M2Bob Ban Olayları

Neu

Gıcık edyorlar sonu iyi olmucak yıne basladı banlar bak uyandı ser*fsızler.gecen sene 2016 da bu sekılde oldu1 ay boyle ban oldu sonra duzeldi gercekten şöyle dusunuyorumya ben pc oyun illletini gormekten sıkıldım 3-5 kurus gelsin diye acıyorum bu ıssızler nasıl pcde oturuyor cidden oturmam sosyal hayat bıtıyor aptallastırıyor ınsanı pc acar gıderım ben botumu,bir de şey sanıyorlar oh banlıyoruz bak 20 30 40 level hahah zararar gırıyorlar o da değil hepsi rütbesiz gerizekalı daha geçmiş araştırması yapamıyorlar daha yararlı s gm ler araştırma yapıp 100 200 won zarara sokuyyorlardı bunlar sadece banlıyor hosuma gıdıyor bu durum :D tabi tek tek ban yiyor anca bunu yapabilirler geri taktikleri yazmıcam ama cidden onlar adına uzuluyorum boş muhabbet :d

Neu

normalde tr forumuna yazıcaktımda ama burayı coma okuyormuş ıyı okusun hanı dıyorsun ya 70 kişilik avcı takımımız var k bakmada senın avcı sayın en fazla bır elın parmaklarını geçmez gırın bakın avcı gm adı altında avcı20,30 avcı50 vs dıye daha hesaplara gırılmemiş forum hesapları oluşturulmuş kendi kafasından atıyor oyuncuları ınandırmaya çalısıyor yayınlarında.

sistem geliştiriyorlar evet bu dogru bandalgası oldugunda bunu kullandılar adınada 70 kısılık avcı takımı dedıler :) çok güldüm coma bey :) ama slait sizden üstün :)

bu lafımda comaya madem yazdım içimde kalmasın göreve aldıgın gönüllü gmlerin pek masum değil :D al sana bilmece nasıl çözersin nasıl yorumlarsın orası size kalmış bay CoMa DeRinDaRBe -_-

son olarak arkadaşlar ufak tüyo fazlası zarar ticketle bildirildiğinizde dikat edecegınız nokta ticket videosu kabul içeriği iyi forumlar...

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „Ezel1234“ ()

Neu

Ezel1234 schrieb:

normalde tr forumuna yazıcaktımda ama burayı coma okuyormuş ıyı okusun hanı dıyorsun ya 70 kişilik avcı takımımız var k bakmada senın avcı sayın en fazla bır elın parmaklarını geçmez gırın bakın avcı gm adı altında avcı20,30 avcı50 vs dıye daha hesaplara gırılmemiş forum hesapları oluşturulmuş kendi kafasından atıyor oyuncuları ınandırmaya çalısıyor yayınlarında.

sistem geliştiriyorlar evet bu dogru bandalgası oldugunda bunu kullandılar adınada 70 kısılık avcı takımı dedıler :) çok güldüm coma bey :) ama slait sizden üstün :)

bu lafımda comaya madem yazdım içimde kalmasın göreve aldıgın gönüllü gmlerin pek masum değil :D al sana bilmece nasıl çözersin nasıl yorumlarsın orası size kalmış bay CoMa DeRinDaRBe -_-

son olarak arkadaşlar ufak tüyo fazlası zarar ticketle bildirildiğinizde dikat edecegınız nokta ticket videosu kabul içeriği iyi forumlar...

oYUNDA Bİ DÜNYA GM AVCI VAR. ban nedneleri gm banı olarak geliyor coluk cocugu işsizleri gm yapmıslar,burda sistem banı denen bırsey yok. genellıkle anadolu/xxx-hile kullanımı olarak geliyor.

Not: bazı hesabınızın arastırılmasından korkuyorsanız 2.köye kurun normal bır gm banlasın vıdeo gıttıgı zaman arastırmaya gırıyor bu bıraz ısıme geldı :D

Neu

Deadpoolll schrieb:

Merak ettiğim bir şey var.İşlerini yapan insanlara neden hakaretler ediliyor?

Aynen oyun kurallarında açıkça hile kullanımı yasak görürsek hoplatırız diyorlar. Sanki burdakilerin yaptıkları normal birşeymiş de oyun kurallarını oyun takımı hiçe sayıyormuş gibi konuşuyorlar. Madem para kazanmak istiyorsun hiçbir sıkıntı olmadan, git bir işe gir 8-5 çalış. Veya git üniversiteni oku mezun ol işe gir. Bizim millete bu yüzden kıl oluyorum. Doğru düzgün para kazanmak varken illegal yollardan para kazanmaya çalışıyorlar sonra en ufak şeyde kendileri haklı diğerleri haksızmış gibi davranıyorlar. Ağlayacaksanız oynamayalım beyler.

Ayrıca not düşmek isterim şimdi burda gerçekleri konuştum diye kızanlar olacaktır hatta metin2 için çalıştığımı söyleyenler de olacaktır lakin ben gerçekleri söylüyorum.

