Banlanma ile ilgili

Tylerrrrr schrieb:

Burada ki herkes maksimum 3 4 gün dayanıyordur inanma sen onlara senelerdir bu iş içindeyiz yok öyle bir şey. 1.köye atan 1 ay yemez ondanda bir cacık olmaz

Hocam nazar değmesin ama ben şu meşhur ban dalgasından sonra sadece 3 kere banlandım o üçünde de sadece 1er adet karakterim gitti. Yani yaklaşık 1.5 2 ay oluyordur. 1. 2. köy ayırt etmeksizin her yerde botum var.
      @kraykor yeni açılan hesapları takibe alıyorlar diye bir söylenti var, ne kadar doğru bilemem :)
      @kraykor yeni hesap kuruyosun ya o gün gmler o çarların ne yaptığına bakıyor. özellikle pazar günü çok kontrol ettiler. muhtemelen pazar günü char kurup bota bıraktıysan kesin ban yemişsindir. pazartesiye bağlıyan gece sabah 4 e kadar sürekli hesap banladılar. yeni hesap kuruyosan 24-36 saat bot ile kullanma onları. 6 tane bot kullanıyorsun diyelim modeme reset at 6 tane kur sonra modeme reset at tekrar 6 tane kur 2. kurduğun 6 taneyi bota bırak. 2. kurdukların 24 saatte ban yemesse onlarla yola devam edersin eğer ban yerse ilk kurduğun 6 taneyi 24-36 saat hileyle hiç girme ve her ban yediğin zaman modeme reset at dinamik ıp adresin değişsin. 24-36 saat sonra girdiğinde gmlerden kurtulmuş olursun. ss e avcıya denk gelmedikçe kolay kolay ban yemessin.

Ayrıca başka bir konu eğer metin botu veya balık botu kullanıyorsan o botu kullananların nasıl ayar yaptığını öğren en son kullandığımda sistem onlara oto ban atıyodu.

belki kontrol sürelerini daha geriden yapa bilirler. bu sistemi farkettiğimiz için her gün 3 gün önce kurulmuş olan hesaplara bakabilirler ilerde. şimdilik ilk dediğimi yap zaman geçtikçe yedek hesaplar kur bir yere not al.

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „dragonmyth“ ()

dragonmyth schrieb:

@kraykor yeni hesap kuruyosun ya o gün gmler o çarların ne yaptığına bakıyor. özellikle pazar günü çok kontrol ettiler. muhtemelen pazar günü char kurup bota bıraktıysan kesin ban yemişsindir. pazartesiye bağlıyan gece sabah 4 e kadar sürekli hesap banladılar. yeni hesap kuruyosan 24-36 saat bot ile kullanma onları. 6 tane bot kullanıyorsun diyelim modeme reset at 6 tane kur sonra modeme reset at tekrar 6 tane kur 2. kurduğun 6 taneyi bota bırak. 2. kurdukların 24 saatte ban yemesse onlarla yola devam edersin eğer ban yerse ilk kurduğun 6 taneyi 24-36 saat hileyle hiç girme ve her ban yediğin zaman modeme reset at dinamik ıp adresin değişsin. 24-36 saat sonra girdiğinde gmlerden kurtulmuş olursun. ss e avcıya denk gelmedikçe kolay kolay ban yemessin.

Ayrıca başka bir konu eğer metin botu veya balık botu kullanıyorsan o botu kullananların nasıl ayar yaptığını öğren en son kullandığımda sistem onlara oto ban atıyodu.

belki kontrol sürelerini daha geriden yapa bilirler. bu sistemi farkettiğimiz için her gün 3 gün önce kurulmuş olan hesaplara bakabilirler ilerde. şimdilik ilk dediğimi yap zaman geçtikçe yedek hesaplar kur bir yere not al.

Kanka yaptığın herşey ifşa oldu 1 2 gün sonra hepsine karşı önlem alırlar :)

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.

Neu

valla ben sistemsel veya gm banı olduğunu düşünmüyorum. oladabilir fakat az önce adamın birini gördüm tüm chleri tek tek atıyla gezip 3 dakika videomu çekti. normal bir oyuncu olmadığına eminim buradan biriydi fakat anlamıyorum koskoca map yetmiyor gelip ss alıyor. bir de özellikle bazı normal oyuncular da var adamlar gameforge için tüm gün ss alma ile uğraşıyor. tek başına swyi hilecilerden kurtaracaklarını düşünüyorlar sanırım.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Rurouni55“ ()