M2Bob Ban Olayları

Botu geçen sene yüksek lwl hesap kasmak için kullanmıştım bu senede hesaplarımı yükseltmek için kullacağım pc başında sürekli aktıfım pc basında olmadıgım an botla hesabı kasmıyorum oyuncu geldiğinde botu durdur secenegını kullanarak ss vermemeye çalısıyorum nadır yerlerde.yüksek lwl ıtemlı hesaplarda kullanmak istiyorum kendı kontrolumde pc başından ayrılmadan sizce sistem otomatık ban atıyormu daha dogrusu yuksek lwl hesaplarda kullanıp herhangibir ss verme olayı yaşamadan hesabımın banlanabılırmı şuan mevcut güncellemede bobu sağlıkla kullanabilirmiyim sadece lwl kasmak için kullanacağım. olaki ban yeme durumunda dıyelımkı yedi ıp ye baglı tum hesaplarmı ban yer yoksa sadece o hesapmı ?

Ezel1234 schrieb:

Botu geçen sene yüksek lwl hesap kasmak için kullanmıştım bu senede hesaplarımı yükseltmek için kullacağım pc başında sürekli aktıfım pc basında olmadıgım an botla hesabı kasmıyorum oyuncu geldiğinde botu durdur secenegını kullanarak ss vermemeye çalısıyorum nadır yerlerde.yüksek lwl ıtemlı hesaplarda kullanmak istiyorum kendı kontrolumde pc başından ayrılmadan sizce sistem otomatık ban atıyormu daha dogrusu yuksek lwl hesaplarda kullanıp herhangibir ss verme olayı yaşamadan hesabımın banlanabılırmı şuan mevcut güncellemede bobu sağlıkla kullanabilirmiyim sadece lwl kasmak için kullanacağım. olaki ban yeme durumunda dıyelımkı yedi ıp ye baglı tum hesaplarmı ban yer yoksa sadece o hesapmı ?

Sistem senin loglarını tutuyor zaten incelemeye alındığında kaçış şansın yok. Önce takibe alırlar baktın şirket büyüyor sonra senin karakterlerini kapatırlar aynı Ip üzerindeki. Ayrıca ban yedin sonra tekrar aynı Ip den karakter açarsan onlar da takip ediliyor. Bir süre sonra bot kullanımı varsa onları da kapatıyorlar. Ip ban bu şekilde işliyor. Kısaca IP ban yediğinde o IP üzerinde açtığın bütün karakterlerini süresiz olarak kapatırlar.

Ezel1234 schrieb:

Eğer gerçekten dediğin gibi sadece pc başındayken kullanırsan sıkıntı olmaz gönül rahatlığıyla kullan ama bir an bile taviz versen evet ban yeme ihtimali olur

dragonmyth schrieb:

ben mesela 3 yıl önce 90 lw bıçakçıyla 7x ix i açmış arkadaşı kasyıyodum gece 1 2 dk uyku sersemliği suranın biri gelir ss çeker :D ondan sonrada bob la won kasma işi başladı :D

bende de benzeri oldu. hiç hile kullanmazdım. küfürden süresiz(normalde 1gün 3gün 1hafa sınırsız diye gidiyordu ama bana direk sınırsız attılar) ban yedikten sonra bob öğrendim, won kasmaya başladım.
      Sistem banı falan yok arkadaşlar. server başından beri kimsenin tenezül etmediği uzak bir köşe var. orda kasıyorum. Onca zaman sonra peş peşe ban yiyorum ve o noktada yeni tipler türüyor. Haliyle öyle saça böyle tarak diyip civardaki herkesi büyük bir keyifle banlatıyorum ve laz inadı var devam edicem. işi gücü botu bıraktım bu işle uğraşıyorum ve hiç sıkılmadanda uğraşıcam. Adam gibi git kimsenin olmadığı veya slot açısından kalabalık bir yer bulup orda açın. Uzak sakin yerde böyle bi durum olunca böyle denyolarında hak ettiğini veriyorum. Bahsettiğim mevzuda turkey ve destan sunucusunda.

