M2Bob Ban Olayları

Benutzer-Avatarbild

Beitrag von „SinirliBiber“ ()

Dieser Beitrag wurde von „NCT“ aus folgendem Grund gelöscht: M2bob hesabınızı devrettiğiniz halde gelip burada topluluğun kafasını karıştıracak söylemlerde bulunmanıza müsade edemeyiz ().
      Hocam geçen ban dalgasındada böyle söylemiştiniz lakin herşey olduktan sonra kabul ettiniz botun yakalandığını bence bi daha gözden geçirin derim. @KIZILPENCE

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.
      Kısa ve öz metin2 takımı istediği zaman o erro log'mu syser mi her ne haltsa ordaki bir panelden sistemi acıyor log hatasına gore carlar banlanıyor abi he bu zaman zaman olur hep olur şu aralar hep oluyor. Ama tamamen ban dalgası kalktı dıye bırsey yok malum hileler yakalanmıyor m2bob yakalanıyor bu acık senelerden berı bı kapanamadı nerden neyın yakalandıgını bir turlu cozemedıler sadece metin2 takımı bu sistemı hep calıstırmıyor abi isteyen istedıgını desın bu boyle.

ben acalı 15 dk olmus car 0 3 ay once kasılmıs çarda malum hılede adam kasıyor neden ben yıyorum aynı yerdeyız adam yemıyor halada aynı yerde ve nıye hergun aynı saatte yıyor sabah 6 dada kapatsan 10 cıvarı ıllakı yıyor.

ss den yesin eywallah hergun avcı gelsın yesın eyw da ne avcı işi bu ne gm işi belli acık net.

Birde şu var level bot illaki yiyor lakin o level bot ile 2 saate civarı ıp degıstırmezseniz sabah ban yerken onlarda yiyor :D 1 2 kere degıl sıklıkla ıp degıstırın degıstırmezsenız onlarda yiyor.
      ne demısler doğru soleyenın yorumları sılınır ^^ sız sılemeye devam edın yorumları 1 ay sonra çıkar bot yakalanıyordu sımdı duzelttık yakalanmıyor dersınız :D 3-5 aylık kullanıcı olsak tamam yerız bunlarıda artık kabak tadı verıyor son zamanlarda gf ye laf atıyorsunuz adamlar hs bıle yok suanda botunuz gg ^^ bunuda sılıceksınız ama yapıcak bısı yok yazmazsam ıcımde kalıyor..çekme olmadan hızlı vuruş olmadan botu ne yapam ben ban yemeyenler bole ban yemıyor acarım makromu ole kasarım neden bot kullanıyım kı :S 9.6.5 de yenı clıente gore kuruldu bot o ara bısıler oldu ıste kabul edın sızde duzeltıcez dıyın bu kadar basıt bır durumu ne hale sokuyorsunuz :(

Drakee schrieb:

ne demısler doğru soleyenın yorumları sılınır ^^ sız sılemeye devam edın yorumları 1 ay sonra çıkar bot yakalanıyordu sımdı duzelttık yakalanmıyor dersınız :D 3-5 aylık kullanıcı olsak tamam yerız bunlarıda artık kabak tadı verıyor son zamanlarda gf ye laf atıyorsunuz adamlar hs bıle yok suanda botunuz gg ^^ bunuda sılıceksınız ama yapıcak bısı yok yazmazsam ıcımde kalıyor..çekme olmadan hızlı vuruş olmadan botu ne yapam ben ban yemeyenler bole ban yemıyor acarım makromu ole kasarım neden bot kullanıyım kı :S 9.6.5 de yenı clıente gore kuruldu bot o ara bısıler oldu ıste kabul edın sızde duzeltıcez dıyın bu kadar basıt bır durumu ne hale sokuyorsunuz :(

oyuna girip bakabilirler hileci kalmadı oyunda :D level botlar hep ban yiyor..
      Hem shopbot fonksiyonu hemde levelbot fonksiyonları şuanda test ediliyor yaşadığınız problemlerin kaynağı bulabilmemiz için bizlere forum dışı skype dan ve ya forum mesaj kısmından ban yiyen karakterinizin log dosyasını ve şu bilgileri iletiniz lütfen iletmeden önce şu aşamalarını yaptığınızdan emin olunuz yoksa çözüme ulaşmakta zorluk çekeceğiz.

