Angepinnt M2Bob Ban Olayları

M2Bob Ban Olayları

Yahu arkadaşlar şimdi adını vermek istemediğim 7x ve çekmesi olan başka bot programından 7x ile 40 lv hesap kasıyorum hesaplar en az 3 hafta banlanmıyor bu m2boba nezaman girsem hesaplar banlanıyor ban yemeden farm kasabileceğim ayarları biliyor musunuz gözünüzü seveyim 4 gün bile dayansa hesaplar kafi benim için lütfen yardım edin
      M2bobda ban olayı yok lütfen en ufak ban yiyince şuraya yazmayın. Bu botu yüzlerce kişi kullanıyor herkes ban yiyor sonuçta sen hile kullanıyorsun gm seni banlamakla yükümlü. Bulunduğun serverle veya kurduğun bölgeyle alakalı olabilir. Ciddi bir ban durumunda duyuru geçiliyor zaten. Şahsen benim çarlarım sağlam birçok botçununda öyle bilgim var. İçin rahat olsun botta problem yok dostum.

We Have Drogba. They Don't.

xxoogg schrieb:

Hesaplarınızı taşa mı bırakıyorsunuz eğer öyle ise zaten sizden ban yediğimi diğer insanları bilmediğimi ve sadece hangi ayarlarını kullandığını yazmanızı istemiştim ban yemeyenlerden haberim var

metin kesmekle 7x e bırakmak cok farklı levelbota yani. Level bota bıraktıgında cogu kişi yanından gelir geçer ama taş keserken normal oyuncularda taş kovalıyorlar sonuçta senin videonu alıp göndermeleri çok olası. büyük ihtimal bundan ban yiyor olabilirsin

We Have Drogba. They Don't.

arkadaşlar. yaklaşık bir haftadır 30 lvl hesaplarim ban yiyip duruyor. mac adresi vs. herşeyi değiştim sadece 30 a kasıp levelbot bıraktıgım hesaplarim ban yiyor. yanındaki toplayicilara hiçbirşey olmuyor. sisteme yakalandığımı düşünüyorum. bottaki ayarlarım şunlar
      Levelbot
      mob puller aktif
      duvardan geçme aktif
      pozisyonda kal aktif
      hız 180
      ikinci el ve tek vuruş aktif
      toplama alan 1x
      antiban biri gelince düşük profil. gm gelince oyundan çık aktif.
      ben yiyen hesapların loglarına bakıyorum. değil gm oyuncu bile gelmiyor takıldıgım server tamamen boş diyebilirim. surekli ban yiyiyorum.
      ortalama 10 saat bota bırakıyordum önceden. 7 24 açık bıraktığımda dahi yemezken bu bir haftadır tilt oldum sisteme yakalandığı bariz ama hangi özellikden dolayı yakalanıyor onu kestiremedim henüz.

kenji2121 schrieb:

arkadaşlar. yaklaşık bir haftadır 30 lvl hesaplarim ban yiyip duruyor. mac adresi vs. herşeyi değiştim sadece 30 a kasıp levelbot bıraktıgım hesaplarim ban yiyor. yanındaki toplayicilara hiçbirşey olmuyor. sisteme yakalandığımı düşünüyorum. bottaki ayarlarım şunlar
      Levelbot
      mob puller aktif
      duvardan geçme aktif
      pozisyonda kal aktif
      hız 180
      ikinci el ve tek vuruş aktif
      toplama alan 1x
      antiban biri gelince düşük profil. gm gelince oyundan çık aktif.
      ben yiyen hesapların loglarına bakıyorum. değil gm oyuncu bile gelmiyor takıldıgım server tamamen boş diyebilirim. surekli ban yiyiyorum.
      ortalama 10 saat bota bırakıyordum önceden. 7 24 açık bıraktığımda dahi yemezken bu bir haftadır tilt oldum sisteme yakalandığı bariz ama hangi özellikden dolayı yakalanıyor onu kestiremedim henüz.

