M2Bob Ban Olayları

[/spoiler]

cantanem schrieb:

@ ilkay26 sen galiba antibanı eskisi gibi bi halta yarıyor zannedıyorsunuz ister en düsüş ayara al ister ch deyıstır neyi kullanırsan kulsan her turlu banlanıyorsun gmler normal dolasıyordur belki belkilerle yaşayacaksan hıc yasama şunuda sölim loglarda hiç gm ibaresi olmadıgı için antibani kullanmıyorum bir kerede şu gm şu sgm geldi dese içim yanmıycak antibanına cok guvenıyorsan nick ver 1 dk ıcınde alavereyım ss ni
      Spoiler anzeigen

Alakası yok,diyorsun ki ister ch değiştir filan falan ban yersin hiçbirine katılmıyorum anti ban konusuna geliyim çok iyi de işe yarıyor bence sen acilen bob u kullanmayı öğrenmen lazım :)
      @legtowy222 şimdi sana anlatayım ıns o kafan basar
      1.cisi yakında oyuncu varsa dusuk ayar : kendı kendını 5 dk ızle vuruslarında sapma oldugunu goremıycek kadar acizsen o senin sorunun

2.cisi yakında oyuncu varsa kanal deyıstır . yüksek lwl car kuran biri genellikle bunu kullanır bırının ss alıcak oldunmu ornek ch1 deyse senı gordu 2 ye gectı yerdeki dusen ıtemlerin üstündeki nici aliyosun aradan 1 dk gecsın ch2 ye git hileci senı gordu ch3 gectı yerdeki düsen itemlerden yine beli olucak bu sekilde ss yolla bak napıyorlar ( ha senın aklina gelmez şimdi bu ben solim sana yerdeki bütün düsen itemleri toplamak bunu yaparsan belki bir ihtimal 3 dk bıtıcek ısımı anca 7.8 dk uzatabilirsin zaten bu sekilde yaptımı demirciye zırt bırt gıdıcegın ıcın zaten ban yıyeveksın ben metin2 oyuncusuyken vok botla kasıldım rakıp loncalarda bir birimizi avlardık bu sekilde ( hiç bişey bilmiyosan ac bi hileli car neyse bu tıyoyu vermım )
      3.cüsü sadice tek etkili yontem bu bu yakında oyuncu varsa bottan cık ( bunuda kullanırsan oyunda bir halt yapamazsın ) onun bile ss almak mumkun yeterki karsi kişi sana kafayı taksın .

4.5.6.7.8 zaten bunlar artık izleyici modda geldiği icin suan etkısız durumda
      botun butun özelliklerini kullanmam 2.3 ozelligi icin 3.4 senedir bir fiil eksiz satın aliyorum bütün fonksiyonlari hakkında yorum yapamam bilgim yok cunki ama adam banlatmak dedınmı orda bır kumda oynayıp geliceksin illa sansımı denemek istiyorum dıyorsan istedıgın swde istedıgın yerde bir deneme yapalim senle

cantanem schrieb:

@legtowy222 şimdi sana anlatayım ıns o kafan basar
      1.cisi yakında oyuncu varsa dusuk ayar : kendı kendını 5 dk ızle vuruslarında sapma oldugunu goremıycek kadar acizsen o senin sorunun

2.cisi yakında oyuncu varsa kanal deyıstır . yüksek lwl car kuran biri genellikle bunu kullanır bırının ss alıcak oldunmu ornek ch1 deyse senı gordu 2 ye gectı yerdeki dusen ıtemlerin üstündeki nici aliyosun aradan 1 dk gecsın ch2 ye git hileci senı gordu ch3 gectı yerdeki düsen itemlerden yine beli olucak bu sekilde ss yolla bak napıyorlar ( ha senın aklina gelmez şimdi bu ben solim sana yerdeki bütün düsen itemleri toplamak bunu yaparsan belki bir ihtimal 3 dk bıtıcek ısımı anca 7.8 dk uzatabilirsin zaten bu sekilde yaptımı demirciye zırt bırt gıdıcegın ıcın zaten ban yıyeveksın ben metin2 oyuncusuyken vok botla kasıldım rakıp loncalarda bir birimizi avlardık bu sekilde ( hiç bişey bilmiyosan ac bi hileli car neyse bu tıyoyu vermım )
      3.cüsü sadice tek etkili yontem bu bu yakında oyuncu varsa bottan cık ( bunuda kullanırsan oyunda bir halt yapamazsın ) onun bile ss almak mumkun yeterki karsi kişi sana kafayı taksın .

4.5.6.7.8 zaten bunlar artık izleyici modda geldiği icin suan etkısız durumda
      botun butun özelliklerini kullanmam 2.3 ozelligi icin 3.4 senedir bir fiil eksiz satın aliyorum bütün fonksiyonlari hakkında yorum yapamam bilgim yok cunki ama adam banlatmak dedınmı orda bır kumda oynayıp geliceksin illa sansımı denemek istiyorum dıyorsan istedıgın swde istedıgın yerde bir deneme yapalim senle
      Spoiler anzeigen
      ​M2Bob forumunda gelip yiyorsa gel seni banlatıyım,onu banlatıyım demeden önce yazım hatalarını düzeltmeye ne dersin ?
      @legtowy222 bana botu ögrende gel diyen adama acıklama yapıyorum hala arızali arazali konuşanlar oluyor ksusura bakmada önce saygıyı gosterıcek sonra saygı bekliyecek benim o yazıyı yazmaya mecburıyetım yok adam bir 5 dk ayırayıp bir bakim diyecegine bana ögren diyor yok öyle bir dunya ben bilmeğim bir konu hakkında yorum yapildiği zaman tşk ediyorum adamın yazdıgı boşuna deildir yanliş olduğunu düşünsem bile bakiyorum süc bende gerci kurun düşük ayarlarınızı ss alamazlar deyin varsa yüksek lwl olanlarıda kurun keyfinize bakin giren cıkan bana deil nasilsa
      ya arkadaşlar şu m2bobu adam akıllı kulanan bi arkadaş varmı bende kullanmak istiyorum bi çar aldım boş yere ban yedi eğer öyle bi babayiğit ben öğretirim derse telim xxxx rica ediyorum bende kulanmak istiyorum ama beceremiyorum saygılar iyi akşamlar

Edit: lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „KIZILPENCE“ ()