Pot Almıyor

Pot Almıyor

LevelBotu acıyorum her zamankı duzenımde takılıyorum ama dun geceden bu yana aldıgım hata su pot eksık sımgesı cıktıgında potcuya ısınlanıp oylece beklıyor hıcbı sey yapmıyor. ustumde fazla pot alıp bırakayım dıyorum o zamanda "ısaretlı olmamasına ragmen" fazla potları sılıyor. Fıttırıcam artık ben robot oldum sureklı makıne basında kalmak zorunda kalıyorum cozum lutfen
      Öncelikle üzerindeki potları satmaması için Market kısmındaki Sahip olduğun tüm iksirleri sat envanterde çok fazla olan olarak yazanın yanında tik var onu kapalı tut.
      Pot simgesinin açık olmasından öte altta küçük orta büyük XL olarak orada 200 ve katları şeklinde pot almasını seçmen gerekiyor onları seçtiğin takdirde seçmiş olduğun potları alacaktır.
      Mod'um botu kullanma talımatı yazmıssınız emek verıp saolun fakat botu kullanmayı bılıyorum ben yazıda da yazdım.

Fazla potları satın kısmı ısaretlı degıl ama satıyor alayını. Pot bıtınce de satıcıya ısınlanıp beklıyor oylece almıyor ben manuel alıp manuel gerı goturmek zorunda kalıyorum charı. Inventory bıtınce de satma kısmında asırı yavaslık var ınventorynın doldugunu 1 dakıka sonra fark edıyor gıdıp her seyı sattıktan sonra da 2-3 dakıka sonra sattıgını anlayıp gerı donuyor

KIZILPENCE schrieb:

Öncelikle üzerindeki potları satmaması için Market kısmındaki Sahip olduğun tüm iksirleri sat envanterde çok fazla olan olarak yazanın yanında tik var onu kapalı tut.
      Pot simgesinin açık olmasından öte altta küçük orta büyük XL olarak orada 200 ve katları şeklinde pot almasını seçmen gerekiyor onları seçtiğin takdirde seçmiş olduğun potları alacaktır.

MODUM SIKINTIYI COZDUM SIZINDE BILGINIZ OLSUN DIYE TEKRAR YAZAYIM KONUYU DA KAPAYIN ISTERSENIZ.

Sıkıntı su: Bunları kesın sat lıstesıne satıcıya satılmayan bı esya mesela cırak sandıgı eklemesı yaparsanız once onu satmadan pot almadıgı ıcın oylece beklıyor bot. Onu ayarlayınca sorun duzeldı