M2Bob Ban Olayları

Benutzer-Avatarbild

Beitrag von „lamak“ ()

Dieser Beitrag wurde von „KIZILPENCE“ gelöscht ().

Turkia schrieb:

taylor66 schrieb:

yav turkia bilmediğin şeyleri kurcalayıp buraya atıp durma gözünü seveyim kendini kodermi sanıyorsun ne :)

ne alakası var koder le felan level botta cıkan hatalar bunlar normal farm botta cıkmıyor syserr da farkı ne onu merak edıyorum ban yıyor yemeden oncede yazıyor ıste :D

size slaitin yeni sağ kolunu tanıtıyorum üstün bilgi ve başarı ve buluşlarından dolayı turkia yeni slait h.o beyler

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.

Vries schrieb:

Turkia schrieb:

taylor66 schrieb:

yav turkia bilmediğin şeyleri kurcalayıp buraya atıp durma gözünü seveyim kendini kodermi sanıyorsun ne :)

ne alakası var koder le felan level botta cıkan hatalar bunlar normal farm botta cıkmıyor syserr da farkı ne onu merak edıyorum ban yıyor yemeden oncede yazıyor ıste :D

size slaitin yeni sağ kolunu tanıtıyorum üstün bilgi ve başarı ve buluşlarından dolayı turkia yeni slait h.o beyler

Hocm neyin boşunu yapıyorsunuz ? syserr dosyasında ne zmaan python c hatası verse o çar ban yıyor yanı script kullandıgım çar dıgerlerınde o hatayı vermedıgı ıcın yemıyor bunu soyledım ne var bunda ?
      konuyla alakasız yorum yazmanızı anlamıyorum. levelbotta ki bütün ayarları test ettim. waithack ve mobpuller dan şüpheleniyordum. sorun onlarda değilmiş. yeni açılan çarlardan kaynaklanıyor. farklı denemeler yaptım hesabı oluşturup. ilk karakteri başka sv. ardından da kendi takıldığım servere kurup bir gün dinlendirdim ardından sakin bir mekan ve serverde bota koydum.2 saatte bi dinlendirdim hesabı yaklaşık bir saat kadar. bunu tekrarladım ve iyi güzel kasarken tamam artık yemiyecek dedim. 10*12 saat geçmişti. işim bittikten sonra çarı kapattım. bir kaç saat sonra gireyim derken bi baktım banlanmış:)
      Benutzer-Avatarbild

Beitrag von „erenbt“ ()

Benutzer-Avatarbild

Beitrag von „YILMAZ“ ()

Benutzer-Avatarbild

Beitrag von „emregg55“ ()

Scripti de gectı bu durum iyce azdılar istedıgın kadar ip degıs yıye alayı yıyor bot parasını 2 günde zor cıkardım neyse şuan siliyorum sinirim bozuldu mu bu sekılde yapıyorum duzelırse yazarsınız gorsz

@YILMAZ ben de sabah duzenlı olarak 8 10 araıs yerım yedm 1 saat sonra 11 gibi yenı çar açtım koydum 10 dk sonra elketrikler kesildi suan geldi girdim ban yemiş xd :D daha açamadım bıle xd

Levebot ve shop bot ta bırseyler var duran çar ban yemıyor. neyse sıktı botun suresı cok var olmasa yazmam :D

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

Benutzer-Avatarbild

Beitrag von „YILMAZ“ ()

Ya yazıyorum ama aptalca bir durum daha var benımle bırlıkte bir adam da vardı dunden bugune 42 levle olmus sanırım bağış yapmıyor o adam loncaya ve free kullanıyor buyuk ihtimal ban yememıs. hala kasıyor

ben 12 çar banlattım belki adam banlatmamış "script kullanmıyoruz" ss alacak biri degıl ki zaten bu kadar kısa surelerde ban yemez zaten 2,5 haftadır yiyor ss ye baglamayın :D

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

Turkia schrieb:

Vries schrieb:

Turkia schrieb:

taylor66 schrieb:

Hocm neyin boşunu yapıyorsunuz ? syserr dosyasında ne zmaan python c hatası verse o çar ban yıyor yanı script kullandıgım çar dıgerlerınde o hatayı vermedıgı ıcın yemıyor bunu soyledım ne var bunda ?