Neu

erdememre2010 schrieb:

Arkadaşlar konuyla biraz alakasız fakat maruz görünüz... Level silahı bugu yapmak istiyorum da ss alınma gibi bir durumu yok lakin bugu onların tespit etme ihtimali nedir var mıdır böyle bir ihtimal?

bu bugun hala çalıştığından şüpheliyim ama zamanında coma bu kişileri tespit edip cezalandırcaz demişti.

konuyla alakası olmadığını biliyorum ama üstesinden gelemediğim bir sorunum var. bob u bir süre kullandıktan sonra pc kendi kendine kapanmaya başlıyor.bilgisayarı açıp olay görüntüleyicisine baktığımda ise "Log Name: SystemSource: Microsoft-Windows-Kernel-PowerDate: *** PMEvent ID: 41Task Category: (63)Level: Critical" bu olayı ve Kernel-Processor-Power (Microsoft-Windows-Kernel-Processor-Power) Olay Kimliği: 37

0 dan 7 ye kadar 8 işlemcinin alt alta" 0 grubundaki 0 işlemcisinin hızı sistem üretici yazılımı tarafından sınırlandırılıyor. Son rapordan bu yana işlemci 0 saniyedir bu azaltılmış performans durumunda." olaylarını görüyorum. hataların çözümlerine baktım, denedim ama çözüme kavuşturamadım. memlekette bıraktığım bir pc var şuanki pc m(monster)den daha kötü özellikleri hatta yarısı kadar diyeim. yaklaşık 2 yıl önce de bot kullandığım zaman aynı problemle karşılaşmıştım. özellikleri yaklaşık yarısı kadar olan pc de hiç bu olayla karşılaşmadım. fakat monster da yine aynı şekilde kapanmalar meydana geldi bir süre bot kullandıktan sonra. format atmam da fayda etmemişti. en sonunda servise yollamıştım. bu olayı yaşayan birisi var mı? m2 bob la mı alakalı yoksa donanımımla mı? 6 clientle kasılırken ve chrome sekmeler açıkken ram in %70 i CPU nun %24 ü kullanılıyor.

Neu

MichaelCorleone schrieb:

Oyundan son vurgunumu yaptim ve 18 farm hesbai ve 6 pazar hesabim kapatildi. :D Benim kumarim bukadar. Yarismaci arkadaslara basarilar diliyorum.

Hayatında başarılar :D

Neu

hilekar schrieb:

@Dreyvin
      Biostan işlemci sanallaştırmayı ve pae/nx varsa onları açman gerekli.
      Ayrıca işlemcini gönder bir bakalım neyin nesiymiş.

i7 5700hq intel. bu arada sıkıntıyı hallettim.ilk başta çift fanlı ve fanları büyük olduğundan ısındığına ihtimal vermemiştim. en son servise göndermeye karar vermeden önce bir kasayı açıp bakayım dedim. fanların %30 luk bir kısmının önü toz birikintisiyle kapanmış, kauçuk gibi olmuş. macun değiştirmeden fanlarını temizledim ve tekrar bot denedim. temizledikten sonra bir daha kapanmadı. sorun fizikselmiş yani.

bu arada gm ler dolaşıyor. kimsenin uğramadığı maplerin kıytı köşelerine bot bırakıyordum. ansızın tüm çarlar gümledi. antiban ayarlarımı max seviyede. normal bi insan ss mi alamaz yani. aldıysa da nasıl aldı diye merak edip youtube gibi platformlarda uzun süre ss mi aradım fakat bulamadım. gm nin panelden karakterlerin yanına ghost modunda ışınlanıp banladığını düşünüyorum.

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „Dreyvin“ ()

Neu

Farklı çarla banlıyor,farklı şey kullancaksınız arastırın bulun ben zaten cozemedım bu oyunu arkadas en dandık yerede gıtsen adma gelıp ıcıne bırakıyor botu sonra 18,20 hesbaının ss sını alınca burda banlandım dıyor ne adamlar var bıraz karakterlı olun lutfen..

Neu

Server az ve son dönemde inanılmaz çok botçu var artık oynamak yerine herkes kazanç ne koparırsam peşinde. Hâl böyle olunca iç içe atılan botlar görmek pekte olmayacak şey değil adım başı bot var oyunda. Maalesef plabilir böyle şeyler herkesin başına geliyor. Zaten şu an banlanmaların çoğu botçuların birbirini banlatmasından oluyor.

Neu

Fankii schrieb:

Server az ve son dönemde inanılmaz çok botçu var artık oynamak yerine herkes kazanç ne koparırsam peşinde. Hâl böyle olunca iç içe atılan botlar görmek pekte olmayacak şey değil adım başı bot var oyunda. Maalesef plabilir böyle şeyler herkesin başına geliyor. Zaten şu an banlanmaların çoğu botçuların birbirini banlatmasından oluyor.

Free surumler kaldırılsa birazda olsa iyi olacak ondan ziyade takımda gm,avcılar cok var.
      Normal user ile gelip banlıyorlar proxfi yoksa boşa bot kuruyor diğerleri.
      M2bob un bazı ozelliklerini dikkatli kullanmaları lazım tabi buraya taktik yazarsam herkes okuyor.
      En köşeye koyuyorum inan hiç kimse uğramaz normalde ki uğramıyor oraya konum ayarlarıyla iyileştiriyorum slotları iyice toplaması için abi adam geliyor nerden buluyorsa yanıma kuruyor çok saçma ve tuaf insanlar dolmuş oyuna senin dediğin gibi ne gelirse gelsin de nasıl gelirse gelsin durumunda cogu kişi.. Gm ler bi kaç taktiği çözerse yazmıcam buraya inan o kdar seri ban atarlar ki oyunda hiiç kimse kalmaz.