-Oluşturduğunuz hesap ve karakterleri min 2 3 saat dinlendirin hemen kurmayın.Oyunun yönetim panelinde oyun yöneticileri yeni oluşturulan karakterleri takibe alıyor ve bu yüzden kurduğunuz karakterler 30 dk 1 saat içerisinde ban yiyebiliyor.
      -Özellikle shopbot seçeneğinde sorun yaşayan kullanıcılar için bot kurduğunuz karakterlerden aynı ip de shopbot yani pazar çarlarınıza malzemelerinizi ve ya paralarınızı ticaretten aktardıysanız bot hesaplarınız banlandığı zaman shopbottaki pazar çarınızın kurtulma şansı çok düşüktür malzemelerinizi usulüne göre aktarın paraları aktarmak için ise daha güvenli yol tercih ediniz.( Bu yöntemlerle ilgili açıklama yapamıyoruz malesef).
      -Levelbot karakterinizde son günlerdeki yaşanan banlarda belirli seviye karakterlerde sorun yaşanıyor öneri olarak karakteri biraz daha üst seviyeye getirin örneğin 15 levelse 20 yapın 30 ise 35 yapın.
      -Levelbot kullanıcıları olarak daha sakin bölgeleri tercih ediniz. Yöneticilerin standart dolaştığı bölgeler var ve anti ban seçeneğinde gm gelince oyundan çık seçeneğini mutlaka aktif ediniz. (Yaşadığınız banlarda oyun yöneticilerinin izleme modunda gelmesi ve ya diğer oyuncular tarafından ihbar +ss gibi bildirimler rutin ban durumlarıdır).

Son olarakta kurduğunuz bot bölgesini ne ürettiğinizi ne kastığınızı hangi siteye sattığınızı ne kadar kazandığınızı lütfen forumda dile getirmeyin forumda çok fazla dile getirildiği için daha çok sıkıntılı süreçler yaşıyoruz yani ne kazandıysanız ne ürettiyseniz size kalsın başkalarının bunu bilmesine gerek yok. Bildirimlerinizi @NCT ve @KIZILPENCE bildirebilirsiniz.
      @KIZILPENCE levelbotu 30*40 seviye aralığında kullanıyorum. ettiğim testlere göre şüphelendiğim özellikleri belirttim. mobpuller ve waithackdan kaynaklanıyor sanırım. ikisini kapatınca bu sefer hesaplar çok yavaş kasıyor. bir gün boyunca farmladım kapalı şekilde ban yemedi. fakat şuan bot sürem bittiğinden dolayı daha fazla testler yapamıyorum. banlanan hesapların loglarına bakıyorum. 10 saatlik farmın sonunda kendi hesaplarım dışında yanında gezen geçen olmuyor. her iki özelliği devreye soktuğumda ise max 12 saat dayanıyor hesaplar.
      Gençler ben temiz bir hespa kasayım dedim arkada başka şeylerle uğraşırken TÜM AYARLARI KAPAATTIM
      HIzlı koşma YOK
      Hızlı vurma YOK
      Dmg hilesi YOK
      Wallhack YOK
      Sadece levelbotta gidip tek tek yavaaaaş yavaaaaş mobları kesiyordu hesap hatta yerini de ilerletiyordum hani 1. köyde köpeklerde başladım domuzlar se junglara doğru götürücem bi baktım hesap 8 levelde ban yedi.
      Bilemiyorum lakin LEVEL botta bir sıkıntı varmış gibime geliyor pek bir bilgim de yok b ir şey söyyleyemeyecğeim
      Aynı zamanda dün bir hesabı 1. köy köpek kurtların orda çekmesiyle moblockuyla bıraktım çeksin tpolasın efsunlu bi halt düşsün diye ban yemedi 14 level olmuş tüm akşam ve tüm gece kasmış 17levele kadar çıkmış anlayacağınız
      Son 6 günce yaşadığım sorunu aktarayım.

