belirtmek istiyorum.

(yeni) 3:Karakter seç,kız vea erkek
      (yeni) 4:Bayrak/Krallık seçimi
      (yeni) 5:Karakter ismi oluşturma butonu random seçeneği ve el ile düzeltilme seçeneği
      (yeni) 6:Oyuna otomatik karakteri oluşturup girdiği zaman "oyun içi ayarlarını yükleme" butonu.
      (yeni) 7: Bu ayar belkide en önemlisi 1,2,3,4,5,6 ayarlarını kaydetme butonu mesela acc ile hesap kurdunuz baştan bayrak krallık seçmeden "yükle" butonuna tıklıcaksınız önceki ayarı size yükleyecek.

Bu proje birazda olsa botu hızlandırmak en önemlisi ise botu modernleştirmek içindir.

yukarıdaki proje yani otomatik karakter oluşturma hayata geçmese bile ön panelden yani karakter oluşturma panelinden "oyun içi ayarları" nı seçme imkanı verilirse çok işe yarayabilir. Panelden seçer ayarlar gireriz oyun açıldıktan sonra birdaha birdaha uğraşmayız.

Forumda ve bir çok alanda saygı önemlidir.Lütfen saygılı olalım,birbirimizi küçük görecek aşşalayıcı tavırlar sergilemekten kaçınalım teşekkürler.
      resmim.net/f/HlqcM3.png english picture

Dieser Beitrag wurde bereits 13 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

@Turkia Hocam sırf buna destek olmak için hesap kurdum forumda gezerken,gerekirse premium falan verebilirim çok yararlı olur kim ilgileniyorsa bende destek oluyorum.Muazzam bir öneri +1

Tüm ayarları kaydet butonu yeni hesap oluşturduktan sonra,yükle yapacaksın kısmı süper hiç uğraşı yok oyuna girince ayar seçme derdi yok. Zamandan mükemmel kar edilir simya çarları kasarken start stop ayarlarında iş görür birde senin dediğin gibi biri silah scripti paylaşmıştı onunla kullanırım mükemmmell elini sürmeden herşey olur. :thumbsup: :!:
      İşinizi sistemsel işleyişe ne kadar çok yüklerseniz o kadar çok sıkıntı yaşarız. Gönül isterki e posta kurulsun çar açılsın dilenen yere gitsin üstü başı yapsın kassın pazara koysun satsın yangları bi çarda toplasın. :D Taş attıkta kolumuz mu yoruldu bu kadarını da yapalım bir zahmet, hem işimizi sağlama almış oluruz "auxbqwenc" yerine okunur göze batmayan kimlik almış oluruz.

Ha rondom girmeyeceksem zaten usülüne göre siteden açarım. Bob yazılımına gereksiz komut istemcileri vs ekleyip boşu boşuna yükünü çoğaltmaya luzüm yok. Bir dakikalık yolu 30 saniyede gideceğim diye gerek yok bence, ha yol 1 saat olsa iyi hoş değerlendirilir. Negatif yönüde var, armut piş ağzıma düş edasıyla çalışan kafalara bal kaymak olur.

"30-40 client açan var kardeşim nasıl gerek yok" diyenler olacaktır, o kadar client açıyorsan idare edebilmelisin ve büyük olanın cefasıda büyük olur, kazancı büyük olduğu gibi.

