M2BOB USTALARINDAN YARDIM İSTİYORUM

M2BOB USTALARINDAN YARDIM İSTİYORUM

Arkadaşlar Selamun aleyküm. Çok uzun olmasada bayadır m2bob kullanıyorum. Ama artık ücreti fazla olmasından dolayı ve para harcamak istemdiğimde dolayı bu m2bobtan cebime biraz para koymak istiyorum. Aynu zaman üniversite oğrencisiyim harçlığım cebime kalır. Tatkik verebilcek yardım edebilecekler yazarsa sevinirim :)
      Konunu normalde kaldırmam gerekiyor lakin kaldırmayacağım.Yapman gereken oyun içinde ne üretip ne satman gerektiğini bilmek bot ile alakalıda forumdakilerden ve çevrende kullanan varsa onlardan yardım istemen gerekiyor.İyi takip edip iyi değerlendirip kazanç elde edebilirsin.

alimertcanyavuz schrieb:

Arkadaşlar Selamun aleyküm. Çok uzun olmasada bayadır m2bob kullanıyorum. Ama artık ücreti fazla olmasından dolayı ve para harcamak istemdiğimde dolayı bu m2bobtan cebime biraz para koymak istiyorum. Aynu zaman üniversite oğrencisiyim harçlığım cebime kalır. Tatkik verebilcek yardım edebilecekler yazarsa sevinirim :)

Kimse burada kolay kolay ekmek yediği sistemi hem elinden alınmaması hemde sayısının çoğalmaması için (piyasasının düşmemesi için) söylemez ama benden sana en basit tavsiye 50 lvl farm çarı yapmandır .
      Kanka sımdı soyle dusun sen bı ıs yerınde patronsun ve kafanın calısma gucune gore altında 6 ıscı 12 ıscı ya da 18 ıscı falan boyle boyle gıden sayıda ıscıler calıstırabılıyosun. dıyelım senın ıs yerınde 6 ıscı calısabılıyor. sımdı sen bu ıscılerı ıstersen balık tutturabılırsın ya da baska ınsanlara lazım olacagını dusundugun seylerı elde etmelerı ıcın calıstırabılırsın ya da ne bıleyım belkı de kımsenın ıstemedıgı ve yere attıgı seylerı toplaması ıcın baska ulkelere magaralara yollayabılırsın CUNKU bunlar sana cook sadık ıscıler :) ve bu ısın sonunda senın ıcın bırıktırdıklerını sende baska seylerle takaslayabılırsın.. he butun bunlar gercek hayatta patron falan olursan ıscılerın falan olursa onlar ıcın taktıkler kımse yanlıs anlamasın :)