M2bob hataları düzeltilmeli (m2bob'la ilgili sorunun varsa konuya bak)

M2bob hataları düzeltilmeli (m2bob'la ilgili sorunun varsa konuya bak)

Mrb konu açmayacaktım lakin sormam lazım;
      Konu silinmezse buradan m2bob hatalarını konuşabiliriz ve düzeltilmesini sağlayabiliriz devamlı konu açmanıza gerek kalmaz.

M2bob sık sık restart yapması pazar botta,shopbotta,ışınlanırken oyundan atması map yüklenmemesi,oyundan attığı ve tekrar girdiği zaman wait hack devre dışı kalması,ch değiştirme panelinde takılı kalması vea karakter seçme'de takılı kalması,hareket hızı ve saldırı hızı yavaslayıp bianda hızlanması,satıcıya vea level bottayken dumdüz gitmesi,olduğu yerde donup kalması,oyun atıp girdikten sonra shop bot fiyat karışıklığı..yemin ediyorum gına geldi internet hızım çok çok yüksek pc çok iyi yinede bu sıkıntıları çekiyorum var mı çeken gerçekten çeken varsa m2bob'a özellik felan gelmesin bunlarla ilgilenilsin daha iyi ya..

Post was edited 4 times, last by “Turkia” ().

üstüne üstlük dün getirdikleri güncellemeden sonra botlar kafayı yemiş bi bot açılıyor bi bot kapanıyor salak saçma atmalar falan 4 - 5 katına çıkmış resmen sizde bu sıkıntıyı yaşıyormusunuz ? uzun süredir kullanıyorum dün gelen güncelleme de gerçekten sıkıntı olduğunu düşünüyorum

heyyo41 wrote:

üstüne üstlük dün getirdikleri güncellemeden sonra botlar kafayı yemiş bi bot açılıyor bi bot kapanıyor salak saçma atmalar falan 4 - 5 katına çıkmış resmen sizde bu sıkıntıyı yaşıyormusunuz ? uzun süredir kullanıyorum dün gelen güncelleme de gerçekten sıkıntı olduğunu düşünüyorum

bak tam bundan bans ediyorum işte birde client donmaları çok artmış durumda yeni shop botta özellikle donuyor level botta resetler felan yani pc basında olmadan bi h*lt yiyemezsin :D
      bu hatalar ele alınmalı uzun zamandır devam eden hatalar..

Post was edited 1 time, last by “Turkia” ().

taylor66 wrote:

Turkia yanlış anlamada başka işin yokmu hocam uğraştığın ?
      bu kadar kaptırma kendini bota başka alanlara yönel ileriye yönelik

nereye yönelecem team vereyım ozelden buyur ızle oynayamıyoruz oyun atıyor pazar kuramıyoruz banane bottan felan yoksa işim mi yok benım uğraşcam 8 pc bekliyor öyle eski sürümü verdide arkadaş rahat pazar kuruyoruz şuan yoksa onuda kuramıcaz level bot bile gına getirdi,tek benim sorunum yokmus demekkı bırcok kısı yazdı ki dahada var yani ?
      bakın sadece 2.koyden becerileri al dedim video olarak çektim ısınladı becerileri almaya gitti sözde ama nereye gidiyor bilinmez dümdüz yürüyor bu satıcı içinde geçerli level bot içinde geçerli bunlar düzeltilmeli. Yemin ediyorum 10 dakika önce balıkçıda avcı vardı iyi denk gelmedikte ban yemedi hatta logdaki gorüntuyude atabilirim avcının orda olduguna dahil sonucta wall açık dümdüz gidiyor dağ depe deniz.

levelbot kendi kendine gidiyor

client donması karakter karakter gozukmemesi:

Bazı hatalar düzeltilebilinir konun amacı hataları bildirip düzelttirmektir. m2bob'u kötülemek değildir m2bob'aksine geliştirmektir konu yanlış anlaşılmasın.

Post was edited 5 times, last by “Turkia” ().