Angepinnt Yaşanılan güncellemeler ile alakalı bilgi

Yaşanılan güncellemeler ile alakalı bilgi

Yaklaşık 6 aydır aşırı derecede yeni güncellemeler ve bob'a karşı yeni önlemler gelmektedir.Yaşanılan bu durum forumda açılan konular paylaşımlar sebebiyle daha fazla karşı tarafın tepkisini çekmektedir.Bugünden sonra forumda ayrı bir önlem almamız gerekiyor bu konuyla alakalı aşağıdaki şartlara uyulmasını rica ediyoruz.

-Forumda bundan sonra TR kısmında thread yani pyhton scriptleriyle alakalı hiç bir paylaşım konu açılmasını istemiyoruz.Yani etp script var mı ve ya farklı scriptler var mı gibi konulara kesinlikle izin verilmeyecektir. Bununla alakalı açılan konular kaldırılacak aynı üye tarafından defalarca konu açılırsa forumdan uzaklaştırılacaktır.
      -Forumda para kazanmak istiyorum taktik verin gibi konulara kesinlikle izin verilmeyecektir.
      -Forum içerisinde konularda aylık şu kadar para kazanıyorum şu kadar bilgisayarım var gibi yazılarda kaldırılacaktır.
      -Forum içerisinde mt2 nin oyun yönetimiyle alakalı paylaşımlar ve onlara karşı hiç bir yorum istemiyoruz bırakın onlar boş işlerini yapsınlar bizde kendi işimize devam edelim onların adlarını vs hiçbirşeyi görmek istemiyoruz.
      -Forum içerisinde birbirine karşı hakaret eden kullanıcılara bundan sonra izin verilmeyecektir.Açıkcası 2 3 yıllık donanımlı işi bilen kullanıcılara 1 2 aylık kulllanıcıların gelip akıl verip hakaret etmesini istemiyoruz.Sağlıklı bir şekilde herkes işini yapıp devam etmelidir.

Lütfen yapılan paylaşımı okuyup bu kurallar çerçevesinde hareket ediniz bu ortamın bu işlerin devam etmesini istiyorsanız bu kurallar uyunuz ki herşey olduğu gibi devam etsin.
      pekı bot ne zaman guncellenır gıbı sorular, konulara acabılırız sanırım onunla ılgılı bı madde goremedım
      edit: bot ne zaman guncellenır :( cıdden magduruz.. guncelleme herkese gelmedı dıye bızı de yarına kaydırırlarsa 2 gun botsuz kalmıs olucaz.. botun 1 haftası olmus 30 lıra :( bızı anlıyorsunuz dımı modum

KIZILPENCE schrieb:

Güncelleme 4 5 saat içerisinde gelecektir.Büyük bir güncelleme olmaması sebebiyle fazla uğraştırmayacaktır.

Bot ne zaman güncellenir gibi şeyleri elbette yazabilirsiniz buna cevap vermekte bizim görevmizdir. Ücret ödediğiniz şey ile alakalı bilgi almak hakkınızdır.

pekı modum cok guzel fakat

gecen sefer herkese 1 gun eklenecek dendı bekledık gelmedı.. sıuanda 5 saattır bot yok 5 saat daha yok dıyorsunuz.. bu bıraz haksızlık olmuyor mu?

bakın acgozluluk yapmak degıl nıyetım bu bot 50 lıra olsa ben yıne verır alırım hatta 100 olsa da zıra hak edıyor(yenı gelen kurallar dahılınde anca hak edıyor derız :D) ama derdım su 1 gun ordan 10 saat burdan derken sırketın sureklılıgı bıraz sarsılmıyor mu? sure yıne mı eklenmez bunu bı sorabılır mısınız slait e? tek degılım cunku bunu soran

sahibim16 schrieb:

KIZILPENCE schrieb:

Güncelleme 4 5 saat içerisinde gelecektir.Büyük bir güncelleme olmaması sebebiyle fazla uğraştırmayacaktır.

