M2Bob Ban Olayları

SinirliBiber schrieb:

Drakee schrieb:

ne demısler doğru soleyenın yorumları sılınır ^^ sız sılemeye devam edın yorumları 1 ay sonra çıkar bot yakalanıyordu sımdı duzelttık yakalanmıyor dersınız :D 3-5 aylık kullanıcı olsak tamam yerız bunlarıda artık kabak tadı verıyor son zamanlarda gf ye laf atıyorsunuz adamlar hs bıle yok suanda botunuz gg ^^ bunuda sılıceksınız ama yapıcak bısı yok yazmazsam ıcımde kalıyor..çekme olmadan hızlı vuruş olmadan botu ne yapam ben ban yemeyenler bole ban yemıyor acarım makromu ole kasarım neden bot kullanıyım kı :S 9.6.5 de yenı clıente gore kuruldu bot o ara bısıler oldu ıste kabul edın sızde duzeltıcez dıyın bu kadar basıt bır durumu ne hale sokuyorsunuz :(

Aynen benm yorum ndn silindi bende anlamadm :S

Aynen bob bitti az once devam edelım bı sekılde dedim denemeye ana bob'da zamlanmış :D hey Allahım
      Hangi sunucuda oynadığınız bilemiyorum tabiki, ama avcıya yakalanmış olmanız muhtemel ( bugün için konuşuyorum ) çünkü dolanıyordu bugün haritaları.

Bunun dışında sistemsel bir ban söz konusu değildir, ban yiyen arkadaşlar yorumlarınızı okuyorum.

Sistemsel bir ban olduğunu ve bob da sorun olduğunu dile getiriyorsunuz. Madem bob şuan sorunlu neden ısrarla hala karakter açıp hesap kuruyorsunuz burda bir ironik durum söz konusu.

Aynı şeyleri deneyip farklı sonuçlar beklemenizde ayrıca tuhaf.

Neden ban yediğiniz çok ince bir nokta ama m2bob ile alakalı bir durum değil bunuda zamanla kendiniz deneye deneye tecrübe ede ede bulabilirsiniz
      Yardım ve sorunlarınız için [email protected]
      sizin yapmadığınızı biz yapıyoruzki. karakter açıp açıp deniyoruz. levelbotta sorun var bu bariz belli yorumları okuduğunuzu söylüyorsunuz okuduğunuzu hiç zannetmiyorum. oynadığım sunuucuda oyuncu yok diyiyoruz. avcı gelip kasan hesabı banlıyacak yanında duran hesabı banlamiyacak mi? biraz düşünün derim. yeni bir bot kullanıcısıda değilm. belki 2 seneyi geçmiştir. tecrübeli sayılırım. daha öncelerinde 5 ay aralıksız botta +12 saat kasıp ban yemeyen hesaplarım vardı. bu iki haftadır paso banlanıyorum ve banlanıyoruz. tek tek bütün özellikleri kapatıp her haltı denedim yine ban yiyiyor. diyeceksiniz takibe alınmışsınız. hadi ben alındım ötekileri? levelbot açık iken artık asıl hesabıma bile girer oldum. levelbottakiler ban yerken ötekilere hiçbirşey olmuyor
      Bizim yapmadığımızı nerden biliyorsunuz. Bu kadar kesin hükümlü konuşmanız için hiç bir neden yok. Bizlerde sizler gibi bot kurup hesap kurmaktayız.
      Ayrıca ban yemenizin sunucunun doluluk oranıyla yada yakınınızda hiçkimsenin olmaması ile bir ilintisi olduğunu kim söyledi.
      Avcı banını parantez içinde yazdım sizin okumadığınız çok bariz bir şekilde , diğer günler için yada farklı sunucular için bir şey söyleyemem.

Biraz mantıklı düşünürseniz hatanızı bulursunuz.
      Hatayı bulmanın ilk yolu hatayı kabullenmektir. Sürekli karşı tarafı suçlamak sadece zaman kaybı başka bir sonuç getirmez.
      benim sizleri suçladığım yok. yaşanılan problemi modlara veya admine iletiyoruz ve aldığımız cevaba bakın.. '' Madem bob şuan sorunlu neden ısrarla hala karakter açıp hesap kuruyorsunuz'' acaba neden kuruyoruz düşündünüz mü? bizden başka levelbot kurupta ban yemeyen var mı merak ediyorum şuanda. eğer ki varsa script kullanıp kullanmadıklarını belirtirlerse sevinirim.. ''Aynı şeyleri deneyip farklı sonuçlar beklemenizde ayrıca tuhaf'' bu cumlenize ithafen yorumları okumuyorsunuz demiştim.. arka sayfalarda her ban yediğimde farklı ayarlar kurduğumu bazı özellikleri kapatıp denediğimi dile getirdiğimi söyledim. ve şuanda bile tekrardan kurdum bota. farklı mekan sakin loglara takılan bir kişi bile yok. veban yemeyi bekler vaziyette başında bekliyorum.
      Tamam bizi suçlamıyorsunuz ona kabul, ama görmek istediğiniz yada anlamak istediğiniz cevaplara karşılık veriyorsunuz sadece.