Olumsuz geri bildirim :thumbdown:

Emeğe saygı, teşekkürler.

valla bende ne zaman gelcen hayır dicen diye bekliyordum sheron. :D
      yükle mükle alakası yok mantıklı bir sistem anlatımlı paylastıgım gibi büyük gözükebilir gözünede öyle değil işde.
      bir hesap kurup,karakter seçip,bayrak seçip,ayarlarını yükleyip, çarı oraya buraya goturesıye kadar zaten 1 hesapta 10 dakika zamanını alıyor en ölüsü bu şekilde tek sefer ön bilgileri girip kayıt ettikten sonra (yükle yapacaksın) bayrak,karakter ismi,oyun içi ayarları,kurulacak karakter herşeyi 5 6 saniyede gerçekleştireceksin. start/stopta bile iş görür silah scriptide var zaten.

ben günde 24 hesap kuruyorum,arkadaşım 30 a yakın kuruyor ve bilmediğimiz kişilerde vardır belki böyle hergun karakter kuran kendi adıma istemiyorum" herkes için öneriyorum.
      o kadar şey var bobda yük olmuyorda bu mu yük olacak şaşırtıyrosunuz beni bazen :D
      Fikrin yapılmış ve uygulanmış hali var hatta daha da fonksiyonel olanı. Seneler önce üstelik. Evet tahmin ettiğiniz gibi meşhur 9-10 çar grup gezen "Çin Botları". Kural tanımaz, bir gruba 30 kişi girer başkasına düşen itemi alır vs yani bu işin çirkinleşmiş hali. Çayımızı da demlesin, olur mu hiç öyle. Sisteme işinizi bırakmayın. Bak malum olan o meşhur çin botları. VPS server pc lere özel kodlanmış muntazam dediğim özellikler gel gelelim o kadar da muntazam olmuyor, 30 ort doluyla 1 ort doluyu aynı fiyata satıyor. Vermek istediğim mesaj bot biyerede kadar.

Herkes biliyor bu işte adam akıllı düzgün yapman gereken tek şey var o da; Manuel Kurulumdur. Ahmet botu manuel olarak hatasız sağlam kurar 15 gün bakmaz ama o çar tıkanmamıştır çünkü hatasız kurmuştur. Mehmet doğru yapması gereken tek şey kurulum hatalı-eksik-yanlıs yapmıstır 3 saat sonra tökezlemiştir. Mevzu bu yani.

Bu platform her şeye bir kılıf uydurmuş ve hiç çekinmeden giydirmiştir. Buraya fikir sunuluyor ise eleştiriye açık olmalısın çünkü senin fikir sunma hakkın bende de var hacı... Madem lafı uzatıp konuyu kompleksleştiriyorsun hodri meydan spoiler'i aç ve oku hacı :D

Sheron TR Destanı Baskı:37

Dieser Beitrag wurde bereits 4 mal editiert, zuletzt von „SheronTR“ ()

SheronTR schrieb:

Fikrin yapılmış ve uygulanmış hali var hatta daha da fonksiyonel olanı. Seneler önce üstelik. Evet tahmin ettiğiniz gibi meşhur 9-10 çar grup gezen "Çin Botları". Kural tanımaz, bir gruba 30 kişi girer başkasına düşen itemi alır vs yani bu işin çirkinleşmiş hali. Çayımızı da demlesin, olur mu hiç öyle. Sisteme işinizi bırakmayın. Bak malum olan o meşhur çin botları. VPS server pc lere özel kodlanmış muntazam dediğim özellikler gel gelelim o kadar da muntazam olmuyor, 30 ort doluyla 1 ort doluyu aynı fiyata satıyor. Vermek istediğim mesaj bot biyerede kadar.

Herkes biliyor bu işte adam akıllı düzgün yapman gereken tek şey var o da; Manuel Kurulumdur. Ahmet botu manuel olarak hatasız sağlam kurar 15 gün bakmaz ama o çar tıkanmamıştır çünkü hatasız kurmuştur. Mehmet doğru yapması gereken tek şey kurulum hatalı-eksik-yanlıs yapmıstır 3 saat sonra tökezlemiştir. Mevzu bu yani.

