M2Bob Ban Olayları

Bakın arkadaşlar şimdi size başıma geleni ayrıntılı bi şekilde anlatayım 11 adet normal 35 40 arası bot 3lü gruplar halinde tapınağın belli bölgelerinde level botta iç içe slot çekip kesiyor 1 hesapta 80 lw sürgünde anti banda gm ve player gelirse botu kapat seçenekleri açık şekilde sürgün 1ci katın köşe bucak gelen geçeni olmayan odasının birinde level botta mama kasıyor bakın aynı anda tüm level bottaki hesaplar banlanıyor ama ıp ban yemiyorum diğer pcdeki 6 adet farm bot yani taş kesen hesaplarda bi sıkıntı yok ama level bottaki tüm hesaplar gece aynı anda tak diye ban yiyor ve kapanıyor ıp aynı yani metin kesenlerle level bottaki hesaplar aynı ıp üzerinde ama taş kesenler ayakta level bottakilerin tamamı ban yiyor bu iş normal değil Avcı yakaladı desek ıp ban attı desek taş kesenler niye yemedi ss denemez zaten sürgündeki charın ban yemesi çok saçma olur yani ben anlam veremedim botta kesinlikle bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum

belenli1895 schrieb:

Cuma günü yapılan olağın dışı bakımda gelen güncelleme kesinlikle m2bob ile ilgiliydi Cumadan sonra açtığım tüm hesaplar max 12 saat dayandı dünden beri 1 saat dayanan hesap yok tak diye gidiyor buna gm yakalıyor diyenler bizle dalga geçiyor o kadar

Boşa yazmaya gerek yok nasıl 5 6 ay bobu kullanamadık bir çozum bulamadılar metin2 kendi kendine banları durdurdu aynı sekıl olacak herkes bagırıp cagıracak lakin metin2 kendi isterse sistemi devre dısı bırakacak ıstemezse ban yıyecegız :D bu kadar açıklayıcı ve net. eğer scriptten degıl normal ban yıyorsanız durum budur. "script" logları syserr da baya etki yaratıyor ben sıkıntının scriptten oldugunu dusunuyorum bırde genıs caplı ban yemısse kesinlikle arastırılma yapılmıstır yanı ss den yemıstır.
      O kadar geniş kapsamlı yazı yazdım okuduğunuzdan bunu mu anladınız? Script m2bob a ait birşey değil bir kullanıcı gelmiş paylaşmış sizlerde kullanmışsınız ve o içerik yakalanıyor yani slait in bu konuda yapabileceği hiçbirşey yok. Botun fonksiyonlarıyla alakalı sorun varsa biz gerekli müdahalede bulunuruz.

kenji2121 schrieb:

demek istediğinizi anladım tabi de. siz benim demek istediğimi anlamadınız sanırım. slaite bildirim vermiyeceksiniz. verseniz dahi kendisini ilgilendirmiyor diyorsunuz yani. :) neyse

Hocam adamları neden ilgilendirsin senin yazdığın sorunlu script? Zaten farkettiysen scriptler advanced kullanıcılar için. Yazamıyorsan kullanma bu kadar basit :D
      Anlamamakta ısrar etmeyiniz. kullandığınız pyhton scriptleri bize ait değil yani m2bob u uzaktan yakından ilgilendirmiyor forumda kullanıcıların paylaştığı içeriklerdir.Bu içeriklerden dolayı ban yemeniz yine kullanıcı olarak sizlerin sorunudur.Botun herhangi bir fonksiyonunda sorun olduğunda bizler zaten gerekli müdahalede bulunuyoruz.Shopbot seçeneğinde sorun yaşayan kullanıcılardan geri bildirim almıştık bunuda geliştiriciye ilettik kısacası m2bob un içerisinde bulunmayan şeyler bu forumu ve kullanıcıları ilgilendirmemektedir ve bot ban yiyor diyerek diğer kullanıcıları ve bot almak isteyenleri tereddütte bırakanlara da yani o tarz yazılar yazanlara da kesinlikle taviz vermeyeceğiz.

KIZILPENCE schrieb:

Anlamamakta ısrar etmeyiniz. kullandığınız pyhton scriptleri bize ait değil yani m2bob u uzaktan yakından ilgilendirmiyor forumda kullanıcıların paylaştığı içeriklerdir.Bu içeriklerden dolayı ban yemeniz yine kullanıcı olarak sizlerin sorunudur.Botun herhangi bir fonksiyonunda sorun olduğunda bizler zaten gerekli müdahalede bulunuyoruz.Shopbot seçeneğinde sorun yaşayan kullanıcılardan geri bildirim almıştık bunuda geliştiriciye ilettik kısacası m2bob un içerisinde bulunmayan şeyler bu forumu ve kullanıcıları ilgilendirmemektedir ve bot ban yiyor diyerek diğer kullanıcıları ve bot almak isteyenleri tereddütte bırakanlara da yani o tarz yazılar yazanlara da kesinlikle taviz vermeyeceğiz.

Hocam insanları çıkarları söz konusu olduğunda tabikide anlamak istemeyeceklerdir lakin çoğunun geliri etp scripten onu kullanamazlar ise ne yapacaklarını bilmiyorlar bu nedenle :)

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.
      ben 3 4 ay sonra kullanmayacagım lakin bu scripti kullanan birçok kişi mevcut :D bot geliri bot satışı düşebilir o yüzden yapılacak müdehale varsa yapmanızı tavsiye ederim. "bana soracak olursanız yok" lakin geri bildirim şart diye umuyorum.

bob da sorun yok sorun scriptte ve şunuda belirtmek isterim.
      Bu script'i yazan 123klo arkadaşımız artık forumda yer almamaktadır. M2bob'un normal fonksiyonlarının dışında yazılmış olan bu program hakkında M2bob herhangi bir destek vermek zorunluluğu yoktur.
      Harici script kullanımlarında sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.
      Yardım ve sorunlarınız için [email protected]