Ufak bir sorum olacak?

Ufak bir sorum olacak?

Biliyosunuz ki Destan serverinde oto av yok.Ben hesabımı kasma amaçlı m2bob kullanmak istiyorum lakin bi kaç endişem var.Kullanıcağım ayarlar sadece oto pot oto skill ve slot kesme olucak.Yerden kalkma dahi olmayacak.Sadece bu ayarları kullanıp daha önce ban yiyen vs. oldu mu? Sadece bu özellikleri kullanırsam ban yeme ihtimalim nedir? Son olarak CoMa yeni internal bir anti-hile geliştirdiklerini hatta şuan çalışmakta olduğunu söylemişti.Bununla alakalı olarak son dönemde banlar vs arttı mı?(Sistem algılaması var mı? kısacası).Teşekkürler.
      Şuan sistem banı gibi bir sıkıntı yok ama destan serverinde aşırı derecede geziyolar ve ıp ban atıyorlar. Dediğin gibi sakin bir yere ayarla ve ölünce şehirde başla duvardan geçme biri gelince toplama kapalı falan öyle ayarla.

Gm hileyi farkederse atar banı destandayken çöle bile asıl hesapla geliyorlardı.
      Benutzer-Avatarbild

Beitrag von „kenji2121“ ()

Dieser Beitrag wurde von „NCT“ aus folgendem Grund gelöscht: böyle birşey söz konusu değildir bizlerde aktif olarak bot kurmaktayız sorun olsa bizlerde yaşardık ().

Turkia schrieb:

batu9999 schrieb:

Şuan 2 gündür nefes aldırmıyorlar açıkcası 2 Kere IP ban yedim 2 günde

heya içinden geçiyorlar ticaret gecmısıne kadar .q

aynen hadi kasan çarlara ip ban atta onu aktarmışım onu araştırıp ona da atıyolar o biraz üzdü beni :D büyük ihtimalle avcılar kendi hesaplarıyla degil normal oyuncu gibi bir hesap açıp onla banlıyolar çünkü çarları dün açtım bugün 8-9 saat içerisinde banlandı sslik durum bukadar hızlı olamaz

batu9999 schrieb:

Turkia schrieb:

batu9999 schrieb:

Şuan 2 gündür nefes aldırmıyorlar açıkcası 2 Kere IP ban yedim 2 günde

heya içinden geçiyorlar ticaret gecmısıne kadar .q

aynen hadi kasan çarlara ip ban atta onu aktarmışım onu araştırıp ona da atıyolar o biraz üzdü beni :D büyük ihtimalle avcılar kendi hesaplarıyla degil normal oyuncu gibi bir hesap açıp onla banlıyolar çünkü çarları dün açtım bugün 8-9 saat içerisinde banlandı sslik durum bukadar hızlı olamaz
      Spoiler anzeigen

:D valla benım farklı 2 ıp olmasına ragmen tictekiler'de gitti :P ya ss alıyorlar aga eğer ticketlere bakan gm'lerden tam yetkiye sahipse sgm ga felansa derin çapta arastırıyor normal gm ler banlayıp gecıyor cok dıkkat ettım sonuc boyle :D
      kardeşim banları tek tek atsalar eyvallah diyecem bak. kasan 3 hesap aynı anda yiyiyor yanındakilere birşey olmuyor. aynı anda bota bırakıyorum 3 hesabıda. banlar 8-12 saat arasında gerçekleşiyor. 9.6.5 sürümünü kullanıyorum. bir problem var arkadaş. 2 3 ay aralıksız farm yapardım. şimdi bir günü geçmiyor arkadaş. loglara bakıyorum oyuncu bile geçmiyor hesaplarin yanindan nasil ola banlaniyor aklım almıyor

kenji2121 schrieb:

kardeşim banları tek tek atsalar eyvallah diyecem bak. kasan 3 hesap aynı anda yiyiyor yanındakilere birşey olmuyor. aynı anda bota bırakıyorum 3 hesabıda. banlar 8-12 saat arasında gerçekleşiyor. 9.6.5 sürümünü kullanıyorum. bir problem var arkadaş. 2 3 ay aralıksız farm yapardım. şimdi bir günü geçmiyor arkadaş. loglara bakıyorum oyuncu bile geçmiyor hesaplarin yanindan nasil ola banlaniyor aklım almıyor

1 sene önce oluyordu bu durum yani benım basıma geliyordu özelliklerden biri sisteme log olarak dusuyor sanırım ve sabah belirli saatlerde banlanıyor bunlar değişik birşey bende çözemedim sayılır :D

kenji2121 schrieb:

log olarak düşüyor evet. ama hangisi çözemedim henüz mobpullerdan şüpheleniyorum ama onsuz da olmuyor birader . pelerini aktif ediyorum slot bile çekmiyor :)

Şöyle düşünelim yan yana 2 çar duruyor toplama acık ss alan kişi onuda ss alması lazım oda cıkması lazım videoda harıl harıl titriyor hesap diğer yandanda ks atan çar var ks atan çar sabah olunca ban yiyor diğeri yemiyor ama mesela saat 06:00 da kapattın dıyelım çarları yemiyor hiçbiri örnek tam bilemiyoruım saatleri önceden çzmüştüm basıma gelmişti dediğim gibi 08:00 gibi kapattığın zaman ban yiyor. böyle salak saçma birşey var 1 sene öncede aynı bu sekıl yıyordum :D

kenji2121 schrieb:

log olarak düşüyor evet. ama hangisi çözemedim henüz mobpullerdan şüpheleniyorum ama onsuz da olmuyor birader . pelerini aktif ediyorum slot bile çekmiyor :)

Geçmiş konular da ayrıntılı bahsettim hocam
      (DESTAN) 10 WON SATILIR 900

꧁꧂

HEY Douglas!
      Türkçe Rap'ın ustası VEYasin'den keşvedilmeye değer Rock tadında Anadolu'ya has parçalar :thumbup:
      hocam yanlız anlatamadığım nokta. ban yiyen hesabın loglarına bakıyorum bir allahın kulu yanından dahi geçmemiş. farzediyorum ki avcı gelip banlıyor kasan 3 tane hesabın yanında toplayıcılarım oluyor birer tane. onlar niye ban yemiyor? 30 ve 40 seviye araliginda level bot olarak kullaniyorum botu kullandığım özellikleri olabildiğince devredışı bıraktım hangisi loga düşüyor diye denemeler yapıyorum. şüphelendiğim iki şey wait hack ve mobpullar + bottaki kasan 3 hesabımın yaklaşık 12 saat botta kasılması gerekiyor ki hasilatımı toplayabileyim.. 12 saat açık tutuyorum anlıyacağınız. aralara dinlenme olarak 4 saatte bir 1 saat dinlenme payı bırakıcam. denemelerimi yapıyorum bakalım umarım bu sıkıntıdan kurtulurum ya. dellendim :) bahsettiğiniz konunun linkini atarsanız sevinirim okumak isterim