Bot ne zaman güncellenir gibi şeyleri elbette yazabilirsiniz buna cevap vermekte bizim görevmizdir. Ücret ödediğiniz şey ile alakalı bilgi almak hakkınızdır.

pekı modum cok guzel fakat

gecen sefer herkese 1 gun eklenecek dendı bekledık gelmedı.. sıuanda 5 saattır bot yok 5 saat daha yok dıyorsunuz.. bu bıraz haksızlık olmuyor mu?

bakın acgozluluk yapmak degıl nıyetım bu bot 50 lıra olsa ben yıne verır alırım hatta 100 olsa da zıra hak edıyor(yenı gelen kurallar dahılınde anca hak edıyor derız :D) ama derdım su 1 gun ordan 10 saat burdan derken sırketın sureklılıgı bıraz sarsılmıyor mu? sure yıne mı eklenmez bunu bı sorabılır mısınız slait e? tek degılım cunku bunu soran

katılıyorum +1
      Spoiler anzeigen

KIZILPENCE schrieb:

Yaklaşık 6 aydır aşırı derecede yeni güncellemeler ve bob'a karşı yeni önlemler gelmektedir.Yaşanılan bu durum forumda açılan konular paylaşımlar sebebiyle daha fazla karşı tarafın tepkisini çekmektedir.Bugünden sonra forumda ayrı bir önlem almamız gerekiyor bu konuyla alakalı aşağıdaki şartlara uyulmasını rica ediyoruz.

-Forumda bundan sonra TR kısmında thread yani pyhton scriptleriyle alakalı hiç bir paylaşım konu açılmasını istemiyoruz.Yani etp script var mı ve ya farklı scriptler var mı gibi konulara kesinlikle izin verilmeyecektir. Bununla alakalı açılan konular kaldırılacak aynı üye tarafından defalarca konu açılırsa forumdan uzaklaştırılacaktır.
      -Forumda para kazanmak istiyorum taktik verin gibi konulara kesinlikle izin verilmeyecektir.
      -Forum içerisinde konularda aylık şu kadar para kazanıyorum şu kadar bilgisayarım var gibi yazılarda kaldırılacaktır.
      -Forum içerisinde mt2 nin oyun yönetimiyle alakalı paylaşımlar ve onlara karşı hiç bir yorum istemiyoruz bırakın onlar boş işlerini yapsınlar bizde kendi işimize devam edelim onların adlarını vs hiçbirşeyi görmek istemiyoruz.
      -Forum içerisinde birbirine karşı hakaret eden kullanıcılara bundan sonra izin verilmeyecektir.Açıkcası 2 3 yıllık donanımlı işi bilen kullanıcılara 1 2 aylık kulllanıcıların gelip akıl verip hakaret etmesini istemiyoruz.Sağlıklı bir şekilde herkes işini yapıp devam etmelidir.

Lütfen yapılan paylaşımı okuyup bu kurallar çerçevesinde hareket ediniz bu ortamın bu işlerin devam etmesini istiyorsanız bu kurallar uyunuz ki herşey olduğu gibi devam etsin.

Gizlilik esastır tebrikler.
      ya benim ekmek teknem etp script i dingilin biri gitmiş supporta sıkayet etmiş onuda fixlemişler afedersiniz şimdi g.. gibi kaldim 1.2 aylik kullanıcı deil 3.4 senelik kullanıcıyım kod yazmakla uzaktan yakından alakam yok biz napicaz simdi burdan sormayın adam gibi özelden soruyorum tınlamıyorsunuz bile iş işten geçtikten sonra önlem almaya çalişiyorsunuz bnm canim yandiktan sonra kazancim dibe vurduktan sonra önlem alsan ne fayda senelerdir şu forumu bı çeki düzen verin diye dilimde tüy bitti önüne gelen şunu şunu yapıyorum bunu bunu yapiyorum al yap şimdi hadi her öttüğünüz şeye bir tedbir alip düzen kurdurdunuz adamlara demekroside careler tükenirmi tükenmez ama etp script benim fena şekilde canımı yakti ben yeni bir kod bulana kadar sorarım kimse kusurada bakmasin 12. 13. saat pc basında iş görmeye çalişiyorum botla lafta bot ..

