M2Bob Ban Olayları

Drakee schrieb:

1 pcde m2bob dıger yan pcde malum bır fırmanın botunu kurdum ..yan yanalar ..ayrı gayrısı yok yanı dıb dıbe duruyorlar ..m2bob ban yedı dıger bot yemıyor daha ne soylenebılır kı ...dahada bısı yazmam buraya ...artık yakalanmıyor dıyorsanızda soylenıcek bı durum yok :S

Aynısını ben de başta ilettim ama m2bobda bazı ayarları açmak kesinlikle sisteme yakalatıyor ve ban yedirtiyor.
      M2 bob'Da bir şey var kimse inkar etmesin bu adamlar istediği zaman sistemlerini açıp takip ediyorlar istemedikleri zaman kapatıyorlar bu normal m2bbo u kötülemiyorum bi çok özelliği var duran çar ban yemiyor şuna açıklık getirelim 1 aydır etp hrısızları simyacı onunde kahraman olmus durumda ve ara ara shop bot kuruyorlar.
      bir python gibi bir kod yakalansa duran çarların da ban yemesi lazım bu demek oluyor ki kullandıgımız bir özellik yakalanıyor bunu deşmemiz lazım buraya odaklanmak lazım ne kullanıyoruz da böyle oluyor ? giriş çıkışlarda metin2 ekranına bir anda giriyor bu olabilir mi ? lakin yine diyorum shop botun ban sebebı hızlı kurmaktan kaynaklıdır ilk start tusuna bastıgımız an süre geriye işlemesi lazım ayarladıgımız süre bu (antiban sekmesi gibi) kesinlikle şart 3,4 çar sokuyorsun vea ilk girdiğin gibi pazar kuruyorsun unutuyorsun dalgınsın giriş saati ile pazar kurma saati sisteme takılıyor olabilir bu hatayı devamlı yaptım devamlı ip ban yedim bir kere bile yapsak %70 şans ile yiyorsun ip i . @NCT

Turkia schrieb:

Arkadaşlar ip ban olayı'Da yok malesef level bot gümlüyor sadece :D dün saldırı hızını hiç açmadan denedim ban yedi sabah sadece level botlar.
      zaten 2 tane açıyorum artık akmasa damlasın misalı +20 bot olayı biraz geride kaldı bu aralar en azından :) m2 takımı sanki şey diyor kullanın ama sınırlı kullanın ban yıcenızı bılıyorsunuz aktarın ama günlük banlıcam dıye bır sıstem yapmıs resmen :D

@NCT modum free sürümünde ban yiyen sanırım yok birde malum hilede ban sorunu yok en azından 12 saatte bir yemiyor ss alınmadık sürece yemiyorlar bunları arastırdım birebir oyun içinde de sordum. Birde göz görüyor adam hep aynı yerde onun ss alma imkanı olmaz zaten ben onu görmüyorum o beni o 5 gündür aynı yerde ben 5 gündür 50 çar soktum oyuna :D

@xxoogg hocam farm bottaki ayarlarını kısa öz yazarmısın ? level botla karşılastırma yapalım kullanıyorsan.

Free'de ban yiyenler var mı yiyorsa kaç saatte bir yiyor ? ya şu malum hile'de özellik çok az o yüzden yemiyor bunu herkes biliyor zaten m2bob öncelerden yerken sistem banı o yemiyordu yemezde hiçbir özelliği yok. önemli olan m2bob free version'da ban yiyenler ?

Bu aralar free kullanıyorum ve banlar hala aktif olarak devam ediyor..
      S.a beyler ben m2bob u mart gibi bırakmıştım o zamandan bu yana 2 veya 3. göz atışım foruma bırakma nedenim de ben yaklaşık 4-5 yıldır ilk zamanlarından beri aralıklı da olsa kullandım hayatımda ilk defa m2bob dan geçtiğimiz mart ayı ban yedim hatta şubat ayında 97 level hesabım sürgünde günde min 15 saat çalışıyordu sonra 2-3 hafta kullanmadım tekrar 42 level yançarımla kulede kendim etp kasmak istedim m2bob ile girdim sadece ilk 2 katı geçmek için birtek çekmeyi açtım sadece çekme çat 15 dk içinde ip ban bütün hesaplarım gitti ne olduysa mart ayından beri var kesinlikle yakalıyorlar şu bot seraching mevzusu bi çıktı akşamları yazıyordu bikaç ay önce hatırlarsınız işte o yakalıyor açık net ! Ha şuan m2bob suz oynuyorum bizim sv de günlük 200 lü kaliteli basmalar bedavaya satılıyor, şuanda da onun merakına acaba bot sorunsuz mu diye bakmaya geldim baktım benim durumda herkes ilk ben yakalandım bu şekilde galiba ama ben yangcı deildim oyunu oynuyordum üzdü 7-8 yıllık hesabım gitti.

Neu

Turkia schrieb:

Drakee schrieb:

1 pcde m2bob dıger yan pcde malum bır fırmanın botunu kurdum ..yan yanalar ..ayrı gayrısı yok yanı dıb dıbe duruyorlar ..m2bob ban yedı dıger bot yemıyor daha ne soylenebılır kı ...dahada bısı yazmam buraya ...artık yakalanmıyor dıyorsanızda soylenıcek bı durum yok :S

Dostum ben o dediğin malum hileyi 5 6 client günde 10 12 saat kadar kullandım 2 3 hafta da anca ban yedim.Hatta 16 saatleri gördüm.

Neu

M2Bobcu2 schrieb:

Turkia schrieb:

Drakee schrieb:

Dostum ben o dediğin malum hileyi 5 6 client günde 10 12 saat kadar kullandım 2 3 hafta da anca ban yedim.Hatta 16 saatleri gördüm.

o hilenin herhangi bir işlevi yok çekme ve 7x hariç çöp bi hile brom malesef botçuluk yapıcaksan boba mecbursun

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.

Neu

PK hack,saldırı hızı,koşma hızı,waithack,bigrange,konumda kalma "bu ayarlarda ban sorunu yoktur" diğer ayarları deneyin.
      Birde birkere kick atıyor ikinci kickte ban geliyor bu şekilde olmuş.
      Yukarıdaki özellikler'de sorun yoktur diğerlerini deneyebilirsiniz ışınlamada da sorun oldugunu düşünmüyorum sorun tahminimce "burada başla" da bi şekilde yakalanıyor olabilir girişte yakalanıyor olabilir buralara odaklanın ve diğerlerini deneyin lütfen ban yediğiniz zaman bu şekilde paylasın logu. kick ten sonra mı died den sonra mı dıye.

ilk önce 2.resim ban yedi onunla birlikte 1.resimde ban yedi log'a gecmemiş.

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „NCT“ ()

Neu

loga bakın bunuda buldum silmemişim iyiki kick kick banned@KIZILPENCE modum paslastıgım loglara bakarmısınız :) nedneleri hep aynı
      Karşılaştırmayı siz yapınız gençler nedeni ortada degıl mı bukadar mı tesadüf olur.. kick died ban. @NCT saatler hep aynıdır ! oto banned.

RESİM1:

RESİM2:

RESİM3:
      Resim4:

Dieser Beitrag wurde bereits 7 mal editiert, zuletzt von „NCT“ ()