M2Bob Ban Olayları

Spoiler anzeigen

KIZILPENCE schrieb:

Bu konuyla alakalı görüşlerim
      Şuanda güncel olarak bulunan tüm scriptler sisteme yakalanmaktadır. Okey scripti genç kahraman silah scripti etp scripti vs hiç birisini kullanmayınız okey kartlarınızı elle oynayınız. Buna rağmen kullanmak isteyenler ban yediklerinde foruma gelip ban yedik gibi şeyler yazmamalarını rica ediyorum.

1.Anadolu Germiyan son olarakta Destan banların en yoğun bulunduğu serverlerdır. Bu tarz serverlerde saat başıda ban yiyebilirsiniz bunu göz önünde bulundurarak botlarınızı kurunuz.
      2.Karakter oluşturduktan sonra mutlaka karakterlerinizi dinlendiriniz minimum 2 3 saat kadar hemen başlatıp botlarınızı kurmayınız.
      3.1 ip den 3 ve ya 4 adet hesap ve karakter oluşturunuz daha sonra ip değiştirip tekrar kurunuz.
      4.Shopbot levelbot farmbot tüm fonksiyonlar 4 5 yerde test edilmiş olup hiç birisinde sorun bulunmamaktadır. Botun çekmesi saldırı hızı hareket hızı gibi şeylerden dolayı banlanması gibi bir durum söz konusu değildir. Aksini iddia edicek fikirlerinizi kendinize saklayınız lütfen.
      5.Shopbot seçeneğinde ban durumlarının sebebi aktarma yöntemlerinizdir.Bu konuyla alakalı tek söyleyebileceğim şey aynı ip den aktarım yapmayınız ve bot hesaplarınızda ürettiğiniz şeyleri ticaretten 1 levellere vermeyiniz yöntemini kendiniz bulacaksınız.Bu konuyla alakalı yöntemleri konu içerisinde açıklamakta yasaktır.
      6.ve son olarakta güncel olarak forumda paylaşılan okey scripti sisteme kesinlikle yakalanmaktadır.Scriptlerde otomatik ban durumları başlaması sebebiyle o içeriği paylaştığı gayet açıktır.Ek olarak kullanmak isteyenler için söyleyebileceğim 100 sette en fazla 5 6 altın okey sandığı gümüş ve bronzlarda da %50 50 gibi bir durum söz konusudur.Elle oynayıp temiz şekilde aktarımlarınızı yapınız. Belirttiğim gibi ban durumlarının yoğun sürdüğü serverlerda bu durumlar her daim olacaktır. Ban durumlarının her daim olabileceğini gözardı etmemenizi rica ediyorum kullandığınız program bot programı avcılar ga lar ın rutin olarak dolaşması gönderilen ticketlerın duruma göre 24 72 saat aralığında okunması gibi durumlarda vardır bu bilinç ile hareket ediniz.Forum içerisinde bot kesinlikle banlanıyor gibi sözler sarfederek başka kullanıcıların tereddütte kalmasına müsade etmeyeceğimizide bilmenizi isteriz.Tüm kullanıcılara iyi çalışmalar dilerim.

Genç kahraman scripti dediğin ne oluyor başkan ben 97 level hesabıma bug ile 70 level silahı alacagım ondan mı bahsediyorsun ? Ondan bahsediyorsan yapmayacagım mecbur zehir çekecez bi tane @KIZILPENCE

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „NCT“ ()

KIZILPENCE schrieb:

@recophin onu dilediğince yap lakin onuda takibe alıyorlar araştırıyorlar dikkatli ol :) Genç kahraman silah scripti 10+20+30+40 10 seviyede bir yeni silahı otomatik olarak alıp karaktere giydiren scripttir.Kullanmayınız.

KIZILPENCE schrieb:

@recophin onu dilediğince yap lakin onuda takibe alıyorlar araştırıyorlar dikkatli ol :) Genç kahraman silah scripti 10+20+30+40 10 seviyede bir yeni silahı otomatik olarak alıp karaktere giydiren scripttir.Kullanmayınız.

