Ayarları kaydetme

   Ayarları kaydetme

   Selamlar Millet.Bu m2 bob da hesap idleri , toplanılacak item listesinde yapılan değişiklikleri ,level bot ayarlarını sürekli elle yapıyorum çok uzun sürüyor.Free version kullanıyorum bu ayarları kaydetme gibi bir seçenek var mı ?
   2.SORUM : Ben gerçekten çok sağlam bir pc kullanıyorum ama CPU Kullanımını düşürmek için özellikle pazar kurduğumda sıkıntı yaşıyorum en az enerji maliyeti sağlamak için CPU kullanımını minimalize etmek içim öneriliriniz ve taktikleriniz nelerdir ? Şimdiden çok teşekkürler iyi forumlar.
   :?: :?: :?: :?: :?: :?:
   İlk olarak m2bob ayarlarını m2bobun bulunduğu yerde userdata klasörü var orda ayarların var onları kopyala yapıştır yaparsın elle girmene gerek kalmaz.

   İkinci sorunun için bilgisayarının işlemci ekran kartı ve ram bilgilerini yazman gerekli ona göre yardımcı olayım.
   Merhabalar :)

   1. Hesap İdlerine ; ​M2bob kalsörünüzün bulunduğu dizin\Resources\Userdata\Servers\Metin2\CharSettings veya Logs ikisindende ulaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz husus listede bir çok isim varsa tarihe göre sırala yapmanız.
   2. Kendinize özel olarak bir pickup listesi yapıp kaydettiğinizde M2bob kalsörünüzün bulunduğu dizin\Resources\Userdata\Pickup bu dizine yerleşir. Bunları alıp ileride kullanabilirsiniz. Burada yapmanız gereken tek şey m2bob toplama arayüzünden seçmek olacaktır.
   3. Levelbot ayarlarınızı kendinize özel olarak yapıp kaydettiğinizde M2bob kalsörünüzün bulunduğu dizin\Resources\Userdata\UserSettings dizinine yerleşir. Yine ilerde buradan alıp kullanabilirsiniz. Yapmanız gerek tek şey m2bob arayüzünden genel sekmesinde bulunan standart ayarlar bölümündekini yükle demektir.

   Son sorunuza gelecek olursak sağlam bir pc kullanıyorsanız zaten pazar açtığınızda çok etkilenmezsiniz diye düşünüyorum. Etkileniyorsanız şayet pazar hesapları normal clientlere nazaran çok daha fazla cpu ve ram tüketimine sebebiyet veriyor. Bunun m2bob dan ziyade birçok kişinin etlileşimde bulunduğu ch den kaynaklandığını söylemek mümkün. Uzun süre açık kalan clientlerde normal clientlere nazaran şişmekte ve daha fazla tüketim yapmakta.
   Çözüm; net olmamakla beraber market isimlerini gizle dediğinizde oldukça rahatlatıyor makineyi ama net bir çözümü şuan bulunmamaktadır.

   Yardım ve Sorunlarınız İçin : [email protected]