1 - 2 Günlük kodlar gelsin artık

Alıcılar çoğalınca bokluk olur diyosunuz. Yang fiyatları düşer birden fazla pc kullanan kişilerin üretimi düşer. Mantıklı o zaman böle devam etsin. Konuyu kapatabilirsiniz konuşucak bişey kalmadı. Herkes kendi ekmeğine bakıyo zaten 2 kişi savunmuş. Ben aslında daha önceki bob kullanıcılarının tekrar botu kullanmaları için euro fiyatlarından dolayı 7 gün altında bot da sunmalarının onlar için faydalı olacağını düşündüm. 1 belki biraz abartı olabilir ama 4 veya 5 günlük bob da gelebilir. Niye bu kadar aç gözlü insanlar anlamıyorum sanki 4 günlük alan kullanıcı senin bot yaptığın yeri öğrenicek de gelicek orda senin işini engelliyecek ekmeğini alıcak elinden. Umarım reelde de böyle değilsinizdir.
    Güç daima kıskanılır.

Dogukan schrieb:

20 euro olsun veletler doluşmasın diyen şahıs ben 2 günde 25 tl biriktirdim bobdan ve ücretsiz sürümde yaptım yeni başladıgım halde tek pcde 4 bot açabiliyorum cünkü kasıyor para biriktirmeye çalışıyorum premium alıcam sen ne boş insansın

şahıs kardeşin bu işe 2017 de dtp satarak başladı şimdi 90 client açıyor senin gibi itemcide 10 liraya ilan açıp piyasayı sulandırmıyor ben 25 liralık satış yapmaya utanırım dolu kardeşim

Edit: 2günde 25 tl ne oğlum 3-4 lira elektrik yakmışsındır :D
    =>> SMM İŞLEMLERİ & OYUN HİZMETLERİ <<=

mertacar schrieb:

Dogukan schrieb:

20 euro olsun veletler doluşmasın diyen şahıs ben 2 günde 25 tl biriktirdim bobdan ve ücretsiz sürümde yaptım yeni başladıgım halde tek pcde 4 bot açabiliyorum cünkü kasıyor para biriktirmeye çalışıyorum premium alıcam sen ne boş insansın

şahıs kardeşin bu işe 2017 de dtp satarak başladı şimdi 90 client açıyor senin gibi itemcide 10 liraya ilan açıp piyasayı sulandırmıyor ben 25 liralık satış yapmaya utanırım dolu kardeşim

Edit: 2günde 25 tl ne oğlum 3-4 lira elektrik yakmışsındır :D

Sanane milletin işinden 90 client açıyorsan bak işine kazandığının haddi hesabı yoktur. Nasıl bir terbiyesizlikk bu. Miletin kazandığı 3 5 kuruşa mı diktin gözünü. Yazık günah..
    yahu şunu anlayın yapamıyorsanız bırakın 1 günlük kod 1 euro olsa bile adamlar bu kodların üretimi dağıtımı takibi ile mi uğraşacaklar ayrıca adamlar sizin her gün almanızı istiyor kullan veya kullanma oldu olacak açınca süresi gitmeye başlayan bot gelsin
    Ortaokulda tek sigara alan çocuklardan farkınız yok.
    =>> SMM İŞLEMLERİ & OYUN HİZMETLERİ <<=