Bu platform her şeye bir kılıf uydurmuş ve hiç çekinmeden giydirmiştir. Buraya fikir sunuluyor ise eleştiriye açık olmalısın çünkü senin fikir sunma hakkın bende de var hacı... Madem lafı uzatıp konuyu kompleksleştiriyorsun hodri meydan spoiler'i aç ve oku hacı :D

Sheron TR Destanı Baskı:37

Açılan konuda alttaki fikirlerde gayet güzel şunu sakın unutmayın bu bota birşeyler eklenilmesini istiyorsanız bir fikir sunacaksınız bizlerde bunun yapılması için talep edeceğiz zorlayacağız hatta baskı uygulayacağız keza bota eklenen bir çok özellik bu vesileyle olmuştur bir çok yapılan öneriyi uygun görmemiz sonucu bildirimlerimiz sonucu eklenmiştir.
      Geçmişi konuşmanın hiç bir hükmü yok lakin belirtildiği gibi oto karakter oluşturma nick oluşturma gibi durumlar çok çok riskli sonuçlar doğurabilir.Offline bot yani çinlilere ait botlara gelecek olursak 4 gb ram bilgisayarda monitörsüz 150 200 karakter açıp belirli yerlerde sabitleşip istiridye 2.köy en fazla gidebilirlerse ki yapacakları sınırlı çöle gidip +yılan kuyruğu vs vs düşürmeleriydi.
      Bandan kaçışları ise yoktu bizzat TR üyelikleri açıp TR karakterleri nickleri oluşturup teslim edilmesine rağmen şuan oyun 2012 nin oyunu değil gelişiyor geliştikçe çok daha avantajlı ve kaliteli hale doğru gidiyor bu topluluğun %50 sinden fazlası eski deneyimli oyuncular eski oyun görevlileri vs oyunun gelişimine ayak uydurun ki işiniz daha kolaylaşsın.
      Sağolun yazınız için. Keza tekrar belirteyim çin botlarını gündeme getirmemdeki amaç bizler dahil hiç kimsenin haz etmeyecek düzende olmasıydı,"kolaylık" için her şeyi sisteme dökmek güzel fazlasının yolu çin botlarına çıkabilir.

Emeğe saygım her zaman sonsuz olmuştur, boynum kıldan ince zaten gerekli olmadığını değilde hem gereksiz-boş yere riske girmeyelim hemde üzerinde çalışılması gereken öncelikli olabilecek konulara yoğunlaşmak daha iyi olur diye düşündüm.

Benim ihtiyac duydugum eksikliğini hissettiğim olsa iyi olurdu dediğim şeyleri söyleyeyim,
      Güvenlik kısmına pelerin,mor pot,şebnem vs ayarları yaptığımız sekmeye otomatik level sandığı açımı ve eldiven kullandırma, bilgelik-pet-yavrucuk-tatlı-punc-vb kullandırma, gereksiz efsunları panelden ayarlıyabileceğimiz sekme, bir değilde ikinci köydeki shop'u seçebilme yani tercih edilen custom NPC'lerin kişiselleştirilmesi (Teleport acıkken satıcı yanında bekleyen avcıya av olmaya karşı) gibi yenilikler ve var olan sorunların fixlenmesi ..

Herkes adına değil de "-Ana hesabını bob ile kasan kullanıcı" olarak söylüyorum efendim.

Tekrar ellerine sağlık k.pençe hocam.

Ben önerimi aklımda tasarlayıp geçtiği gibi sundum bot geliştirmek maksadıyla karakter nicki otomatik belirlenebilir vea el ilede düzeltilebilinir seçeneği olabilirdi,vea sadece el ile seçim olabilirdi random seçeneği bulunmadan. oyun kötüye gidecek bişey sezildiği zaman zaten bu bot elinizde devre dışı bırakırsınız olur biter. @KIZILPENCE söz sende modum kötü diyorsan kötü iyi diyorsan iyidir dediğim gibi siz daha iyi görmüş insansınız bu botuda oyunuda bundan çok eminim.
      Bu şekilde oyunun çin botu gibi olacağını pek düşünmüyorum zaten açan açıyor giren giriyor account creator yetiyor 2 dk fazla uğraşır yapar.
      esas bu bot için kötü olacak olan tek nokta şudur o guncellemede sanırım geliyor her çar için 1 ip :) işte esas bu oyunu karıştırabilir (sadece şahsi düşüncem)
      bize yararlı olur fakat kötüye dogruda gidebilir oyun ve sid banlar başlayabilir gm ler yetişemeyince daha çok önlem alınmaya başlayabilirler gibi.
      önerimin kötüye gideceğini sanmıyorum ama yinede düşünebilirsiniz vea slaite bildirebilirsiniz tşkler :D

