Ban Olayının Sebepleri ?

Ban Olayının Sebepleri ?

Neu

Öncelikle belirteyim üniversitenin ara tatile girmesiyle yaklaşık 13-14 tane okçu açıp botla 44 levele kadar kastım daha sonra üni başladığı için oyuna hiç giremedim okulların kapanmasyla birlikte son 1 aydır yine aynı şekilde okçuyla yaklaşık 10-15 taneye yakın hesap kastım dedim ki madem artık ban yemiyor hesaplar savaşçı açayım dedim dün akşam saat 22:00 civarında başladım kasmaya bugün 23:00 civarına kadar 1000 adet etp kastım çarları 0-40 kastım ve az önce aldığım süpersonik e-maille öğrendim ki bütün hesaplarım güm güm olmuş tabi okçuların 1 aydır ban yememesine güvenerek kastığım tüm paraları ana hesaba aynı ip üzerinden aktardım ve tüm kastığım emeklerim sadece SAVAŞÇI hesap açtığım için boşa gitti 15 won para 5-10 wonluk itemler + kastığım 2-2,5 won civarında ki etplerde cabası.

Diyeceğim o ki birebir bedensel olarak savaşan karakterlerin mecburi sonu ban okçu gibi uzak savaşçılarının ise sonu mutluluk mu desem bilemedim ama şunu belirteyim siz ayarlardan isterseniz koşmayı vurmayı sonuna kadar açın yada tamamen kapatın eğer açtığınız ve oynadığınız karakterler okçu olmalı.

Yalnız şöyle de bir durum var 0-55 arası full botla savaşçı kastım atı zırhladım biyolog 30 görevini bitirdim skilleri m6 yaptım aklınıza gelebilecek her türlü şeyi sorunsuz 7x ve moblock yada ne bileyim bottaki pelerini hiç kullanmadım bugüne dek ban yememişti ama bugün diğer hesaplarla birlikte güm :)