Onuda herkes bi zahmet eliyle alsın herşeyi bottan beklememek lazım :D

brkbkr123 schrieb:

herhangi bi script kullandığım vs. yok Fakat hesaplarım ban yiyor. Garip

ya scripti ben denemiştim 1 levelle ban yemıstı ama scriptten yememıs dıger çarlar arastırılmıs dıye yemıs oda ondan sonra denedım 2 gune yakın ban yemedı 1 level hesapla yaklasık olarak 1,5 2 gun attı aldı onun ıcın pc yı ozel acık tuttum hatta videoyu baslattım kayıt butonunda en son ban yer mı yemez mı dıye bırdaha cekecektım yemedı format atınca vıdeo gıtmıstı :)

Bir kere daha yazıyorum bırdaha yazmıyacagım ben agrasif çar kullanırım genelde hareket hızı,saldırı hızı,pk hack,waithack,ara sıra ışınlanma,düz vurus tek vurus hepsi son hızda son ozellıkte olur kullanmadıgım tek şey moblock,pelerin dir. level bot ile aynı ıpde ben mılletı çar ban yıyesıye kadar kesıyorum bırsey olmuyor 4 gun oldu agrasif çarım halan ayakta. neden level bota oluyor level botta kullandıgım tek fazlalık moblock ve pelerin :) adamlar logları onceden alıyor belırlı saatlerde ban atıyor sistemden ayarlı sanırım cunkı hep aynı saatte olamaz. O ikisi cok iyi denenmeli sanırım kullanmayan vea dusuk kullanan ban yemıyor ?
      ama her ban yiyen bota çamur atmasın neden diceksiniz adam 2 gün 3 gün kullandım banlandım dıye aglıyor ben 9 10 saat kullanımdan bans edıyorum hatta benım amacım ve merak konum aynı saatte yemesıdır baska amacım yok benım ısımı cok buyuk capta goruyor suan yesın inan hıc farketmıyor yemesı felan ip olmadık surece. "oyunda araştırmalarımda free sürümde ban yemeyende çok insan var m2bob da"

Ban yıyen hesaplar cok eskı hesaplardır. uzun sure dınlendırılmıstır. neyse yesınde nedne lwl bot ona uyuzum ben benım ısımı goruyor ban yesede ama dedıgım sekılde uyuz oldum.

bu arada Allah rızası ıcın konu actım 2 surumdur şu hatadan bıktım uyuyamıyorum resmen bunun yuzunden .
      bari yenı surumde yapılsın bu @KIZILPENCE

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

Spoiler anzeigen

recophin schrieb:

KIZILPENCE schrieb:

KIZILPENCE schrieb:

Onuda herkes bi zahmet eliyle alsın herşeyi bottan beklememek lazım :D

hekimoğlu deeeeerler beeenim aslımaaaaaaa aynalı martin yaptırdımda narinim kendiii neslime

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.

Spoiler anzeigen

Turkia schrieb:

brkbkr123 schrieb:

ya scripti ben denemiştim 1 levelle ban yemıstı ama scriptten yememıs dıger çarlar arastırılmıs dıye yemıs oda ondan sonra denedım 2 gune yakın ban yemedı 1 level hesapla yaklasık olarak 1,5 2 gun attı aldı onun ıcın pc yı ozel acık tuttum hatta videoyu baslattım kayıt butonunda en son ban yer mı yemez mı dıye bırdaha cekecektım yemedı format atınca vıdeo gıtmıstı :)

Bir kere daha yazıyorum bırdaha yazmıyacagım ben agrasif çar kullanırım genelde hareket hızı,saldırı hızı,pk hack,waithack,ara sıra ışınlanma,düz vurus tek vurus hepsi son hızda son ozellıkte olur kullanmadıgım tek şey moblock,pelerin dir. level bot ile aynı ıpde ben mılletı çar ban yıyesıye kadar kesıyorum bırsey olmuyor 4 gun oldu agrasif çarım halan ayakta. neden level bota oluyor level botta kullandıgım tek fazlalık moblock ve pelerin :) adamlar logları onceden alıyor belırlı saatlerde ban atıyor sistemden ayarlı sanırım cunkı hep aynı saatte olamaz. O ikisi cok iyi denenmeli sanırım kullanmayan vea dusuk kullanan ban yemıyor ?
      ama her ban yiyen bota çamur atmasın neden diceksiniz adam 2 gün 3 gün kullandım banlandım dıye aglıyor ben 9 10 saat kullanımdan bans edıyorum hatta benım amacım ve merak konum aynı saatte yemesıdır baska amacım yok benım ısımı cok buyuk capta goruyor suan yesın inan hıc farketmıyor yemesı felan ip olmadık surece. "oyunda araştırmalarımda free sürümde ban yemeyende çok insan var m2bob da"

