Cuma gününden belli açtığım bütün level botlar max2 saat içinde ban yiyor . Acil yardım !

Cuma gününden belli açtığım bütün level botlar max2 saat içinde ban yiyor . Acil yardım !

Neu

Merhaba iyi günler cuma günü sabah botlara baktıgımde bütün hesaplar ban yemişti tekrardan açtım açtım kastım ama max 30 levele kadar getirebildim 40 level yapıp 1. Köye hpli iç item veya sağlam efsunlu itemler için lonca bağışı yaparak 5 levellik hesaplar koycaktım ama hiçbir hesap 40 level olmadı ve hilesiz şekilde 1 günde oturdum 40 kevel yaptım cumartesi akşamı 6 tane 5 level koydum 1 köye film izliyordum filmin daha yarım saati olmuştu bilgisayar bangır bangır ötüyor banned diye 40 level hesap kastım tekrardan yine aynı şekide 20 dk bile durmadı bencsadece m2bob kullanıyorum 7x veya etp ile işim yok bende neden böyle oldu bugün bıraktım hesap kasmayı yoruldum artık 3 gündür ban yiyorum ip değiştirme promramı indirdim olmadı modem resetledim olmadı pc format attım olmadı sadece m2bob kullanıyorum ikave birşey yok . Lütfen yardımcı olun :pinch:

Neu

Bot ayarlarımda çok basit hızlı koşma hızlı vurma duvardan geçme kapalı sadece oto vurma çekme sabit kal toplama pot bas bu kadar oyun açıldığından beri ban yemedi hiçbir çarım cuma günü yedi cumartesi pazar pazartesi ve bugün rahat 100 hesap açmışımdır denemişimdir hepsi ban yedi