Metin2 bob sürgün giriş çıkış

Metin2 bob sürgün giriş çıkış

Metin2 bob sürgüne giriş ve çıkışlarda sorun var yani yapmıyor kısaca bence bunlar ayarlanmalı.Çünkü oto avda belli süre yanımız doluyor ve giriş çıkış yapmak zorunda kalıyoruz.Otomatik yapsa geceleri uyanmak zorunda kalmayız.Lütfen slait'e iletilirse sevinirim.Önceden konusu açılmış fakat pek üstelenmemiş.

SheronTR schrieb:

Sürgün mağarası kasıtlı olarak otomatik girişi yok botta hocam. Doğabilecek aşırı ihlal ve ihmallerden dolayı. :)

Hocam bende sürgüne bot salmayı planlıyorum anlayamadım tam nasıl aşırı ihlal ve ihmal derken ne kasttettiniz

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.

Rurouni55 schrieb:

valla hocam ben de anlamıyorum. örneğin çekme gücü az fakat yetiyor ama yine de kullanıcı istediği gibi ayarlayabilmeli. varsayılan ayar banlanmaya karşı olsun fakat istediğimiz özelliği sonradan açabilelim banlanma riskine karşı.

Seatuo slotları agresif hocam çekmeden ban yemezsin 10 larca kişi videolarımı aldı hiç bi şekilde banlayamıyorlar rahat olabilirsin ama avcı gm vs gelirse anlar senin bob kullandığını toplama şeklinde vs makrodanda banlayabiliyorlar

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.

yzarcher33 schrieb:

Bence özellik python kodu ile isteyen kullanıcılara verilebilir.Veya isteyen kullanabilir waithack gibi çünkü kaybetcek birşeyi olmayanlar için ban dert değil gibi

Hocam riskli bu aralar bence biraz beklemek lazım yazın zaten salıcaklar eskiye dönücek ozaman ayarlanabilir

Vries schrieb:

yzarcher33 schrieb:

Bence özellik python kodu ile isteyen kullanıcılara verilebilir.Veya isteyen kullanabilir waithack gibi çünkü kaybetcek birşeyi olmayanlar için ban dert değil gibi

Hocam riskli bu aralar bence biraz beklemek lazım yazın zaten salıcaklar eskiye dönücek ozaman ayarlanabilir

valla hocam çoktan salmışlar gibi görünüyor bana. 1 haftadır metin çarlarım ban yemedi ne hikmetse. özellikle de 1. köye koyuyorum çarları heralde hareketli olduğu için kimse ss alamıyor.