M2bob hataları düzeltilmeli (m2bob'la ilgili sorunun varsa konuya bak)

Neu

ilkay26 schrieb:

Farmbot'da slot duvarın içine girerse hasar almıyor ve karakter o slotu kesmeye çalışıyor. Kısaca boşa çalışıyor. Aynı sorun olan varsa modları bilgilendirelim.

ilkay26 schrieb:

@Prepective ozaman ... dakika yaratık kesmezse merkeze dön vb. Bir ayar getirilmeli
      çok mantıklı duvarın içindede bug a girdimi slotu kesemeyınce merkeze atar onu 20s ye yaparız cunkı botun o süre içinde dalmıcagı slot yokdur :)

Neu

ya şunu ekleyebilirlermi acaba bilmiyom ama mesela 6 client satın aldık, sadece shop bot açılan 2 veya 3 tane client hakkı verilebilirmi bir güncelleme ile falan ? yoksa boşuna gidicek yani botun günü farm yapmak varken pazar kurulcak satılması beklencek bu bir kayıp sizce gelmelimi böyle birşey ? ben şahsen pazarı kendim kuruyom biri ay ışığı açdım gitti daha gün boyu o pazar elimde el vermiyor bottan shop bot açmayı kararınız nedir ?

Neu

sekeletonor schrieb:

ya şunu ekleyebilirlermi acaba bilmiyom ama mesela 6 client satın aldık, sadece shop bot açılan 2 veya 3 tane client hakkı verilmesi lazım ? yoksa boşuna gidicek yani botun günü farm yapmak varken pazar kurulcak satılması beklencek bu bir kayıp sizce gelmelimi böyle birşey ? ben şahsen pazarı kendim kuruyom biri ay ışığı açdım gitti daha gün boyu o pazar elimde el vermiyor bottan shop bot açmayı kararınız nedir ?

+1

sadece 1 tane shopbot yeterli olacaktır. 12 client kasıyorum bir tanesi bile boşa gitmesin diye pazarı diğer pcde teker teker yavaşça kuruyorum. alınmadıkça fiyatları düşürmek çok uzun sürüyor.

Neu

Rurouni55 schrieb:

sekeletonor schrieb:

ya şunu ekleyebilirlermi acaba bilmiyom ama mesela 6 client satın aldık, sadece shop bot açılan 2 veya 3 tane client hakkı verilmesi lazım ? yoksa boşuna gidicek yani botun günü farm yapmak varken pazar kurulcak satılması beklencek bu bir kayıp sizce gelmelimi böyle birşey ? ben şahsen pazarı kendim kuruyom biri ay ışığı açdım gitti daha gün boyu o pazar elimde el vermiyor bottan shop bot açmayı kararınız nedir ?

+1

sadece 1 tane shopbot yeterli olacaktır. 12 client kasıyorum bir tanesi bile boşa gitmesin diye pazarı diğer pcde teker teker yavaşça kuruyorum. alınmadıkça fiyatları düşürmek çok uzun sürüyor.
      aynen bende o karardayım 6 çar ile herseyi yapa bilelim buff botuna kadar ama 1 tanede free sadece shop bot kurulabilen bir bot hakkı tanınmalı hiç biri olmadı hadi sadece shop bot keyi satılsın daha ucuz maliyetli de bu en son dedğim biraz mantıksız :)

Neu

shop bot sadece pazar kurma amaçlı diğil ki sadece alım satım yapanlarda var bu da shop bot ile lv farm balık botu aynı kılıyor.
      Free ve ya shop bot özel ayrı key satılacağını sanmam.

Ama daha önce +3 +4 key satılmasını öneren oldu sadece +1 key satılsa süper olur 10 oyun kaldırma kapasitesi olan bilgisayarı olan 4 tane +1 key alır ona göre kurar herkesin elinde 2 3 bin tllik bilgisayarda yok sonuçta.

Neu

dragonmyth schrieb:

shop bot sadece pazar kurma amaçlı diğil ki sadece alım satım yapanlarda var bu da shop bot ile lv farm balık botu aynı kılıyor.

Ama daha önce +3 +4 key satılmasını öneren oldu sadece +1 key satılsa süper olur 10 oyun kaldırma kapasitesi olan bilgisayarı olan 4 tane +1 key alır ona göre kurar herkesin elinde 2 3 bin tllik bilgisayarda yok sonuçta.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki extra client ve key konuları extra uğraş gerektiren bir durum.
      Bot satışları yıllar önce ilk başladığında satış ağı olarak çok dar bir pazar mevcuttu daha sonra 1 sitede sabit kılınıp oraylada hala ana dağıtıcı olarak devam ediliyor. Key satan siteler oralardan temin edip sitelerine kodlarını ekliyor yani 3 4 kanallı uzun bir iş gerektiren durum. Şuanda mevcut sistemle kullanıcılar websitesinden keylerini yüklüyor üyelik üzerinden işlemlerine devam ediyor.
      Önceki talepleriniz doğrultusunda websitesinden key yüklerken 6 client 12 client gibi seçenekler sunulmuştu.

Neu

KIZILPENCE schrieb:

dragonmyth schrieb:

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki extra client ve key konuları extra uğraş gerektiren bir durum.
      Bot satışları yıllar önce ilk başladığında satış ağı olarak çok dar bir pazar mevcuttu daha sonra 1 sitede sabit kılınıp oraylada hala ana dağıtıcı olarak devam ediliyor. Key satan siteler oralardan temin edip sitelerine kodlarını ekliyor yani 3 4 kanallı uzun bir iş gerektiren durum. Şuanda mevcut sistemle kullanıcılar websitesinden keylerini yüklüyor üyelik üzerinden işlemlerine devam ediyor.
      Önceki talepleriniz doğrultusunda websitesinden key yüklerken 6 client 12 client gibi seçenekler sunulmuştu.

ben şu anda 12 client tek hesap kullanıyorum aynı şekilde +6 yapabilir miyim? yoksa başka bir hesap daha mı gerekiyor?

Neu

sekeletonor schrieb:

Rurouni55 schrieb:

sekeletonor schrieb:

+1

aynen bende o karardayım 6 çar ile herseyi yapa bilelim buff botuna kadar ama 1 tanede free sadece shop bot kurulabilen bir bot hakkı tanınmalı hiç biri olmadı hadi sadece shop bot keyi satılsın daha ucuz maliyetli de bu en son dedğim biraz mantıksız :)

6 hesap bottayken 1 hesap ile pazar kuralım diyorsunda bottaki hesaplarının birisi ban yediği anda diğerleride yemeye başlayacak pazar kurdugun hesaptaki bütün hasılatın gidecek bence dediğin biraz riskli

Neu

Virtual Machine ile de gidere bilirsiniz. VPN ve iyi tek bilgisayar yeterli. Botları VPN ile sanal bilgisayardan açacaksınız. Pazar hesabı da normal bilgisayarınızda kalacak.Biraz meşakkatli bir iş bende destan sunucusu ile başlayacağım bakalım nasıl olacak daha önce denemedim ama deneyenleri biliyorum Farklı PVP sunucularında filan.