M2Bob Ban Olayları

SheronTR schrieb:

Sistemsel ban söz konusu değil. Dinlendirilmediği takdirde 48 saatten fazla açık olan botun her dakika ban riski çok yüksek ve kaçınılmazdır.

"Malum hile diye tabir edilen yazılımlar ban yemiyor?" sorgusuna ise cevap:
      O yazılımlar kısıtlı phyton kodları ile basit hizmet sunar ve m2bob oldukça gelişmiş yazılım bütünüdür, içerisinde birçok özelliği barındırır. İkincisi ise; genellikle en büyük sebep bobun markete TP ile gidip gelmesi buradaki kısastır.

:)
      Üstteki mesajları okumanı tavsiye ediyorum. Ben ücretsiz m2bob kullanıyorum. Sadece levelbot ve toplama açık. Çekme, market vs açık bile değil. Üstelik değil 48 saat demişsin, 48 saat değil bir günde veya 10-15 saat geçmeden çarlar ban yiyor, daha m2bob dan gir dediğimde hiç giremeden ban yiyen çar oldu. (Her yeni hesap açarken ip ve mac adres değişikliği yaptığımı da belirteyim)
      -
      Beyler CoMa bu aralar hep hile engeli ile ilgili sorulara cevap veriyor ve hep şunu tekrarlıyor."Artık metin2 developerları kendi anti hilelerini kendileri yazıyor.Ara ara bakımlar yapılıyor ve bunlar yavaş yavaş test edilerek inject ediliyor" diyor hep.Yani kim yalanlarsa yalanlasın sistem banı var.Türk modlarının Slait e bildirmesini temenni ediyorum.Yoksa m2bob kendi kendisini bitirebilir.
      Ben ne script kullanıyorum ne de shop bot ama hesapları her gün ban yiyor farm botta daha geç yiyor ama level botta hızlı yiyor onu farkettim normal oto av şeklinde açsam bile geceden öğleni görmüyor hesap dinlendirmek falan da nafile buna çözüm bulunmalı 33 günlük bot alıyoruz parasını zor çıkarıyor uğraştığına değmiyor.

xxoogg schrieb:

Ben ne script kullanıyorum ne de shop bot ama hesapları her gün ban yiyor farm botta daha geç yiyor ama level botta hızlı yiyor onu farkettim normal oto av şeklinde açsam bile geceden öğleni görmüyor hesap dinlendirmek falan da nafile buna çözüm bulunmalı 33 günlük bot alıyoruz parasını zor çıkarıyor uğraştığına değmiyor.

Dostumbir format atsana pc ye bende şuan bir sorun yok. Sanırım bir pc bir kere yakalandı mı sisteme bırakmıyorlar peşini.
      Yaklasik bir sene öncede boyle oliyordu hep soylerim ornegin sabah 6 da cikmayip 7 de ciktigin zamaj kesinlikle ban yiyrdu. Ve simdide oyle gibi birsey. Saatlerini bilemiyorum lakin sadcee level bot yiyor ip ban yemiyor ss alip arastirmalarindansa bu guzel aslinda da cok abartildi
      Rastgele olsa forumda konular açılır sadece bot kullananlar yiyor. Yeni açılan karakter takibi falan yok hergün hiç bekletmeden 50 ye 60 karakter kasıyorum hiç bir ban olayı yok. Ss den yiyorum hep youtube da görüyorum farklı bir sistem var. Ban yiyenler için bende hala bir sorun yok
      Arkadaşlar ip ban olayı'Da yok malesef level bot gümlüyor sadece :D dün saldırı hızını hiç açmadan denedim ban yedi sabah sadece level botlar.
      zaten 2 tane açıyorum artık akmasa damlasın misalı +20 bot olayı biraz geride kaldı bu aralar en azından :) m2 takımı sanki şey diyor kullanın ama sınırlı kullanın ban yıcenızı bılıyorsunuz aktarın ama günlük banlıcam dıye bır sıstem yapmıs resmen :D

@NCT modum free sürümünde ban yiyen sanırım yok birde malum hilede ban sorunu yok en azından 12 saatte bir yemiyor ss alınmadık sürece yemiyorlar bunları arastırdım birebir oyun içinde de sordum. Birde göz görüyor adam hep aynı yerde onun ss alma imkanı olmaz zaten ben onu görmüyorum o beni o 5 gündür aynı yerde ben 5 gündür 50 çar soktum oyuna :D

@xxoogg hocam farm bottaki ayarlarını kısa öz yazarmısın ? level botla karşılastırma yapalım kullanıyorsan.