1: +30 level 3 ay önce kasılmış hesabı oyuna sokuyorum gece 1 civarı ve level bota bırakıyorum,onun yanında level bot fonksiyonu çalışmayan hesaplar'da bulunmakta belirli saatler'de örneğin sabah 10 civarı levelbot'lar ban yiyor. diğer çarlar aynı ıpde sorunsuz bir şekilde açık kalıyor.

2: avcı gelse genellikle ip ban atar alayı gider.

3: ss alınsa hergün aynı saat zarfında ban yemez.Bu kadarı imkansız.

4: Waithack hızlı koşma ve vurma'dan olacagını sanmıyorum boyle bırsey olsa malum hiledekilerde yerlerdi.

5: SS alındığı zaman yetkili gm bakarsa yani sgm,ga gibi rütbeliler ip ban atıyor istedıgınız kadar ip niz degısmıs olsun yinede o çarlar ban yiyor yani ss si alınan level bot arastırılıyor ve alayı yiyor.

Ve şu durumda olabilir oyun içi o saatelerde avcı değilde (GM) yetkisi olmadığı için genellikle ip ban atamıyor bizi (GM) banlıyor olabilir.

Kızılpençe'nin dediği gibi yeni oluşturular karakterler kontrol ediliyor dinlendirmezseniz sabah kalktıgınızda alayını ban yemiş şekilde bulursunuz dinlendirirseniz sorun olmuyor (genellikle siteden hesap kurun en fazla 3 adet olmak şartıyla,ve 1 gün dinlendirebilirseniz daha iyi olur o size kalmış)

Shop bot'a gelince dinlenmiş krakterler olursa shop bot ban yemiyor (ss alınmadık sürece,ss alınırsa incelemede alayı gider özellikle rütbeli gm ler araştırıyor) :D bunu çözdüm ve yaklasık olarak sadece level botta ban yiyorum shopbot'ta ban yemiyorum diyebilirz en azından (2 haftadır) !!

1 yıl önce başımdan gecen olay şu şekildedir aynı şekilde ban yiyordum level botta mesela örneğin gece açtık diyelim çarları bir saat var örneğin sabah 6 yı geçtiğiniz zaman oyunda olursanız vea 6 sa degılde 6,30 da oyundan çıkarsanız o çarlar illaki 4 5 saat içinde ban yiyor. (saati örnek verdim) şuan saat aralıklarını bilmiyorum. Şuanda'Da o sistem mevcut.

Geniş çaplı denemeler yapın özellıkle hergun ban yiyenler hesabınızı en az 6 saat dinlendirin ve ss alınmayacak biryere deneme icabında, özellikle gece botu açın 23:00 24:00 gibi sabah 5 gibi kapatıp ve öğlen 13:00 14:00 gibi hesaplara bakın ban yemiş mi diye duruma göre sizde benım gıbı sabah ban yıyorsunuz sorun anca bu sekılde anlasılır.

Ve halan ban yiyorsa DERİNDARBE'nin dediği gibi (GECE AÇIP BAN YEMEYECEĞİNİZİ SANIYORSUNUZ,AMA YANILIYORSUNUZ SABAH O HESAPLAR BAN YİYECEK) sözünü değerlendirmenin mantıklı olacagını dusunuyorum . :)

burkinq1914 schrieb:

Kimsede şunu sorgulamamış belkide kullandığınız script sizleri banlatıyor ? :) Ne iş yaptığınız zaten anlatışınızdan belli o işi yapmayanlardada kronik bir ban sıkıntısı yok.

