sanal sunucu ve m2bob

sanal sunucu ve m2bob

Merhaba, ben sanal sunucu ile m2bob acmak istiyorum.

1 bilgisayarda 6tane sanal sunucum ve hepsine farklı IP veriyorum.

İlk olarak 6 tane client hakkımı bunlarda açabilir miyim?

ikinci olarak bunlarda farklı IP oldugu için herhangi 2 farklı Pc'den girildi vs gibi ban söz konusu mu?

üçüncü olarak Teşekkürler :)
      Sanal bilgisayarı tavsiye etmiyorum
      Tam anlamıyla verimli kullanamayacağını düşünüyorum.

Ayrıca bir üyeliği 2 bilgisayarda aktif olarak kullanıyorken 3. bilgisayarda aynı hesaba giriş yaparsan hesabın bir süreliğine askıya alınır.

Eğer 6 Client hakkın bulunuyorsa 2 bilgisayarda 3+3 şeklinde veya farklı bir şekilde kullanabilirsin

Yani 2 bilgisayarda 1 üye hesabını kullanabileceğin için 6 sanal bilgisayarda kullanmak için 3 hesaba ihtiyacın var
      M2 Performans Yardımcısı için İletişim - Skype : live:alperhan57 [ CPU - RAM V.B. ]

Post was edited 2 times, last by “Zynix” ().

refikcan123 wrote:

Şuan kullanıyorum sanal sunucuyu ama kendi yaptıgım basit bir botla ama ben m2bob a gecmek istiyorum o daha profosyonel keske yetkili birisi cevap verse...
      :(

Sen cevabını almak istediğin soruyu detaylı bir şekilde anlatırsan sana cevap verebiliriz.
      M2 Performans Yardımcısı için İletişim - Skype : live:alperhan57 [ CPU - RAM V.B. ]

detay ? Zaten söylüyorum ben Sanal windowsda farklı IPler vererek giriyorum oyuna IP bandan kacınmak için 6tane farklı IP gözükünce bir sorun olur mu bir m2bob ban söz konusu mu m2 bob tarafından herhangibi bir kısıtlama veya ban yermiyim diyorum gayet basit.
      aynı bilgisayardada olsa kendin söyledin farklı sunucular diye. 2 ayrı sunucuda açarsın 3. de ban yersin. cevap gayet net. Anladığım kadarıyla istediğin 6 sunucudada aynı hesap üstünden 6 ayrı programı açayım 1 er tane çalıştırayım gene 6 client olsun diyorsun. ancak öyle olmuyor mlsf. 3 ayrı üyelik alıp 6 ayrı sunucuda açabilirsin 2 şer 2 şer
      @refikcan123 hocam merhaba size bir şey sormak istiyorum. öncelikle sorunuza cevap veremeyeceğim bilgim yok. size sormak istediğim soru ise şöyle siz benim bilgisayarım baya iyi 6 tane sunucu açabiliyorum demişsiniz, benim de 8gb ramlı 2018 ortasında 3,5 bin tlye aldığım laptopum var, 1 tane sanal pcyi bilgisayara kurmak istiyorum. bilgisayarım bunu kaldırabilir değil mi? ve bu kurulum işini ve verilecek ramları nasıl ayarlayabilirim. amacım kendi bilgisayarımda sunucusuz 6 , sanal sunucuda 6 açmak. malum 2 bilgisayarım yok. :) bana feyz aldığınız bi makale,video link verebilir misiniz ya da bana biraz yardımcı olmak ister misiniz? kolay gelsin

0123aziz0123 wrote:

@refikcan123 hocam merhaba size bir şey sormak istiyorum. öncelikle sorunuza cevap veremeyeceğim bilgim yok. size sormak istediğim soru ise şöyle siz benim bilgisayarım baya iyi 6 tane sunucu açabiliyorum demişsiniz, benim de 8gb ramlı 2018 ortasında 3,5 bin tlye aldığım laptopum var, 1 tane sanal pcyi bilgisayara kurmak istiyorum. bilgisayarım bunu kaldırabilir değil mi? ve bu kurulum işini ve verilecek ramları nasıl ayarlayabilirim. amacım kendi bilgisayarımda sunucusuz 6 , sanal sunucuda 6 açmak. malum 2 bilgisayarım yok. :) bana feyz aldığınız bi makale,video link verebilir misiniz ya da bana biraz yardımcı olmak ister misiniz? kolay gelsin

Forumda bunu anlatan konu var.M2bob VM Yaz google a forum icerisinde bir konuda detayli anlatimi var.vpn ile gir ama resimler gözükmüyor yoksa

refikcan123 wrote:

çok saçma buna özel bir şey yapılmalı sonuçta pvp serverlar da IP bandan kacmanın tek yolu bu m2bobda bizi ban yemeye itiyorsa almak pek mantıklı gelmiyor.

Bir hesabın çoklu kullanılmasını önlemek için yapılan bir şey.

Eskiden botçular 1 hesap alıp 10larca bilgisayarda kullanıyordu.
      "Slait" Haklı olarak geliri düştüğü için bu sistemi getirdi.

Şimdi 1 üyeliği, 2 bilgisayarda aktif olarak kullanabilirsin.
      Ayrıca Client sayıları paylaştırılıyor

Sanal Bilgisayar Metin2 + Sanal Bilgisayarın hizmetlerini çalıştırdığı için verimin daha düşük olacaktır.
      Forumu biraz gezsen bu tarz şeylerle boşuna vakit kaybetmezsin.

Özel Mesaja bak