Belirli Levelde belirlenen ayar dosyası yüklensin

Belirli Levelde belirlenen ayar dosyası yüklensin

Merhaba

Bu özelliğin birçok kişinin hoşuna gideceğinden eminim!

Hesap 10 level olduğunda = 10level ayarı yüklensin
      Hesap 11 level olduğunda = 11level ayarı yüklensin
      Hesap 20 level olduğunda = 20level ayarı yüklensin

Ek olarak
      Hesap 10 levelden büyük olduğunda = ayar2 yüklensin
      Şeklinde level >= veya level <= gibi eklenebilir

Bu şekilde bir bölümün çok kullanışlı olacağını ve sevileceğini düşünüyorum.

Bu özelliği eklemek belki kodlama olarak 5 dakika sürmeyecektir!

M2 Performans Yardımcısı için İletişim - Skype : live:alperhan57 [ CPU - RAM V.B. ]

Post was edited 1 time, last by “NCT” ().

NKIFA wrote:

Mesela bu ayarlar ne? Zaten hali hazırda olan konum ve ekipman ayarlarından 1 den 60 a el değmeden kasabiliyorum :)

ayar adları örnek olarak verildi

NCT wrote:

Bottaki konum özelliğini kullanabilirsiniz.

Belirli seviyeden sonra botta aktif olan özelliği kapatmak için yada pasif olan özelliği açmak için

Mesela hesap 20 levele kadar anti-ban kapalı olarak çalışır, 20 levelden sonra anti-ban açık bir şekilde takılır.

Bu eklenecek özellik çok fazla avantaj sağlar

Post was edited 2 times, last by “Zynix” ().

NCT wrote:

Bottaki konum özelliğini kullanabilirsiniz.

Belirli seviyeden sonra botta aktif olan özelliği kapatmak için yada pasif olan özelliği açmak için

Mesela hesap 20 levele kadar anti-ban kapalı olarak çalışır, 20 levelden sonra anti-ban açık bir şekilde takılır.

Bu eklenecek özellik çok fazla avantaj sağlar[/quote]
      Arkadaş güzel şekilde açıklamış bence doğru ve güzel bir öneri +1

burkinq1914 wrote:

Yıllar önce belki yapmışımdır bu tarz bi öneri ama daha açıklayıcı anlatmış belki bota eklenebilir bu tarz bi ayar :) bu tarz bişey geliyorsa toplu ayar yükleme tarzı bişeyde getirilebilir çok daha kullanışlı olur bence bot.

Nasıl bir şey düşünüyorsan detaylı bir şekilde konu altına yaz.

Belki düşündüğün şekilde bir özellik eklenir

İleride konuya tasarım da atarım
      Valla ben char setting yerınden ıd kopyala yapıstır yapıyorum oyun ıcı ugrasmıyorum ıd ve sıfre bolmunden yukleemede yapılabılır ondan zıyade
      Pickup list olusturuyorum ve kaydedıyorum dıyelım bu genel ayar olarak kaydedılmıyor mesela char settın gs ayarını yukledıgımız zaman bıde pickupta ayarladıgın listeyı sececen bu duzeltılmelı kaydedıyorsan o da kalmadı kayıtlı sekılde. y
      Senin fikrinde çok güzel. Yeni Kurulan hesaba şu ayar ile başla şeklinde komut verilebilir :)

Bizde eskiden bazı şeylerden dolayı kopyala yapıştır şeklinde ayar yüklemesi yaptırıyordum (Bir program yazmıştık otomatik olarak yaptırıyorduk ,Tabi program sadece bunun için yazılmadı :D)

Dediğin gibi toplama listesi ve bazı bölümlerde ayar yükleme sıkıntısı var.

Bunu yöneticilere bildirmemiz lazım
      Show Spoiler

Zynix wrote:

Senin fikrinde çok güzel. Yeni Kurulan hesaba şu ayar ile başla şeklinde komut verilebilir Bizde eskiden bazı şeylerden dolayı kopyala yapıştır şeklinde ayar yüklemesi yaptırıyordum (Bir program yazmıştık otomatik olarak yaptırıyorduk ,Tabi program sadece bunun için yazılmadı :D)Dediğin gibi toplama listesi ve bazı bölümlerde ayar yükleme sıkıntısı var.Bunu yöneticilere bildirmemiz lazım

Valla biraz devrık yazmısım kusura bakmayın kadam bozuk bırazda duzgun yazayım;
      Mesela pickup list bolumunde kendımız bir liste olusturuyoruz örneğin toplama ayarlarım 1 bu kayıt oluyor zaten.
      standart ayarlar bolumunude kaydedıyoruz oda tamam.
      ama bır çar acınca standart ayarları yukle dedıgımız zaman sectıgım ve kaydettıgım toplama ayarlarım 1 i yuklemıyor onu elımle secmek zorunda kalıyorum bu sıstemsel hata bence neden dıyeceksınız senın dedıgın gıbı char settıngs bolumunde ayarların ıd ni kopyala yapıstır yapınca toplama bolumune kadar otomatık ayarlı sekılde yuklenıyor oyuna gırınce.