bot depo ve toplama çarı ıp farkı

brkbkr123 schrieb:

Video çekmeyi düşünüyorum. Bu konu hakkın'da. Kısaca bahsetcek olursam virtualbox yani sanal pc diye bi olay var kendi bilgisayarın içinde başka bi bilgisayar açıyorsun. İçerisinde metin2, m2bob(isteğe bağlı) ve vpn kurman gerekiyor. Vpn ile farklı bi ip alıyorsun :) ve bot hesapların ban yiyince bu pazar hesabın ban yemiyor. ha olurda ticaret loglarını kontrol ederlerse sıkıntı çıkabilir.

sen taktik veriyorsun bagıra cagıra guzel de yarın bırgun onuda kullanamayız haberın olsun :D özelden verın boyle seyleri. örnek onceden aynı ıpden pazardan aktarırdık farklı bı sekılde 2 kere ıp degıstırıp bısey olmazdı suan oluyor gibi. @KIZILPENCE

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „Turkia“ ()

Turkia schrieb:

brkbkr123 schrieb:

Video çekmeyi düşünüyorum. Bu konu hakkın'da. Kısaca bahsetcek olursam virtualbox yani sanal pc diye bi olay var kendi bilgisayarın içinde başka bi bilgisayar açıyorsun. İçerisinde metin2, m2bob(isteğe bağlı) ve vpn kurman gerekiyor. Vpn ile farklı bi ip alıyorsun :) ve bot hesapların ban yiyince bu pazar hesabın ban yemiyor. ha olurda ticaret loglarını kontrol ederlerse sıkıntı çıkabilir.

sen taktik veriyorsun bagıra cagıra guzel de yarın bırgun onuda kullanamayız haberın olsun :D özelden verın boyle seyleri. örnek onceden aynı ıpden tıcten aktarırdık farklı bı sekılde 2 kere ıp degıstırıp bısey olmazdı suan oluyor gibi. @KIZILPENCE

Bu aralar 2-3 postlu adamlar forumda çoğalmaya başladı, artık kim, nerede reklam yaptıysa bilemiyorum. Adam daha forumu okumamış mesaj yazmamış geliyor "hocam taktik pls", "herkes bot açıyor hocam yardım pls", "biliyoruz bot açtığınızı yardım pls". Bunlar sanıyor ki bu iş çok kebap iki taktik ile yang won yağmaya başlıyor.

Rurouni55 schrieb:

Turkia schrieb:

brkbkr123 schrieb:

sen taktik veriyorsun bagıra cagıra guzel de yarın bırgun onuda kullanamayız haberın olsun :D özelden verın boyle seyleri. örnek onceden aynı ıpden tıcten aktarırdık farklı bı sekılde 2 kere ıp degıstırıp bısey olmazdı suan oluyor gibi. @KIZILPENCE

Bu aralar 2-3 postlu adamlar forumda çoğalmaya başladı, artık kim, nerede reklam yaptıysa bilemiyorum. Adam daha forumu okumamış mesaj yazmamış geliyor "hocam taktik pls", "herkes bot açıyor hocam yardım pls", "biliyoruz bot açtığınızı yardım pls". Bunlar sanıyor ki bu iş çok kebap iki taktik ile yang won yağmaya başlıyor.

kardeşim ben oyunu zevkine oynuyorum ve asıl charımın sürekli banlanması beni üzen taraf.Buna çözüm arıyorum forumdaki bu konuyla ilgili konulara baktım ama cevap vermiyor kimse
    Benutzer-Avatarbild

Beitrag von „Turkia“ ()

Dieser Beitrag wurde von „KIZILPENCE“ aus folgendem Grund gelöscht: detay vermeyin lütfen :) ().
    Bu tarz şeylerin forumda bulunması topluluğu riske tehlikeye atmaktadır.Riski azaltmak için yang aktarım yöntemleri item aktarım yöntemleri yang aktarımlarında alınması gereken tedbirler vs bunlar sizlerin bulması gereken ve ya çevrenizdeki kişilerden öğrenmeniz gereken şeyler forum herkese açık bir platform olduğu için bu hususu dikkate alarak konular açınız.