bizden başka levelbot kurupta ban yemeyen var mı merak ediyorum şuanda ? diye soruyorsunuz bende size yanıt veriyorum bizim ban yemediğimizi. Moderatör olarak en sağlam kaynaktan bilgi veriyorum siz yine tatmin olmuyorsunuz.

''Aynı şeyleri deneyip farklı sonuçlar beklemenizde ayrıca tuhaf'' bu soruma yanıt verdim diyorsunuz ama ne demek istediğimi tam olarak anladınız mı acaba önce lütfen bunu bi kendinize sorunuz lütfen.

2 yazmış olduğum postlarda son bölümde size ince bir mesaj verdim bu noktaya yoğunlaşıp hatanızın temel sebebini arayınız.
      hesaplarım az önce tekrardan banlandı. toplamda 9 saat levelbotta kasıldılar etp scripit açıktı. yanında duran çarlarıma birşey olmadı tekrardan.
      banlanmaya yakın zaman diliminde dikkat ettim ki. çok sık oyundan atmaya başladı 2 sefer 15 dakikalık pause aldı clientler. ardından aynı anda 3 hesapta gümledi. bu seferki ayarlarım da. mobpuller waithack vs. herşey açıktı. antiban da biri gelince düşük profile ayarlıydı. hesaplar 6,12 saat arasında dayanıyor. ne kadar hesabı dinlendirsemde eninde sonunda banlanıyor.

kenji2121 schrieb:

hesaplarım az önce tekrardan banlandı. toplamda 9 saat levelbotta kasıldılar etp scripit açıktı. yanında duran çarlarıma birşey olmadı tekrardan.
      banlanmaya yakın zaman diliminde dikkat ettim ki. çok sık oyundan atmaya başladı 2 sefer 15 dakikalık pause aldı clientler. ardından aynı anda 3 hesapta gümledi. bu seferki ayarlarım da. mobpuller waithack vs. herşey açıktı. antiban da biri gelince düşük profile ayarlıydı. hesaplar 6,12 saat arasında dayanıyor. ne kadar hesabı dinlendirsemde eninde sonunda banlanıyor.

Ban yeme sebebiniz daha öncede dediğiniz gibi kullandığınız script ile alakalı yani levelbot çarlarınız ban yiyebilir diğer karakterler sağlam kalabilir.
      İlk günden beri belirttiğim gibi ayrı kullanılan script ler kesinlikle m2bob ile ilgili değildir yani m2bob u bağlamaz ve ilgilendirmez bu sebeple forumdaki bu tarz konuları siliyorduk çünkü ayrı bir içerik ve içeriğin sahibi olan kişiler artık bu forumda bulunmuyor yıllar önce bu tarz script içerikleri hazırlanıp paylaşılmıştı onları kullanıp ban yemeniz ve foruma gelip bot kullanıcılarının %90 ının kullandığı levelbot yakalanıyor gibi bir açıklamayı elbette forumda yorum olarak açık ve herkese okunur olarak bırakmamız mümkün değildir. Diğer yönetici arkadaşımın belirttiği gibi bizlerde sadece forumda kullanıcılara cevap yazanlar değiliz bizlerde bot kuruyoruz hesap kasıyoruz yang üretiyoruz ve satıyoruz hemde belirttiğiniz gibi levelbot ile. Son olarak belirtmeliyim ki bahsettiğiniz o script bu forumda dillendirildiği için bu halde şimdi tekrar yazayım bugüne kadar olduğu gibi tekrar aynı şekilde bu forumda m2bob a ait olmayan içeriklerin yayınlanmasına talep edilmesine şu özellik varmış konularımız yorumlarımız neden siliniyor bizimle paylaşmıyorsunuz gibi şeylere müsade etmeyeceğiz.Kısacası o scriptler yakalanıyor ve kolay kolayda düzelmeyecek belki 40 50 kişinin kazanç sağladığı şeye kısaca güle güle diyebiliriz,alternatif yollar arayıp bot kurarak farklı şeyler yapmak zorundasınız.