ben bişey demedim ki hacı övüyorum seni neden hiddetlendin ki anlamadım başarılarından dolayı övüyorum gene hiddetleniyon sövüyom gene hiddetleniyon çözemedim seni

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.
      Bobun sadece level bot ve shop botun'da sorun var yoksa duran çar'da ban yer yakalanmıs olsa özellik yakalanıyor hangisi oldugunu bilemiyorum shop bot devamlı yakalanmıyor!

lakin level bot devamlı yakalanıyor hergün düzenli olarak gece 24:00 01:00 da 2 adet çar açıyorum "script yok" sabah 8-10 arası kesin olarak yiyor ip ban yemiyor level bot ban yiyor. şüphelerim birr özelliğin yakalandığı kanaatinde lakin şöyle bir durumda var m2bbo free versiyon kullanan hesaplar sanırım ban yemiyor yiyor diyen kişilerin hesapları kaç saat dayanıyor onu da yazsın m2bbo pre de 10 saati gectıgını ben görmedim.
      hangi özellik yakalanıyorsa bunu çözmemiz lazım script yakalanıyor bu kesin olabilir lakin level botun bir özelliği dah ayakalanıyor benim dusuncem görüşüm bu.

@brkbkr123 yadiğer hileyle ver yansın yapıyorlar diğer hilelerdeki hangi özellikleri kullanıyorlarsa aynısını m2bob'Da kullanalım ve deneyelım hızlı vurma kosma kullanmıyorlarsa bızde kullanmayalım kısacası aynı ozellıkte hileyi deniyelim hala da yiyorsa dicek bırsey yok.

ve birşey daha fark ettim ve basıma geldi defalarca 5 vea 10 oyunu kapatıyorum ıp degıstırmek ıcın gırıyorum ban yemıs bu tesaduf olamaz sanırım oyundan cıktıgımzı an syserr dakı hatalar vea baska bıryerde kı hatalar sısteme gıdıyor ve banlanıyoruz.

Dikkate alınması lazım başka ülkelerde bu sorun var mı bilmiyorum fakat hergün çar kasmak her gün bot itemi dizmek günde değil 9 10 saatte bir bunlar baya zor olmaya başladı.

Duran çarlar simyacı önunde etp hırsızları aynı hsesabı 1 aydır görüyorum ban yemiyorlar ara ara onlar da yerden çaldıkları etp leri satarken shop bot kullanıyorlar ve ban yemiyorlar."bu demek oluyor ki biz ya hızlı hızlı shop bot kullanıyoruz yada bir ip de cok çara gırıyoruz da ban yiyoruz" shop botun küçük bir açıgı bu olabilir.! start tusuna bastıgımız zaman 3 dakıka dan gerıye sayabilir böylece ban sorununun önune geçilebilir . Unutup arka arkaya 2 3 pazar kuruyoruz ve sısteme hata gıtmıs oluyor bu çok önemli antiban olarak.
      örneğin 4 çar pazar soktum oyuna diyelim start tusuna bastım fakat şöyle bir durum var oyuna ilk giriş ile pazar kuruluş saatleri tutmuyor bakıyor sistem 12:00 da oyuna girmiş 12:00 da pazar kurmuş ve İP olarak banlıyor. o yüzden start tusuna bastıgımız zaman time settings gibi süre start süre ayarı olsun bizim ayarladıgımız süre geriye saysın öyle pazar kursun unutup bır kere bıle yanlıs yapsak sanırım ban yıyoruz bunu dıkkate alın. @KIZILPENCE

modum dınlendırılmıs çarlar açtık biri malum hileli diğeri bob lu boblu ban yedı malum hileli devam ediyor sizde deneyebılırsınız artık baska bısey demıyorum :Daynı yerdeydı ıkısıde kımsede yoktu level bot gümledi .

Bakın bu adam 5 gündür burda 24 saat açık hemen hemen yanı yerlerdeyız m2bob'un free versiyonu sanırım bu hile emin degılım lakin yemıyor adam hiç

Dieser Beitrag wurde bereits 8 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()