About Forum Chatbox

About Forum Chatbox

​Hello all :) . I will ask a short question.

This rule:

Shoutbox (Only english and german allowed!)

For what?

(DESTAN) 10 WON SATILIR 900

꧁꧂

HEY Douglas!
      Türkçe Rap'ın ustası VEYasin'den keşvedilmeye değer Rock tadında Anadolu'ya has parçalar :thumbup:
      Most of our team isn´t able to support/moderate turkish speaking users, that´s the reason.
      But I can´t see the problem with this "restriction" as english(world language) is allowed, everybody should be able to write in that language :)

If you want to support the work of us, please renew/activate your uploaded.net premium account with the following link:
      >>> ul.to/ref/13987238 <<<
      [quote = 'Kadso ™', 'https: //m2bob-forum.net/index.php/Thread/46336-About-Forum-Chatbox/? postID = 245443 # post245443'] Ekibimizin çoğu mümkün değil destek / orta derecede Türkçe konuşan kullanıcılar, nedeni bu.
      Fakat bu "kısıtlama" ile ilgili problemi ingilizce (dünya dili) izinli olarak göremiyorum, herkes bu dilde yazabilmelidir:) [/ quote]
      NCT,Halabaya,KIZILPENCE is three turk moderator

If the world is language, then you only get English?

@Kadso™ Thank you for the answer. :)

꧁꧂

HEY Douglas!
      Türkçe Rap'ın ustası VEYasin'den keşvedilmeye değer Rock tadında Anadolu'ya has parçalar :thumbup:
      Thank you for the answer :)

I did not translate to English. :(
      Türkçe konuşmayı, türkçe konuşanlar için istiyorum. Neticede platformda türk topluluğu da var desteği de var. Gerek yazılım-dil-forum katagor gerekse türkçe moderatörlerimiz bunu işaret ediyor. :)
      Yukarıda "Team" butonuna bastığımda kendi milletimi görmesem böyle bir hak iddia etmem, sadece;
      Shoutbox (Only english,german and turkish allowed!)
      Yazmaması için bir sebep yok diyorum :) Ne gibi bir sorun teşkil edebilir ki?
      Örneğin Arapça dili veya Romence üzerinden tartışmaya açsam evet birçok sorun teşkil ederdi. (Moderatör bakımından)

Neden bu kadar çok üstünde durdum derseniz bu konu hakkında;
      Türk üyelerin hassasiyeti ve bakış açısı genel anlamda olumsuz bunu çok sık görüyorum,
      İlk başta merak edip sormak için açmıştım konuyu ama siz FeedBack bağlamında değerlendirin lütfen konuyu o vakit :)

@Halabaya sayın modum müsait zamanında çevirir misin rica etsem?

꧁꧂

HEY Douglas!
      Sn. Halabaya modum öncelikle cevap için tşkler.
      Sen salıncakta sallanma kaydıraktan kay demek gibi olmuyor mu :D
      Hayırlı bayramlar Halabaya modum ve herkese :)

꧁꧂

HEY Douglas!