Koskoca metin2 takımı sisteme düşen logları banla butonuna basar banlar bu kadar zor değil ya önemli olan hangi logların takıldığı hangi özelliğin..
      script kullanan'da var kullanmayan'da var bu arada herkes kullanmıyor :/
      script kullanıyorum. mobpuller ve waithack kapalı olmasına rağmen tekrardan ban yedim. hesap 2 gün önce 8 saat civarı levelbotta kasmıştı. bugün de botun süresini tazeleyip. bota koydum . 4 saat açık kaldı ve ban yedi. kendi hesaplarım dışında gelip gidende olmadı. levelbotta kasan 3 hesabımda aynı vakit de bota koymuştum 3üde aynı anda ban yedi. hesaplar 30 seviyeydi
      açık olan özellikler
      hız 190
      pelerin 50
      konum değiştirme açıktı
      pozisyondaa kal
      tekli vuruş
      toplama alan 1x
      sadece bunlar açıktı

kenji2121 schrieb:

script kullanıyorum. mobpuller ve waithack kapalı olmasına rağmen tekrardan ban yedim. hesap 2 gün önce 8 saat civarı levelbotta kasmıştı. bugün de botun süresini tazeleyip. bota koydum . 4 saat açık kaldı ve ban yedi. kendi hesaplarım dışında gelip gidende olmadı. levelbotta kasan 3 hesabımda aynı vakit de bota koymuştum 3üde aynı anda ban yedi. hesaplar 30 seviyeydi
      açık olan özellikler
      hız 190
      pelerin 50
      konum değiştirme açıktı
      pozisyondaa kal
      tekli vuruş
      toplama alan 1x
      sadece bunlar açıktı

Spoiler anzeigen
      ​2gün gayet normal ben gece 24:00 01:00 arası açıyorum her sabah ban yiyorum 9,10 gibi o saatelerden erkende kapatsam ban yiyor sadece level bot.
      ben de aynı şekil de ban yiyorum fakat genellikle script acıkken ve sadece levelbotlar yiyor sisteme takılıyor ki yiyor ss den ban yedigimiz de ıp attıklarını herkes biliyor ga konusuna gelicek olursak yanımız da ki adam ban yemeyip biz yiyosak ga da degildir bu artık lütfen kabullenin sistemlerine birşey eklendi oda bizi banlıyor.

Turkia schrieb:

Koskoca metin2 takımı sisteme düşen logları banla butonuna basar banlar bu kadar zor değil ya önemli olan hangi logların takıldığı hangi özelliğin..
      script kullanan'da var kullanmayan'da var bu arada herkes kullanmıyor

Kardeşim öyle olsa her fonksiyonda ban yeriz aynı mantık kaldıki bir tane botçu kalmaz oyunda dediğin gibi bir fonksiyon olmuş olsa şuan ban yiyenlerin %99 u script kullanımından yiyor. Hayali şeyler kurmayın kafanızda.
      Hayali birşey kurduğumuz yok fikrini soylersin 1 level acariz scriptide acariz kenari koyariz cari Ban yiyene kadar atsin alsin kontrol ederiz benim aklımdan geçende scriptti ilk başta açıkcası. Sistem loguna takiliyor işte ve belirli saatlerde ya oto ban atılıyor ya elle ban atılıyor panelden.. bunun gibi log a takilan shop botta var mesela devamlı olmasada.. dedik o kadar etiket etmeyin bazi seyleri diye bagira cagira olsun paylasmak iyidir deyip soylediler. 20,30 pazari ayni anda kurup etiket ettiler yarini dusunmeden simdi durum bu iste adamlarin gozune batti haklilar eger scripttense .. Oyunda botcu pek yok varsada kahraman değil yada malum hileli,bob u kullananlar farm harici kahraman car benim görüşümde yok farmda sorun yok.
      Amaç sorunları konuşarak çözüm üretip sonuca varmaktır. Bu sorun scriptten'de olabilir m2bob'u alacak olanlar bu konuya takılmasın rahatlıkla alabilir şuanlık düşünce ve tahminlerimiz "script" kıyı köşede açıp deneyeceğim sonucları yazarım :)

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

@Turkia oto ban atıyorlar uzun süreli script kulanan car loglara takılıyor öbür carlarım ban yemezken tek car ban yiyor 1 hafta denedim boyle devam etti farmbota bırakıp bir gece yada 2 gece hic kapamadan ban yemedim scripte kesinlikle sorun var her gün tek car banlanmıs sekil de uyanıyorum ve hala sistemsel sorun yok demelerinden cidden gına geldi var kardeşim işte script kullanırsan oto ban yiyorsun belirli saatler de yada belirli saatleri aşıp acilen buna fix gelmeli