Metin2 Yeni Sunucu "Destan" Açılıyor.

Metin2 Yeni Sunucu "Destan" Açılıyor.

Arkadaşlar yeni serverin açılmasıyla birlikte özellikle turkey ve diğer serverlerin piyasası ne yönde etkilenir olumlu olumsuz yönde? (FİYAT DÜŞÜŞÜ VEYA ARTIŞI OLUR MU?)

Post was edited 2 times, last by “sungur60” ().

millet akdeniz ve bozgeyiğin halini tartışırken ve server birleşimi beklerken yeni server açılıyor bu çok saçma.bence kalabalık bir server olacak turkey ve anadolu çok boş kalmaz eretna,candar,akdeniz,bozgeyik vs. buralarda oynayan oyunculara yazık.herneyse yaza güzel bir giriş yaptık :thumbsup:

Psychosis wrote:

millet akdeniz ve bozgeyiğin halini tartışırken ve server birleşimi beklerken yeni server açılıyor bu çok saçma.bence kalabalık bir server olacak turkey ve anadolu çok boş kalmaz eretna,candar,akdeniz,bozgeyik vs. buralarda oynayan oyunculara yazık.herneyse yaza güzel bir giriş yaptık :thumbsup:
      Hali hazırda olan serverleri düzeltmek yerine yeni server açmak hangi kafa anlamadım ne yapmaya çalışıyolar

Turkia wrote:

sungur60 wrote:

Arkadaşlar yeni serverin açılmasıyla birlikte özellikle turkey ve diğer serverlerin piyasası ne yönde etkilenir olumlu olumsuz yönde? (FİYAT DÜŞÜŞÜ VEYA ARTIŞI OLUR MU?)?(

Turkey'de pek sorun olmaz köklü sv oldu oralar artık ya.

Köklü server olmasına rağmen az da olsa düşüş olacağını düşünüyorum.
      Güç daima kıskanılır.

Psychosis wrote:

Doğru söylüyosun belki bu svden sonra gelecek diğer sv bu boş svlerin birleşimini sağlarlar.
      Güç daima kıskanılır.

Rurouni55 wrote:

Turkey diğer serverlardan ayrılan bir server. edilee kendisi dedi full event serveri her şeyi farklı olacak diye. bence akdeniz ve bozgeyik kadar düşmez. düşerse de destana gideriz çok da sorun değil :DD

Az bişey düşer zaten misal 15000 kişi useri var diyelim 14000 civarı böle az miktarda düşüş olur.
      Güç daima kıskanılır.
      Sanırım önlemler alıcaklar botçulara bir müddet düşen event eşyaları vs satılamayacak sanırım oto av yok katakombcular 55 level zindancılar yok aslında normade oynanabilir gibi

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.
      Sw ler birleşmeden yeni sw açılması çok faydalı bir durum oldu. svler birleşmeden boş svlerden ayrılan ayrılacak sonra ona göre birleşecek. daha çok boş sv birleşecek ve birleşimden sonra o svlerde ani oyuncu kaybı yaşanmayacak yeni sv yüzünden.

Turkia wrote:

Okullar kapandı bayram harçlıklarıda var çocukların napacaklarını şaşırdılar boş muhabbet para tuzağı xD "akdeniz,bozgeyik" boş svler birleşmesi lazım unutuyorlar bunları.

Baba herkes senin gibi sabahtan akşama kadar evde oturmuyor la adam spor salonlarına yüzmeye bilimum spor sanatlarına dallarına gidip spor yapıyor hayattan zevk alıyor kesinlikle para tuzağı

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.
      turkey mis gibi event swsiydi şimdi baktım daha destan açılmadan birçok yer turkey satış fiyatlarını düşürmüş. sizce daha da düşer mi? buna bağlı olarak oyun içi pazar fiyatları artar mı? pazar durgunlaşır satışlar imkansız hale gelir mi? bayağı endişelenmeye başladım destan açılsa da görsek hele bir
      turkey etkilenmez dıyosunuzda en cok etkınlenen yer turkey serverı olucak bundan emın olabılırsınız zaten won buğunda yarısı bırakmıştı kı pazarlara bakarsanız sağlam karakterlerın buyuk bı kısmı ıtem satısına gectıler bıle turkey serverı satış durumları falan %70 azalır kı sayısıda azalır en cok vurgun turkeye olucak