Şöyle özetleyim hergun gece açarım ben çarımı level bota bırakırım her sabah 8 9 gibi ban yer level bottakiler banlanır diğerlerine bişey olmaz lakin b*kku cıktı hangı ozellıgın yakanlandıgına dair bilgisi olan varmı 5 gundur bu sekıldeyım. Tam 5 ss demeyın hergun bu saatlerde ss bakılmaz ki zaten gece kımse yok.

not: ip ban yemiyor sadece level bot ban yiyor.

kenji2121 schrieb:

level bot ban yiyor. evet. şuanlık ban yemedim çok yavaş farm yapıyor ama problemi ufaktan buldum gibi.. wait hack veya mobpuller yakalanıyor dostum
      Spoiler anzeigen
      valla 8 aydır m2bob la farm atan arkadasim var sadece farm atiyor farmda sanirim waithack kullanmiyor ve ban yemiyor bu arada benim kullandigim hesaplar yani stoklu oldugu icin eski hesaplardir eskiden yeniye dogru ban yiye yiye aciyorum yeni kurulan hesaplar ban yiyor diye yazanlar olursa bilgisi olsun.Bu banları isteseler hızlandırabilirler sanırım sistem'e error logda vea syserr dosyasında bir seyde veriyor bu hatayı oyle banlanıyor karakter ısmı gıdıyor belirlki saate yakalandıgın zaman cıksanda farklı ıplerden sokup cıkarsanda gidiyor o çar :P tahmınım bu

edit saat geldi: @KIZILPENCE level botlar ban yedı dıgerlerı ayakta :P

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

Botun hiçbir fonksiyonunda sisteme takılma gibi birşey şuanda söz konusu değildir. Fonksiyonların çoğuyla alakalı kullanıcılardan geri bildirimler alıyoruz.Levelbot konusuna gelince ise sabit bir bölgede kuruyorsunuz oyun yöneticileri izleme modunda geliyor dolaşıyor banlıyor isterse gördüğü karaktere işlem yapıyor isterse o ip de bulunan tüm karakterlere,2.olarakta alınıp gönderilen ss ler bunlar yoğunluğa göre bazen gün içerisinde bazen 2 3 günü buluyor benim ss görüntüm yok gibi bir iddia da hiç bir botcu bulunamaz youtube da kendi nickinizi arattığınızda orada çıkmaması ss niz yoktur anlamına gelmiyor. Son olarakta levelbotu 24 saat kullanan ve oyun içerisinde bölge olarak botcuları takip eden birisi olarak sistemsel bir durum olmadığını gönül rahatlığıyla sizlere bildirebilirim.Karakterleriniz 1 saatte birde banlanabilir gün içerisinde de 2 günde birde 1 haftada birde şansınıza oyun yöneticilerine denk gelip gelmemenize bağlıdır sözüm bu sorundan şikayetçi tüm kullanıcılarıdır.İyi forumlar dilerim.
      bende aynı sekılde 5 gundur aynı saat ortamalarında ban yıyorum ..soyle bır durum var gelıp banlamış olsalar farklı ıpde kastığım charlarda ban yemesı gerek gelen adam o kadar mal degılse goruyordur yanda char kastığımı .2su ss lerde dırek ıp ban atılıyor %80 olarak zaten fakat o an oyunda olan karekterlerım ban yıyor level bot olarak kullandığım fakat oyunda olmayan bır 2 karakterım ban yemıyor buda ıp ban atılmadığına ısaret edıyor ve bunlarla bot kullanımı olmadığı ıcın ban yemıyor olabılır ..gecen seferkı gıbı bence kestırıp atmadan once ınceleyın derım ben kesın yakalanıyor demiyorum fakat gecen seferde yakalanmıyor dıye o kadar kesın konuştunuz kı sonunda haksız çıktınız buda böyle olmasın
      @KIZILPENCE modum ssenelerdir oynuyorum bob'u ama bu son 1 haftadır tuaflık var 2,3 gun degıl gece 12de açıyorum hesapları 0'dan yani oncelerden kastıgım hesabı "2,3" aylık hesaplar kasılıp bırakılmıs yedek olarak, sabah 10 a kadar gidiyor hergun bu sekılde olmaya basladı avcı olsa malum ıp ban yerız yanda acık olan hesaplar duruyor level botlar ban yiyor farm botlar duruyor sadece level bot. ss olması cok saçma ve olanaksız diye dusunuyorum zaten bir ben degıl bu olayı yasayanlar var. "hızlı vurus,waithack" bunların olacagını sanmıyorum sorun olarak zaten bunlar olsa malum hılede'de sureklı ban yerlerdi.

