Euro düştügü halde bot fiyatlarının aynı kalması

Euro düştügü halde bot fiyatlarının aynı kalması

33 günlük premium bot 10 euro , şuan 10 euro 67 lıra olmasına rağmen , en ucuz botu satan site 77 ila 80 liradan satılıyor 33 gunlugunu zamanında euronun çıkmasını bahane eden siteler şimdi euro düştügü halde niye fiyatları aynı tutuyorlar :?:
      vallahi bugun pazartesı kur sabit 6,67 - 6,68 ki daha da düşücegi kesin avrupa birligindeki sıkıntılardan dolayı ama dagıtım yapan sıtelerdekı kazanç 15 lıradan fazla bazı sıtelerde , ılla yurtdısındakı akrabalarımızdan rıca edıp mi aldırtıcaz 15 lıra az para degıl , vallahı buna m2bob yonetımı el atmassa karaborsa olucak çunku kur ve satıs etıketlerı arasında 13 ıla 18 lıra oynuyor suan sıteden sıteye degısıyor , ama canlı desteklere baglanıp sorarsanız cevap vermeden sızı canlı destekten atıyolar.

i.hizliresim.com/r1lG67.png Euronun düzenli düşüşü buna ragmen fiyatların sabit kalması adlı resim .

Post was edited 1 time, last by “laroxy” ().

arkadaşlar burda m2bob un ana sitesindeki m2bob satıcılarının güncel kurdan satış fiyatları 33 gunluk 10 euroluk botu , euro duzenlı olrak dusuyor bu arada dusmeyede devam edıcek 10 euro suan 65 tl yanı 33 gunluk botun tl karsılıgı ama resimdeki 33 günlük satış fiyatlarına bakın siz karar verin , nasıl bir karaborsaya dondunugunu olayın

i.hizliresim.com/Z3G2PG.png burda satış fiyatları
      hadi benim 1 pc ım var 1 tane alıyorum 33 gunluk , 2-3 pc için alıp bunu 12 clinete yükseltmek için 6-7 adet alanlar var bu da fazladan 100 lıra vermek demek , yok buna herkes 10 euro verırken turkler nıye , 13 euro gıbı bir rakama eş deger bir fiyat vermek zorunda onu anlamıyorum , herşey m2bob yonetımının elınde bence buna bır el atmaları lazım arasıtmaya gerek yok rakamlar ustekı fotolardakı gıbı 5 dk ıcınde ulasabılırısnız butun sıtelerdekı rakamlara bence turk modlar gereklı onemı yeterı kadar vermıyorlar turk kullanıcılara burdan bunu anladım ben kendı basınızın çaresıne bakın dıyorlar
      Öncelikle bu konu hakkında bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.Daha önceki fiyat düzenlemesini bizzat defalarca geliştirici ile görüştüm. TR dağıtıcısından da bu konuda bilgiyi almıştım.Şunu gözardı etmemek gerekiyor bu sitelerin hepsi kar elde etmek için varlar ve adamlara şu fiyatın üstünde satamazsın gibi birşey söylemek mümkün değildir.Diğer siteler zaten dağıtıcıdan keyleri alıp üzerine kar koyup satıyorlar ki bu gayet doğal oradan alma zorunluluğuda bulunmuyor.Genel olarak soranlara ana dağıtıcıdan almalarını söylüyoruz zaten. Paket halinde keyler ana dağıtıcıya teslim edilir örneğin 1000 er adet bu eldeki stok tüketilmeden fiyat indirimine gidilmesi demek dağıtıcının zarar etmesi demektir.Yani günlük olarak güncelleme yapılması mümkün değil.Alternatif ödeme kanallarını bir çok kullanıcı kullanıyor sizede onu öneririm.Paypal ı tercih edebilirsiniz.
      @KIZILPENCE öyle diyorsunuzda şuan ki kurla 10 euro 64 lıraya ındı yanı 33 gunluk botun gerçek karsılıgı , adam bunu 30 lıra karla mı satacak yanı 90 lıraya buda 14 euro yapıyor , @Slait in habari varmı bu kadar faiş fiyat farkından 10 euroya sattıgı botun türkıyede 14 euroya satıldıgından , biliyorsunuz paypal turkıyede yasal degil artıkın bir çok kişi paypal la alışveriş yapamıyor !

laroxy wrote:

@KIZILPENCE öyle diyorsunuzda şuan ki kurla 10 euro 64 lıraya ındı yanı 33 gunluk botun gerçek karsılıgı , adam bunu 30 lıra karla mı satacak yanı 90 lıraya buda 14 euro yapıyor , @Slait in habari varmı bu kadar faiş fiyat farkından 10 euroya sattıgı botun türkıyede 14 euroya satıldıgından , biliyorsunuz paypal turkıyede yasal degil artıkın bir çok kişi paypal la alışveriş yapamıyor !

Bizi ilgilendiren ana dağıtıcının fiyatıdır.
      mofis.net/Product/42_Metin2-M2bob.html 33 gün 76TL buradan temin edebilirsiniz.