Ban yıyen hesaplar cok eskı hesaplardır. uzun sure dınlendırılmıstır. neyse yesınde nedne lwl bot ona uyuzum ben benım ısımı goruyor ban yesede ama dedıgım sekılde uyuz oldum.

bu arada Allah rızası ıcın konu actım 2 surumdur şu hatadan bıktım uyuyamıyorum resmen bunun yuzunden .

kardeşim sana diyorum ki biraz dışarı çık sosyalleş spora falan git gece gündüz pc başında oturma parayada bu kadar çok önem verme bu nasıl bir çırpınıştır uğraştır bilader sanki ocağına incir ağacı diktiler bi sakin ol şu boktan oyun yüzünden uyayamıyom ne lan kafayı yersin bak kardeşim uyarıyorum sonra sıkıntı olursa demişti dersin biraz ara ver bota o arada botta düzelir

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.

Spoiler anzeigen

Vries schrieb:

Turkia schrieb:

brkbkr123 schrieb:

kardeşim sana diyorum ki biraz dışarı çık sosyalleş spora falan git gece gündüz pc başında oturma parayada bu kadar çok önem verme bu nasıl bir çırpınıştır uğraştır bilader sanki ocağına incir ağacı diktiler bi sakin ol şu boktan oyun yüzünden uyayamıyom ne lan kafayı yersin bak kardeşim uyarıyorum sonra sıkıntı olursa demişti dersin biraz ara ver bota o arada botta düzelir
      Ben gündüz oynamıyorum ki nerden çıktı gündüz oynadığım ? Çırpındıgım yok Allah için ya valla cidden bazen bişey demıyorum gece uyuyamıyorum bazı hatalar var onun ıcın cırpındıgım dogurudur banıda merak edıyorum ban önemsızde şu hata herseyden önemlı :D Hocam sitede çalısıyorum ben cogunlukla pc basındayımn oyunu gunduz oynamıyorum ama o yzuden buralardayım diyebılırız.

an itibariyle. 10 saatir giriş yapmadığım 20 adet hesabım banlandı. okey script kullanmıştım. 4 5 tane kullanmadığımda vardı yeni açıp dinlendirmeye braktığım 1 lvller de gümlemiş. ip mi sürekli tazeleyen birisiyim. o 1 lvllere de girmemiştim çok ilginç banlar atılıyor ya..
      Banların script ile alakalı olmadığını düşünüyorum.
      Bi ara benimde her gün yeni açtığım hesaplarım engelleniyordu ve tatil nedeni ara verdikten sonra, bir kaç hafta önce oluşturduğum hesaplar ile devam ettim.
      Şuan yaklaşık 100 karakter bota bıraktım ve sorunsuz kasıyorlar ( Okey-, ETP Script vs.).
      Gözüme çarpan, banların bizim tanıdığımız İP sınırlarını aşması.
      Net bilgiye ulaşmak için bu durumu devam analiz etmemiz lazım.
      Dün sabah açtım, hepsini hilesiz 6-7 levele kadar oynadım. Bir kaç saat hilesiz ticaret açtım. Sonra yaklaşık 5 saat dinlenmeye bıraktım. Gece 1 gibi free sürüm hileyi ayarladım. Sadece levelbot ve toplama açıktı. Oynadıkları ch'lar ve yerler farklıydı. Sadece birisinde metin taşı işareti yeşildi. Sonuç: 4 karakter de engellendi.
      Şunu da belirteyim @KIZILPENCE tarafından yazılan mesajdaki herşeye özellikle dikkat ettim.

Dikkatimi çeken ise -free sürüm için söylüyorum-:
      1- iki günde bir yenilenen dosyayı değiştirir değiştirmez eski oynadığım hesaplar gitti. Sonra yeni açtıklarım gitti.
      2- Yeni açtığım 6-7 levellik hesaplar; hileyle girdiğimde daha yeşil (start) tuşa basmadan bile sürekli atıp duruyordu. (hilesiz girdiğim de atma olayı olmuyordu)
      Spoiler anzeigen

Turkia schrieb:

Vries schrieb:

Turkia schrieb:

brkbkr123 schrieb:

Ben gündüz oynamıyorum ki nerden çıktı gündüz oynadığım ? Çırpındıgım yok Allah için ya valla cidden bazen bişey demıyorum gece uyuyamıyorum bazı hatalar var onun ıcın cırpındıgım dogurudur banıda merak edıyorum ban önemsızde şu hata herseyden önemlı :D Hocam sitede çalısıyorum ben cogunlukla pc basındayımn oyunu gunduz oynamıyorum ama o yzuden buralardayım diyebılırız.

hacı senden başka bu kadar çırpınan uğraşan bi adam göremiyorum senin için söylüyorum bana bi faydan ya da zararın yok bu işleri çok kafaya takarsan üzer seni sadece bu işi pc başında oturduğunda düşünüceksin alta attığın an bitti normal hayata devam kötü bişey söylemiyorum yanlış anlama kolay gelsin

zukiki schrieb:

Banların script ile alakalı olmadığını düşünüyorum.
      Bi ara benimde her gün yeni açtığım hesaplarım engelleniyordu ve tatil nedeni ara verdikten sonra, bir kaç hafta önce oluşturduğum hesaplar ile devam ettim.
      Şuan yaklaşık 100 karakter bota bıraktım ve sorunsuz kasıyorlar ( Okey-, ETP Script vs.).
      Gözüme çarpan, banların bizim tanıdığımız İP sınırlarını aşması.
      Net bilgiye ulaşmak için bu durumu devam analiz etmemiz lazım.

Spoiler anzeigen
      ​Bot suresı bıttı dun alacaktım dedım deneyım free ındırdım ve cekme %30 yaptım scripti actım dun geceden berı suan aktif sekılde acık script ban saatım var benım geneldeo saatlerde yer yemedı yemıcekte. sanırım. "şu ip dedıgın seyı soyluyorum gecen sacma bır olaya 2 kere tanık oldum ya çarlar acıktı modemı kapatıp actım ama tabı dun geceden berı yapıyordum bunu ana kapadım actım gırerken ban yedı ve bırde soyle oldu 2 çar vardı biri ban yedı ama sıteden kontrol edıyorum dıgerıone baktım yememıstı bırdaha baktım yok yemıyor dur dedım oyuna gırım hangı ayarları kullandım dıye bakmak ıcın girdim ban yemıs 10 dakıka once siteden kontrol etmıstım ban yememişti bu kadar tesaduflerı hıc sevmıyorum ve sacma gelıyor"

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

sanal pc ile vpn açarak vpn de ise sürekli lokasyon değişmeden sabit yerden giriş yaptım ve itemleri yere atarak bu sanal pcde vpn açılmış hesaba verdim ama ban yedi hile hesaplarının da yarısı yedi ama o hesap nasıl yedi zaten son çare bu şekilde denedim diğer türlü tüm hesaplarımı direkt banlıyorlar nesneleri koyacak yer bulamıyorum tavsiyeniz var mı ?

goryato schrieb:

sanal pc ile vpn açarak vpn de ise sürekli lokasyon değişmeden sabit yerden giriş yaptım ve itemleri yere atarak bu sanal pcde vpn açılmış hesaba verdim ama ban yedi hile hesaplarının da yarısı yedi ama o hesap nasıl yedi zaten son çare bu şekilde denedim diğer türlü tüm hesaplarımı direkt banlıyorlar nesneleri koyacak yer bulamıyorum tavsiyeniz var mı ?

Spoiler anzeigen
      ​Gm araştırmasında hepsi ban yer "vpn yabancı ülkeyse ban yeme olasılığı zaten %50 şans dır"

M2bob yaklasık 16 saat level botta %10 pelerin ve script acık kaldı ban yemedi daha sonra pelerin i %50 ye cektım yaklasık 2 saat surdu ve ban yedı ss imkansız server akdeniz yani test hesabıydı. "scriptten mi yoksa pelerinden mi"? kararı siz verin test bu kadardı. 2. hesapta 1 level aynı ıpde duruyordu ve 1 level ban yemedi.

Test hesabı akdenizin ilk açılan hesaplarından
      sürekli kenarda köşede duruyorum ban yiyorum diyen kişiler pelerini 30 larda tutup tekar deneme yapsınlar.
      acc den hesap kurmasınlar bu benim tavsiyem mail onaylı hesap kursunlar yaklasık 3 5 saat dinlendirdikten sonra sığıntı biyere botu bıraksınlar. en son deneme bu şekilde olsun çünki benim ayarlarım ortada 2 özellik açıktı free de.