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „KIZILPENCE“ ()

hocam anladım tamamda. alternatif olarak nasıl yang kasılabilirki. botu kullandığım bunca zaman boyunca bu tekniği kullanıyordum. onu geçiyorum. script kullanmadığını söyleyen arkadaşlar dahi banlanıyormuş. ben botu suçlamıyorum. ama bir şekilde loglara düşüyorsak bu sorun düzeltilmeli. bu arada script kullanmadan bota bırakacağım bu gece. ne kadar dayanıcak merak içersindeyim

KIZILPENCE schrieb:

kenji2121 schrieb:

Ban yeme sebebiniz daha öncede dediğiniz gibi kullandığınız script ile alakalı yani levelbot çarlarınız ban yiyebilir diğer karakterler sağlam kalabilir.
      İlk günden beri belirttiğim gibi ayrı kullanılan script ler kesinlikle m2bob ile ilgili değildir yani m2bob u bağlamaz ve ilgilendirmez bu sebeple forumdaki bu tarz konuları siliyorduk çünkü ayrı bir içerik ve içeriğin sahibi olan kişiler artık bu forumda bulunmuyor yıllar önce bu tarz script içerikleri hazırlanıp paylaşılmıştı onları kullanıp ban yemeniz ve foruma gelip bot kullanıcılarının %90 ının kullandığı levelbot yakalanıyor gibi bir açıklamayı elbette forumda yorum olarak açık ve herkese okunur olarak bırakmamız mümkün değildir. Diğer yönetici arkadaşımın belirttiği gibi bizlerde sadece forumda kullanıcılara cevap yazanlar değiliz bizlerde bot kuruyoruz hesap kasıyoruz yang üretiyoruz ve satıyoruz hemde belirttiğiniz gibi levelbot ile. Son olarak belirtmeliyim ki bahsettiğiniz o script bu forumda dillendirildiği için bu halde şimdi tekrar yazayım bugüne kadar olduğu gibi tekrar aynı şekilde bu forumda m2bob a ait olmayan içeriklerin yayınlanmasına talep edilmesine şu özellik varmış konularımız yorumlarımız neden siliniyor bizimle paylaşmıyorsunuz gibi şeylere müsade etmeyeceğiz.Kısacası o scriptler yakalanıyor ve kolay kolayda düzelmeyecek belki 40 50 kişinin kazanç sağladığı şeye kısaca güle güle diyebiliriz,alternatif yollar arayıp bot kurarak farklı şeyler yapmak zorundasınız.

Modum bende kullanıp kazanç sağlıyordum scriptten lakin çok iyi oldu gerçekten çok sevindim birkaç ay sonra tecili bozdurup askere gideceğim 20,30 hesap pazar kurup bağıra çagıra scripti verenler oh sınırsız satılır sen 100e koyarsan ben 50 e koyarım sen kimsin diyenler şap gibi oturdu ya şuan hem mutluyum hem beter olsunlar modundayım saygılar. Levelbot tarafımca denenmiş ve sadece script olan hesap ban yemiştir diğer level bot aktif şekilde kasılmaktadır. "yakında bu script kullananlar" ip banda yiyebilirler kg :D
      Arkadaş bu nedir ya şakamı bu sabah beri 4düncü kez ban yiyorum hemde 20 lw olamadan kırmızı bayrakda hiçkimsenin olmadığı yerde üstelik 12 hesabı farklı farklı mecralarda farklı chlerde level bota bırakıyorum hesaplar 30 lw olmadan banlanıyor 80 lw çarımda gitti sürgünde düşünün hesabı sürgün 1ci kat hiç kimsenin geçmediği bir odaya bota bıraktım üstelik anti ban oyuncu geldiğinde botu kapat gm geldiğinde botu kapat bunlarıda açtım ama hesap bugün ban yedi bugün yaklaşık 50 hesabım banlandı ve bunların 12 tanesi lw bot değil farmbotaydılar anlamadım yani beni gm nin yakalaması imkansız bu şekilde
      Botların ban yemesi bi yana bot ile alakası dahi olmayan farklı pcde çalıştırdığım pazar çarım şamanım tüm hesaplarım banlandı açıklama ve gelişmeleri dört gözle bekliyoruz 95 günlük bob aldım 2 tane birini slot için kullandım bunun boşa gitmesini istemiyorum ilginizi bekliyorum saygılar
      syserr dosyasındaki şu hatayı bi çözemedim python ile ilgili bir hata ve syserr lar dosya numarası ile olusturuyor bu hata olunca genellikle ban yiyor script dosya numarası karaktere özdür tek bir çarın ban yemesi buna baglı sanırım: CPythonSkill::RegisterSkillDesc(dwSkillIndex=4) - Strange Skill Need Weapon(IGNORE_BLOCK)

@belenli1895 araştırılmış hesaplar pazara kadar gider benimde oyle oldu gecen içi dısı arastırıldı pazara kadar gitti :D isteer farklı ip ister farklı pc olsun arastırmada gider banlar haksız kazanc yazar gecer ban nedenini...