ben 2 vea 3 gün hatta 1 gundende bans etmıyorum 9 10 saatten bans ediyorum :D

mesela sen örnegın 7 gibi kapatsan o çarları 11 gibi girsen ban yemiş oluyor. yiyor enınde sonunda yiyor ban sorunu sadece "levelbot" a ait. Benim sorunum ve bırkac arkadasımızın sorunu bu sekılde test edebilirsiniz isterseniz.

bakın derindarbe'nin 2 3 ay once alttan yazıdıg bir söz vardı bunu unutmayalım "siz gece kasıyorsunuz ban yemicek sanıyorsunuz sabaha ban yiyecek" gibi bir söylemleri oluyordu suan o durum devam edıyor.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

saat 10 cıvarı ban yedım ...ıp ..mac adreslerını falan degıstırdım komple ...yıne aynı yere koydum charımı ve benımle beraber 3 gundur kasan bırısı daha var ...o ban yemıyorda ben nasıl ban yıyorum ...bırısı çıksın sole sole oluyor dıye açıklama yapsın ..ama kopyala yapıştır tarzı degıl ...sureklı aynı cumlelerı kurmadan ...desın kı sundan sundan dolayı ban yıyorsun tamam dıcem ...

Drakee schrieb:

saat 10 cıvarı ban yedım ...ıp ..mac adreslerını falan degıstırdım komple ...yıne aynı yere koydum charımı ve benımle beraber 3 gundur kasan bırısı daha var ...o ban yemıyorda ben nasıl ban yıyorum ...bırısı çıksın sole sole oluyor dıye açıklama yapsın ..ama kopyala yapıştır tarzı degıl ...sureklı aynı cumlelerı kurmadan ...desın kı sundan sundan dolayı ban yıyorsun tamam dıcem ...

Konu felan silmeyin abi buda 10 da yemiş arkadasımda yemiş diğeride yemiş ne yanı gm bakarak mı banlıyor bunları yapmayın Allah ıcın ya 5 gundur aynı mesele diyoruz oyunda m2bob kullanan adam varmı kahraman bi bakın vea deneyin.

server akdeniz abi ya adam yok ALlah ıcın ya :D

NOT: az once yine açtım çara girdim level botu açalı 15 dakika oldu ban yedi 30 level 4 ay oncekı temız 0 hesap. ip ban degıl levelbottakiler ban yedı. diğerleri ayakta aynı ıpde acık olanlar neyse. 5s aati kalmıs zaten iyi bir sebep oldu soguttu ıyce.
      Hocam geçen ban dalgasındada böyle söylemiştiniz lakin herşey olduktan sonra kabul ettiniz botun yakalandığını bence bi daha gözden geçirin derim. @KIZILPENCE

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.
      Kısa ve öz metin2 takımı istediği zaman o erro log'mu syser mi her ne haltsa ordaki bir panelden sistemi acıyor log hatasına gore carlar banlanıyor abi he bu zaman zaman olur hep olur şu aralar hep oluyor. Ama tamamen ban dalgası kalktı dıye bırsey yok malum hileler yakalanmıyor m2bob yakalanıyor bu acık senelerden berı bı kapanamadı nerden neyın yakalandıgını bir turlu cozemedıler sadece metin2 takımı bu sistemı hep calıstırmıyor abi isteyen istedıgını desın bu boyle.

ben acalı 15 dk olmus car 0 3 ay once kasılmıs çarda malum hılede adam kasıyor neden ben yıyorum aynı yerdeyız adam yemıyor halada aynı yerde ve nıye hergun aynı saatte yıyor sabah 6 dada kapatsan 10 cıvarı ıllakı yıyor.

ss den yesin eywallah hergun avcı gelsın yesın eyw da ne avcı işi bu ne gm işi belli acık net.

Birde şu var level bot illaki yiyor lakin o level bot ile 2 saate civarı ıp degıstırmezseniz sabah ban yerken onlarda yiyor :D 1 2 kere degıl sıklıkla ıp degıstırın degıstırmezsenız onlarda yiyor.