Mavi Ekran Hataları

Mavi Ekran Hataları

Arkadaşlar sürüsüne bereket ne kadar mavi ekran hatası varsa yaklaşık yarım saat 1 saatte bir alıyorum win10 pro kullanıyorum yazılım ve bilgisayar bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.

Prepective schrieb:

Hata koduna baktın mı

Kanka diyom ya ne kadar hata varsa veriyor valla hepsi birbirinden farklı çözemedim ben herşeyi yaptım kernel check failure diyor ne biliyim bad pool falan filan öyle bişeyler 10 15 tane hata var yani

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.
      Merhabalar bende 6 yıl aradan sonra Destan serverıyla Metin2'ye geri döndüm.
      Ve M2bob'un olmazsa olmaz kavramını anladım :)
      M2bob'u gayet verimli kullanıyorum hiç bir problem yok herşey yolunda.
      Yalnız çok sık aynı mavi ekran hatasını alıyorum.
      Levelbot'u çalıştırdığım gibi 10-15dk geçiyor ve stlftl.sys gibi bir hata alıyorum isminden tam emin değilim buna benziyordu.
      İnternette araştırdım böyle bir hata koduna rastlamadım.
      Bilgisayarı saatlerce kullanıyorum. Metin2ye normal giriyorum yine sıkıntı yok.
      Ama level bot çalıştırdım mı reset için dakika sayıyorum.
      Bana yardımcı olabilir misiniz?

AtamanDms schrieb:

Levelbot'u çalıştırdığım gibi 10-15dk geçiyor ve stlftl.sys gibi bir hata alıyorum isminden tam emin değilim buna benziyordu.

kanka valla çaresi yok gibi duruyo takıl ipleme fazla kendi haline bırak

İzlenimlerime göre sanki ayarlarla alakalı bir durum.
      Çünkü normal clientde hiç bir sorun yok saatlerce günlerce problem olmuyor.
      Ayarlardan kastım örnek vermek gerekirse mesela slot çekme.
      Sanki slot çekmeyi açınca kısa süre içinde windowsla bir çatışma oluyor ve reseti veriyor.
      Ama kaynağını bulamadım.
      Programın yazılımcı arkadaşları çarede bulabilir çözümüde söyleyebilir diye düşünüyorum.
      Biraz cevap beklesek yeterli.
      Ama senin durum baya farklı 10-15 tane hata kodu alıyorsan sadece m2bobla alakalı olduğunu zannetmiyorum.

AtamanDms schrieb:

İzlenimlerime göre sanki ayarlarla alakalı bir durum.
      Çünkü normal clientde hiç bir sorun yok saatlerce günlerce problem olmuyor.
      Ayarlardan kastım örnek vermek gerekirse mesela slot çekme.
      Sanki slot çekmeyi açınca kısa süre içinde windowsla bir çatışma oluyor ve reseti veriyor.
      Ama kaynağını bulamadım.
      Programın yazılımcı arkadaşları çarede bulabilir çözümüde söyleyebilir diye düşünüyorum.
      Biraz cevap beklesek yeterli.
      Ama senin durum baya farklı 10-15 tane hata kodu alıyorsan sadece m2bobla alakalı olduğunu zannetmiyorum.

yok benim ki bobluk değil zaten bende çözemedim bu aralar vermiyor ama bakalım driver güncelledim ondan beri vermiyor sanırım onunla alakası vardı advanced care in driver güncelleyen programını indir bi tarat düzelir umarım

slait in başı meşgul oluyor genelde konuyu ing ve almanca açarsan anca öyle yardımcı olur kızılpençede uğramıyor bu aralar diğer zatın zaten apoletini sökmek lazımda işte bir kere gelip burda birine yardımcı olduğunu görmedim ben kayıt olduğumdan beri neyse slait ve ya kızılpençeye mail gönder hocam en iyisi

@Vries hocam ben şimdiye kadar hiç mavi ekran sorunu yaşamadım bu programda. Donanım bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? @AtamanDms aynı şekilde hiçbir sorun yaşanmıyor, eğer dediğin şey 20-30 dakikada bir reset atması ise gayet normal. Bir çok arkadaş da bu konuda sorun yaşamıyor. Sen de donanım bilgilerini paylaşırsan yardımcı olalım.
      i7 işlemci 7700hq 3.20ghz
      8gb ddr4 ram
      128gb ssd -1tb hd
      gtx 1050ti
      windows 10 pro
      Donanımdan kaynaklandığını düşünmüyorum hocam.Bütün sürücülerim hem driver booster pro ile hemde elle hepsini güncelledim.
      çok eski ve ağır 2 pcdende denedim birisi 8.1 biri7onlardada bir sıkıntı yok.
      Sanki programın w10 işletim sistemine duyarlamasında sıkıntı var gibi.

Rurouni55 schrieb:

@Vries hocam ben şimdiye kadar hiç mavi ekran sorunu yaşamadım bu programda. Donanım bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? @AtamanDms aynı şekilde hiçbir sorun yaşanmıyor, eğer dediğin şey 20-30 dakikada bir reset atması ise gayet normal. Bir çok arkadaş da bu konuda sorun yaşamıyor. Sen de donanım bilgilerini paylaşırsan yardımcı olalım.

günde 3 saat uyku etrafımız çakallarla dolu hocam boşver sıkıntı yok bende :D

Rob_Zombie schrieb:

Mavi Ekran Hatasi Nasil Aliyorsun Toplam Kaç Char Açiyorsun vede Pc Özellikleri Neler ? Ona Göre Söylersen Yardimci Ola biliriz.

olmadı hocam ciddiye alamadım fotoğraftan ötürü sonra bi zaman anlatırız

AtamanDms schrieb:

Kalın yazı ile belirttiğim sistem dosyası tamamen windows sürümü veya donanım ile alakalı bir sorun çünkü bu hatayı eski bilgisayarımda bob kullanmazken de alıyordum.
      M2bob ile kasarken yanıma GM gelince ben;