KIZILPENCE schrieb:

Kaybolan süreler sistemden yüklendiği için tek tek şu üyeliğin günü eklenmemiş gibi birşey söyleyemiyoruz yinede bu konuyla alakalı genel bir bildirim yapacağım.

Sayın modum; P-Server'lar ile ilgili konular buna dahil mi? Örnegin ben genelde P-Server'lar için için botu satın alan bir kullanıcıyım uzun zamandır, Güncellemelerde daha çok P-Server eklenebilme ihtimali varmı örnegin M2-Farm 9.8.10 sürümde çalışıyorken 9.8.11 sürümü geldiginde çalışmadı üstüne 1 sürüm daha geldi ondada zaten bunla ilgili bir güncelleme olmamıs o bakımdan soruyorum tek seferlik oluyor botu 2 gün kullanabiliyorum.

KIZILPENCE schrieb:

Kaybolan süreler sistemden yüklendiği için tek tek şu üyeliğin günü eklenmemiş gibi birşey söyleyemiyoruz yinede bu konuyla alakalı genel bir bildirim yapacağım.

Canım modum kimse yalan sölixcek değil en azından ben :D size aldıgım kodu göndereyim aktifleştirdigim zamanı kontrol edebileceğinize eminim ve de bittiği zamanı bi sayın 7 günse ben 8 günse siz haklısınız.

erenes55 schrieb:

KIZILPENCE schrieb:

Sayın modum; P-Server'lar ile ilgili konular buna dahil mi? Örnegin ben genelde P-Server'lar için için botu satın alan bir kullanıcıyım uzun zamandır, Güncellemelerde daha çok P-Server eklenebilme ihtimali varmı örnegin M2-Farm 9.8.10 sürümde çalışıyorken 9.8.11 sürümü geldiginde çalışmadı üstüne 1 sürüm daha geldi ondada zaten bunla ilgili bir güncelleme olmamıs o bakımdan soruyorum tek seferlik oluyor botu 2 gün kullanabiliyorum.

Bunlarla alakalı istediğiniz şekilde paylaşım yapabilirsiniz.Sıraladığım şekildeki konular buna dahildir. P serverler ile alakalı konu açabilirsiniz konu altından 5 adet premium desteklediği sürece sorun olmuyor ayrıca desteklemese dahil bir insiyatif alıp şu server ile alakalı çalışmalar başlatın gibi bildirimlerde de bulunuyoruz özellikle yeni açılan talep gören yoğun serverler ilgili takip edip bilgillendirmeler yapıyoruz.

@IkramBey scriptler m2bob un içerisinde olmayan ek bir yazılımdır buna rağmen 1.5 senedir konular açılmasına yorumlar yapılmasına müsade edildi lakin bundan sonra hiç bir şekilde konu açılması yorum ek olarakta bilgilendirme gibi birşey olmayacaktır.Anlayışınız için teşekkür ederiz.
      Bu konuyu sabitler misiniz ? @KIZILPENCE
      Keşke uyarı yerine anında uzaklaştırma cezası olsa.

Zamanında elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalıştım.
      Bunu karşılık beklemeden yaptığım halde bana zararları oldu.

Script paylaştım küfür yedim, Script paylaştım oyun yönetimine bildirdiler
      Ücretsiz yardımcı program paylaştım virüslü dediler :)

Burada gelir elde etmeye çalışan arkadaşları ayrıt etmek zor.
      Genelde post sayısı fazla olmayan arkadaşlara yardım etmedim. Sebeplerini azıcık düşünseler anlarlar.
      Lütfen o yardım edemediğim arkadaşlar kusura bakmasın.

Forumdaki kurallar belli , bize bu kurallara uymak düşer.