Free'de ban yiyenler var mı yiyorsa kaç saatte bir yiyor ? ya şu malum hile'de özellik çok az o yüzden yemiyor bunu herkes biliyor zaten m2bob öncelerden yerken sistem banı o yemiyordu yemezde hiçbir özelliği yok. önemli olan m2bob free version'da ban yiyenler ?
      1 pcde m2bob dıger yan pcde malum bır fırmanın botunu kurdum ..yan yanalar ..ayrı gayrısı yok yanı dıb dıbe duruyorlar ..m2bob ban yedı dıger bot yemıyor daha ne soylenebılır kı ...dahada bısı yazmam buraya ...artık yakalanmıyor dıyorsanızda soylenıcek bı durum yok :S

Drakee schrieb:

1 pcde m2bob dıger yan pcde malum bır fırmanın botunu kurdum ..yan yanalar ..ayrı gayrısı yok yanı dıb dıbe duruyorlar ..m2bob ban yedı dıger bot yemıyor daha ne soylenebılır kı ...dahada bısı yazmam buraya ...artık yakalanmıyor dıyorsanızda soylenıcek bı durum yok :S

Onu biliyorum cogu kişi biliyor lakin özellik farkı var onda hıc bır ozellık yok genıs caplı olarak bob free miydi ? ve o malum hilede hangi özellikler açıktı.
      @Turkia Hocam aslında ben biraz araştırdım şimdi size anlatayım.
      • SpeedHack kesinlikle ama kesinlikle sisteme yakalanıyor banlanma süresiyle doğrudan alakası var ama speed hack açmadan da hesap saatlerce takılıyor.
      • Hızlı vuruş, Tek el vuruş ve Tek vuruş bunlardan sadece hızlı vuruşu açtığımda problem çıkıyor daha hızlı ban yiyor.
      • Gündüz saatlerinde bota boş girsem bile hesap ban yiyor hile açmasam bile bunun sebebinin de kullan at mailden kaynaklanıyor olabileceğini düşünüyorum ama bu akşam saatlerde pek bir sorun çıkarmıyor.
      - Daha böyle birkaç şey daha var tavsiyem level bot kullanıyorsanız hileyi full özellikte full + full kullanın zaten sabaha hesabınız kalmayacak ama düzenli bir şekilde diğer hesaplarınıza itemleri aktarın. 2 PC kullanıyorum para hesabım ya da pazar hesabım ban yemiyor onların güvenliklerini iyi sağlıyorum.
      - Farm ayarları da aslında çok zor değil açtığım hesaplar 48 saat kadar gidiyor ama en son tabi yakalanıyor ve ban yiyor.
      Eğer sorusu olan varsa özelden ulaşsın konuşalım forum fazlaca takip ediliyor buraya herşeyi yazmıyorum.

Drakee schrieb:

Aynısını ben de başta ilettim ama m2bobda bazı ayarları açmak kesinlikle sisteme yakalatıyor ve ban yedirtiyor.
      M2 bob'Da bir şey var kimse inkar etmesin bu adamlar istediği zaman sistemlerini açıp takip ediyorlar istemedikleri zaman kapatıyorlar bu normal m2bbo u kötülemiyorum bi çok özelliği var duran çar ban yemiyor şuna açıklık getirelim 1 aydır etp hrısızları simyacı onunde kahraman olmus durumda ve ara ara shop bot kuruyorlar.
      bir python gibi bir kod yakalansa duran çarların da ban yemesi lazım bu demek oluyor ki kullandıgımız bir özellik yakalanıyor bunu deşmemiz lazım buraya odaklanmak lazım ne kullanıyoruz da böyle oluyor ? giriş çıkışlarda metin2 ekranına bir anda giriyor bu olabilir mi ? lakin yine diyorum shop botun ban sebebı hızlı kurmaktan kaynaklıdır ilk start tusuna bastıgımız an süre geriye işlemesi lazım ayarladıgımız süre bu (antiban sekmesi gibi) kesinlikle şart 3,4 çar sokuyorsun vea ilk girdiğin gibi pazar kuruyorsun unutuyorsun dalgınsın giriş saati ile pazar kurma saati sisteme takılıyor olabilir bu hatayı devamlı yaptım devamlı ip ban yedim bir kere bile yapsak %70 şans ile yiyorsun ip i . @NCT

Turkia schrieb:

Arkadaşlar ip ban olayı'Da yok malesef level bot gümlüyor sadece :D dün saldırı hızını hiç açmadan denedim ban yedi sabah sadece level botlar.
      zaten 2 tane açıyorum artık akmasa damlasın misalı +20 bot olayı biraz geride kaldı bu aralar en azından :) m2 takımı sanki şey diyor kullanın ama sınırlı kullanın ban yıcenızı bılıyorsunuz aktarın ama günlük banlıcam dıye bır sıstem yapmıs resmen :D

@NCT modum free sürümünde ban yiyen sanırım yok birde malum hilede ban sorunu yok en azından 12 saatte bir yemiyor ss alınmadık sürece yemiyorlar bunları arastırdım birebir oyun içinde de sordum. Birde göz görüyor adam hep aynı yerde onun ss alma imkanı olmaz zaten ben onu görmüyorum o beni o 5 gündür aynı yerde ben 5 gündür 50 çar soktum oyuna :D

@xxoogg hocam farm bottaki ayarlarını kısa öz yazarmısın ? level botla karşılastırma yapalım kullanıyorsan.

Free'de ban yiyenler var mı yiyorsa kaç saatte bir yiyor ? ya şu malum hile'de özellik çok az o yüzden yemiyor bunu herkes biliyor zaten m2bob öncelerden yerken sistem banı o yemiyordu yemezde hiçbir özelliği yok. önemli olan m2bob free version'da ban yiyenler ?

Bu aralar free kullanıyorum ve banlar hala aktif olarak devam ediyor..