61 den 75 levele hesap kasma

61 den 75 levele hesap kasma

Gençler sürgüne bot atmayı düşünüyorum 6 tane 61 level hesap var hepsinde 1k hp iç itemler vs var 60 levl silahlarının bitmesine 14 gün var 75 e atabilir miyim 14 gün içinde tecrübe yüzüğü bilgelik ile nerede atabilirim 2. kata mı koyayım bota

dragonmyth schrieb:

+6 18 lv zırh +6 kalkan kask ile sohanda çekmeyi kapatıp atarsan 70 i rahar geçer. 60 damı 65 demi attığımı unuttum 61 de kesemesse okçulara atarsın çekme %10 da. 65 de orman giriş tarafına zaman alıyor ama 75 i görürsün.

Hesaplar 1k hp itemli +4 ölümcül +6 syk +4 korku +5 ametist küpeli pek yatacagını sanmam ama 61 den 70 e kadar kasabilir mi orada 70 den 75 e kadar orman başlangıc mı diyorsun
      ben ekim ayında denemiştim en son 70 e kadar sohanın sonunda iyi exp geliyodu. yani bu itemlerle en iyi orasıydı. kızıl orman girişiyle sohanın sonu aynı kasıyodu çekebileceği slot kapasitesi açısından. eş değer kasılıyo. Daha hızlı kasmak istersen manuel olarak kata çıkarman gerekir ama botla bırakayım kasılsın dersen böyle kasılıyo en iyi. sohanın sonuna bırak şimdi. 70 silahını alınca kızıl orman girişine atarsın 1 saat ora 1saat bura en iyi hangisinden exp gelirse orada kasarsın.

M2Bobcu2 schrieb:

Selamun aleyküm dostum , ban yemeden nasıl o levelere kadar kasıyorsun?Bu konu hakkında beni bilgilendirirsen sevinirim.Ban yedim 30 w kadar zarar ettim.Banı 2 hafta içerisinde yedim.

hocam para biriktirme sat gitsin neden o kadar biriktirdin direk sat parayı yapar yapmaz

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.

M2Bobcu2 schrieb:

Selamun aleyküm dostum , ban yemeden nasıl o levelere kadar kasıyorsun?Bu konu hakkında beni bilgilendirirsen sevinirim.Ban yedim 30 w kadar zarar ettim.Banı 2 hafta içerisinde yedim.

Hergün belirli saatlerde kimsenin olmadıgı yerlerde ch5 ch6 da falan hasılatını bir tane pazar hesabına aktar ve modem resle sonradan tekrar botlarına giriş yap modem reslemezsen bütün çarların ban yer ama reslersen sadece bot hesapların ban yer oda avcıya yakalanırsan veya videon alınırsa yoksa sistem banı yemezsin ayarları çok aşırı kullanmazsan

Vries schrieb:

M2Bobcu2 schrieb:

hocam para biriktirme sat gitsin neden o kadar biriktirdin direk sat parayı yapar yapmaz

Pazar kurmaya vakit olmuyor benim hiç sürekli bottayım 6 hesap ile pazar kursam o çarda ban yer diye korkuyorum aynı ıp oldugu için varsa bir fikrin çözümün paylasır mısın :D

recophin schrieb:

Vries schrieb:

M2Bobcu2 schrieb:

Pazar kurmaya vakit olmuyor benim hiç sürekli bottayım 6 hesap ile pazar kursam o çarda ban yer diye korkuyorum aynı ıp oldugu için varsa bir fikrin çözümün paylasır mısın :D

hacı bam bam ne taktiği işte sat derken wonları sat diyorum item satması biraz sıkıntı olabiliyor bu aralar ben daha büyük yerlere atılacağım temmuzun başında şu an saldım sınav var hafta sonu direk wona yönelmeleri tavsiye ederim arkadaşlara piyasa gidici

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.