Konu her zaman tartısmaya açıktır herkes fikrini sunar olur der olursa böyle olur olmazsa böyle olur der hep birlilte karara varılır .
      Önerilerim m2bob'u geliştirmek amaçlıdır,Sadece kendi şahsım adına öneride bulunmamaktayım.Ben bugun varım belki yarın yokum. :)

Dieser Beitrag wurde bereits 6 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

Hacı "siz daha iyisini bilirsiniz" diyerek sonlandırdığın postuna "Estafurullah" diyerek cevap verecekken sayfayı yeniliyorum ve bambaşka bir şeyle karşılaşıyorum sen niye kendi kendine film oluyorsun ki :)
      Kızılpence iyi demiş, kötü demiş boşver niye takılıyorsun ki bu kadar kasma ;) :thumbsup:

Sheron yanlıs anlama kardesım ben senın yazdıklarına bakmıyorum suan baktım :D
      siz derken "kızılpençe ve ekibinden bans ediyorum".

Bir modun yazdıklarına baktım amaç botu modernleştirmektir,ben elimde 1 dk içinde mail kurup onaylı çar kuruyorum 1 dk içinde bayrak karakter ismi yapıp oyuna sokuyorum video çekebilirim en fazla 2 dakika sürüyor.

Amaç bot modernleştirmek botu otomatikleştirmektir. Bu önerinin oyuna hiçbir zararıda olmaz sheron.
      Adam bot açtıktan sonra aynı benim gibi 2 dakikada onaylı hesabı açar geçer zaten. acc ile o kadar sürmez bile
      ;)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

Yav takıldığın hususa bak :) Ben, kızılpençe, ahmet, mehmet bişe farkeder mi :?: Ortada güdülecek bir dava yok. Bu denli önemsediğin mevzuyu da sandığın kadar önemseyen yok. Her şey dozunda iyidir. Maymunluk yapmaya lüzum yok. Saygıyı ihmal edersen içine girersin, sendelersin.

Kızılpençe burda taraf tutmuyor sen iyisin sen kötüsün diyip not vermiyor. Üstelik adam şah damarından yakalayıp özet geçiyor ama senin sorunun okuduğunu anlamaman. Aksini iddaa eden varsa bu işi bilmiyordur. End of story. :facepalm:

Haddini bil densiz. Önce oku, düşün sonra konuş. Mevzudan haberin yok fikir sahibisin. Kusura bakma olamazsın. 1 dakkalık yolu 30 saniyeye çekmenin manası olmadığını söyledikten sonra "siz iyi bilirsiniz" yazıp ardından ben estafurullah diyerekten cevaplarken, yazığı şeyi editleyip "hödö hödö bödö hödö" yazarsa orda dur arkadaş. Maymun gibi oynamaya avrat gibi kıvırmaya gerek yok. Şu ortam için admin'e haklı görünme zihniyetiyle hareket eden asalaktan başkası olamaz benim gözümde.

Allah aşkına bilip bilmeden konuşmayın lütfen Allah aşkına diyince akan sular durur

Spoiler anzeigen
      Yutturamazsın psikolojik deli, multi açıp kendini destekle sen heee, doğru yoldasın devam et ;) Yalnız dikkat et saygıyı elden bırakma. İçine girersen kaybolursun kaybedersin.

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „SheronTR“ ()