Yeni birleşim ve yapılması gerekenler

Yeni birleşim ve yapılması gerekenler

Herkese merhaba bugün itibariyle gamex ve destan sunucularında birleşim yapıldı.Tahmini olarak 2 3 gün içerisinde parça parça server birleşimleri gerçekleşecektir bu süreçte yapmanız gereken bazı hususlar var.
      1.Bazı sunuculardaki 9 kanal (channel) ile ilgili ek bir güncelleme gelecektir.
      2.Gelen güncellemelerde şuanlık herhangi bir sorun görülmemekte bot yeni sürüm olmadan da giriş sağlayabileceksiniz lakin extra gelecek olan bir güncellemede gelen içeriği takip edip kısa sürede yeni sürüm için çalışma yapacağız.

Bugünkü birleşim için yapılması gerekenler not: !! SADECE GAMEX DESTAN SUNUCULARINDAKİLER BU ADIMLARI YAPSIN !!,Diğer server kullanıcıları aynı şekilde devam etsin.

Yeni birleşim serverlerı artık farklı ip lere sahip bu sebeple girişlerde sorun yaşamamak adına 1 kerelik bu adımı gerçekleştirmelisiniz sorun yaşamayanlar aynı şekilde devam edebilirler.
      1.Bu dosyayı indirin www27.zippyshare.com/v/bRcADgIQ/file.html Burada yazılmış bazı sunucularınız varsa, eski dosyayı geçici olarak yedeklemeniz gerekir)

2. M2Bob'exe yi bot başlatıcıyı kapatın.
      3. Resources \ Userdata \ Servers \ <name> \ Serverlist.ini dosyasını silin.
      3. Metin2launch.exe dosyasını kullanarak Metin2'yi yamalayın
      4. M2Bob exe. yi başlatın ve Sunucu Listesi'nin başlatılmasını bekleyin.
      5. Şimdi Yeni Sunucu'nu M2Bob Launcher Giriş ayarları penceresinde ayarlayabilir ve sorunsuz çalışmalıdır :)
      SADECE GAMEX DESTAN SUNUCULARINDAKİLER BU ADIMLARI YAPSIN. Diğer sunuculardaki kullanıcıların bunları yapmasına gerek yoktur. Sadece bu serverlerle ilgili sorun yaşayanlar konu altından destek alabilir lütfen bu serverlera ait bot kullanıcıları sadece problemlerini konu altından yazsın.

Son olarak mevcut bot id lerinizi müsait oldukça metin2.org dan birleşim için taşımayı da unutmayınız.

:D :D1.8MN luk kanalında botumuzu parodi olsada tanıtan muratabigf ye teşekkür ederiz :)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „KIZILPENCE“ ()

burakbaser14 schrieb:

benim şimdi botlu pazar hesabım var. icindeki yang kayıp. simdi ben bu carla ticket atsam hesabımı incelediklerinde bot hesap diyip banlarlar mı ? hiç riske atmasam diyorum

beklemede kal 1 2 gun sonra tıcket at bı arkadas demıs nesne markette oraya bak sagda solda bıraz bakın elbet sorun degılse yazan baska bırısı vardır yoksada son care tıcket at mıktar yuksek ıse 10 w altında ıse kurulu duzenı heba etmeye degmeyecek ise giden gitmiş de bır bardak soguk su iç derim

sametgngrd schrieb:

burakbaser14 schrieb:

benim şimdi botlu pazar hesabım var. icindeki yang kayıp. simdi ben bu carla ticket atsam hesabımı incelediklerinde bot hesap diyip banlarlar mı ? hiç riske atmasam diyorum

beklemede kal 1 2 gun sonra tıcket at bı arkadas demıs nesne markette oraya bak sagda solda bıraz bakın elbet sorun degılse yazan baska bırısı vardır yoksada son care tıcket at mıktar yuksek ıse 10 w altında ıse kurulu duzenı heba etmeye degmeyecek ise giden gitmiş de bır bardak soguk su iç derim
      ,
      inanılmaz ama para geldi bu sefer itemler gitti icindeki :D:D ah bu metin2 :D