Aytozu schrieb:

Sistem banı falan yok arkadaşlar. server başından beri kimsenin tenezül etmediği uzak bir köşe var. orda kasıyorum. Onca zaman sonra peş peşe ban yiyorum ve o noktada yeni tipler türüyor. Haliyle öyle saça böyle tarak diyip civardaki herkesi büyük bir keyifle banlatıyorum ve laz inadı var devam edicem. işi gücü botu bıraktım bu işle uğraşıyorum ve hiç sıkılmadanda uğraşıcam. Adam gibi git kimsenin olmadığı veya slot açısından kalabalık bir yer bulup orda açın. Uzak sakin yerde böyle bi durum olunca böyle denyolarında hak ettiğini veriyorum. Bahsettiğim mevzuda turkey ve destan sunucusunda.
      müdür o dediğin serverlarda kasmıyorum ama yine de yediler bi bakalım yer değiştireceğim bakalım olacak mı
      Adamlar önce size biraz izin veriyor baktınız ban yemiyorsunuz daha fazla çar açıp daha fazla bota bırakıyorsunuz. Bir süre sonra parayı kırdım diye düşünürken bi bakıyorsunuz hoop ban yemişsiniz. Sizi böyle böyle oyunun kölesi yapıyorlar anlamadınız mı daha? Bırakın kardeşim bu oyunu gidin pvp server kurun 10 15 gün reklam yapın açın serveri sonra aktifleştirin nesne marketi burdan kazandığınız paranın misli mislini ordan kazanırsınız. Ayrıca bi sıkıntı olmaz bile böyle uğraşmazsınız veya emekleriniz gitmez. Haftada 2-3 reboot atarsınız 2-3 de event yaptınız mı tamam işte para köpeğiniz olur. Haa unutmadan hilesiz sv istiyorsanız dazyshield korumalı açın :)

RdH schrieb:

Adamlar önce size biraz izin veriyor baktınız ban yemiyorsunuz daha fazla çar açıp daha fazla bota bırakıyorsunuz. Bir süre sonra parayı kırdım diye düşünürken bi bakıyorsunuz hoop ban yemişsiniz. Sizi böyle böyle oyunun kölesi yapıyorlar anlamadınız mı daha? Bırakın kardeşim bu oyunu gidin pvp server kurun 10 15 gün reklam yapın açın serveri sonra aktifleştirin nesne marketi burdan kazandığınız paranın misli mislini ordan kazanırsınız. Ayrıca bi sıkıntı olmaz bile böyle uğraşmazsınız veya emekleriniz gitmez. Haftada 2-3 reboot atarsınız 2-3 de event yaptınız mı tamam işte para köpeğiniz olur. Haa unutmadan hilesiz sv istiyorsanız dazyshield korumalı açın :)

Aynen kesinlikle 60 tlye bypassi satilan dazy korumali acmalilar
      Spoiler anzeigen

RdH schrieb:

Ban yemekte sorun yok,Hani senin dediğin gibi değil.tek tek yiyor zaten yerse ben ban sıklığından bans ediyorum :) hergun yemıyordu vea 5-6 saatte bir yemiyordu diye.Parayı kırıyoruz zaten orda sıkıntı yok herşey ban yemiyor :)
      @indeks34 O yöntem çok eskide kaldı araştırma yap biraz öyle modem kapat açla olmaz artık :D
      duyumlarıma ve gözlemlerime göre xxx serverinda bot kuran bir gm var gm yalnız rütbeli değil. Herkesin çarı bna yiyor o kesinlikle yemiyor yerine gelen olursa banlıyor ve kendi devam ediyor :) metin2 takımı bi kendi içindeki botcuyu engellesin lütfen :D
      Walla Bana Kalırsa Zahmetsiz Aş Olmaz Önce İş Sonra Aş Her işin bir zorlugu vardır taktılarmı zaten ban atıyorlar ban atmazlarsa onlar nereden para kazanacak banlıyorlarkı sen gerı yenı actıgın cara eldıven alasın ıtem dızmeye sehırde ugrasasın carları sagda solda gezdıresın pc basında oturasın şükür sistemim kurulu her daımde yardımcı olan arkadaslarım var ban yesemde pazar carım kolay kolay gıtmıyor ve gunluk hasılatımıda hemen satıyorum 3 5 kurusa bakmadan anadoluu 5den verdm dun 70 won dandanakan 65 den 50 w turkey 45 w 10dan verdm gıdıyor yani anlayacagınız !!!