Emektar Bilir Kişilerden Bir El

Emektar Bilir Kişilerden Bir El

Merhaba arkadaşlar. Ben Batuhan. 18 yaşındayım ve liseden bu sene mezun oldum. Bildiğiniz üzere yks sınavına girdik ve üniversiteye gideceğim.
      Ailemin durumu maalesef beni geçindirmek için bir hayli zorlanıcak. O yüzden gittiğim şehirde ek işte çalışıcam fakat bir yandanda aylık cebime m2bob ile para koymak istiyorum.
      Fakat tecrübesizliğimden dolayı ne yapsam mantıklı olabilir bilemiyorum.
      Bana bu konuda yardımcı olabilecek abilerim veyahut kardeşlerim varsa desteklerini bekliyorum.
      Şimdiden herkese teşekkür ederim.
      Kendine müslüman olmak zorundayız. Amaç siz kazanmayın değil sadece bizden dönsün piyasa değil. Tamamem arz/talep meselesi. Şöyle ki burada taktikler yazılsa birden yüzlerce bot o işe girse ne olacak. Piyasada onun miktarı yükselecek böyle olunca fiyatlar düşecek. Örneğin turkyede ki okey botları bir ara çok iyiydi. Yeni olduğu içinde pek kimse onun değerini bilmiyordu. Sonra birden patladı okey botları adım başı okey botu oldu sonra ne oldu ne sandığı alan kaldı ne değeri kaldı. Bu yüzden paylaşılmıyor bazı bilgiler. Piyasayı kontrol ederseniz itemden ziyade direk yang kasabileceğiniz noktalara yönelirseniz işi çözersiniz. Ve yüksek level farm yapın risk büyükse kazançta büyüktür.
      M2bobu yaklasık olarak 2,5 senedir kullanıyorum ondan once yıne kendı kendıme birşeyler bulma derdındeydım,bir gun aldım sanırım ful ingilizceydi hatırlamıyorum hıcbırsey bılmıyorum ne ayarını ne birşeyini resmen bu ne la deyıp pc den sıldıgını bılıyorum :)))
      Sonra tekrar yükledim dedim birşeykeri başarmak lazım o şekilde bob kullananları kontrol ederek bakarak piyasaya bakarak bir şekilde bazı taktikleri kendim çözdüm diyelim pek sordugumu hatırlamıyorum sormamısımdır buyuk ıhtımalle..

Bir kere yaptım ben o hatayı biri sordu oyunda ne kullanıyorsun dıye m2bob dedım botu soylemem sorun degıldı yıne olsa yıne soylerım m2bob'a destek olmak amaclı onun yanında taktik verdim bana ch kalmadı yerlerıme coktu o kişi ogunden berı vermem .. :)
      Zaten sorun nerede, nasıl kasılacağımızı bilmek değil. Nasıl ban yemeden veya ban süresini uzatarak kasılır bu. Veya kasa çarına en güvenli nasıl para aktarılır. Herkese duyurmak istemiyorsanız özelden yazabilirsiniz. Bilgi paylaştıkça güzeldir.
      Spoiler anzeigen

taylor66 schrieb:

Turkia senin yerine ben vereyim etp yapıyorsun Anadolu da 2köyde hani bunun neyini gizliyon anlamadım :))

Anadolu'da ve baska bıryerde etp yapmıyorum farklı sey pesındeyım,bunun neyını gızlıyorsun dedıgın kısmıda anlatayım suan yapmıyorum lakin önceden yani 1,2 sene once belkı daha once hatırlamıyorum bunu sayılı kısıler bılıyordu bir kaç kişide iyce etiket etti fix yedi "yani ban yiyor" o zamanlardan bans edıyorum ben " bu zamandan degıl :thumbsup:

@WoodS Bilgi paylastıkça guzeldir ama paylastıgın kişide bir baskasıyla paylasırsa guzel degıldır bakın yemin ediyorum aktarımlara kadar her taktiğimiz herseyımız ıfsa olmus durumda artık herseyı bılıyorlar wm bıle ban yıyor. Evet taktık verın ama KIZILPENCE nin yazdıgı gibi harclıgını cıkaracagın kadar anlatırım dedı onun gıbı verın herkese vermeyın.. :)